TV OLED Philips 55OLED803/12 - recenzja | test | opinie

Janek8929

New member
Czy warto?

Witam szanowne grono.
Mam okazję kupić używany tv Philipsa oled 803/12 w cenie za ok 3 tys. W tv podobno jest wymieniona matryca na nową i sprzedawca mówi że od czasu wymiany jest na gwarancji tj. jeszcze jakieś 1.5roku. Z tego co czytam z tym przedłużeniem gwarancji po wymianie matrycy to różnie.. jest czy jej nie ma??
Pytanie do was czy warto wziąć taki telewizor a może lepiej się w to nie pchać?
Pozdrawiam.
 

Janek8929

New member
Dzięki za odpowiedź. W takim razie chyba odpuszczę tą używkę, chociaż nie powiem cena kusi :p szczególnie że nowa matryca :D Może wybiorę cos z LG ceny trochę niższe albo normalnego LED i jakoś się przeżyje :)
 

spoxxx

New member
Panowie mam problem z telewizorkiem taki że notorycznie rozłącza mi wifi i muszę za każdym razem razem wchodziec w ustawienia i wpisywać hasło jest na to jakaś recepta.? Miał ktoś taki problem ?
 

nailz

New member
Panowie mam problem z telewizorkiem taki że notorycznie rozłącza mi wifi i muszę za każdym razem razem wchodziec w ustawienia i wpisywać hasło jest na to jakaś recepta.? Miał ktoś taki problem ?
Miałem podobnie...U mnie rozwiązaniem był router a właściwie ustawienie na nim żeby telewizor nie przełączał automatycznie pomiędzy 2,4 a 5 GHz, jakoś przestał sobie TV z tym radzić.
Teraz leci po jednej częstotliwości i jest ok.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
 

spoxxx

New member
No a nie można ustawić żeby na sztywno zawsze łączył się po wifi 2.4 . Mam internet światłowód od orange a tam wifi jest w dualu właśnie. Ale też nie chciałbym rezygnować z wifi 5ghz specjalnie
 
Do góry