TV OLED Philips 55OLED803/12 - recenzja | test | opinie

mr_roba

Member
Przed zakupem trzeba się dopytać co ma telewizor czego nie ma.


Kiki proszę nie cwaniakuj. O ile podłączenie słuchawek przez BT da się rozwiązać małym kosztem to obiecane odtwarzanie HDR10+ czy słaba wydajność odtwarzacza to nie jest wina niedoczytania ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wytarczy czytać przed zakupem.
Nie możesz się domagać od samochodu że nie ma 2 stref klimatyzacji nawet jak to Lexus - jak w instrukcji napisane że nie działa.
Philips wyraźnie podaje że BT na słuchawki nie działa.
 

mr_roba

Member
Wytarczy czytać przed zakupem.
Nie możesz się domagać od samochodu że nie ma 2 stref klimatyzacji nawet jak to Lexus - jak w instrukcji napisane że nie działa.
Philips wyraźnie podaje że BT na słuchawki nie działa.


O ktoś chyba nie czyta postów, na które odpowiada...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Andreyou

New member
Cześć,
Co do podłączenia słuchawek po BT to polecam :
Transmiter Bluetooth MOZOS MBL-HD
Bardzo dobrze działa z moimi Sony 1000xm3

Czy też macie problem z wyłączaniem się tv bo musi się odświeżyć ekran OLED ?? Kiedyś tego nie miałem, takie jajca mam od tygodnia (tv już mam ponad rok)
 

morskit

New member
Też pojawił się u mnie taki komunikat, który uniemożliwił dalsze oglądanie. Nie było możliwości odrzucenia funkcji czyszczenia ekranu i musiałem wyłączyć telewizor na ponad godzinę.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 

adhd_dvd

New member
Czytam o tym modelu kilka stron z tego wątku i niezłe jaja z pod spódnicy wiszą. Może ktoś zebrać w jednym miejscu jakieś wady tego tv?
- Aktualizacje skopane,
- brak bt do słuchawek,
- wyłączający się tv na godzinę ( po jakim czasie to się dzieje? )

jakie są jeszcze minusy ? bo doszedł do mojej listy zainteresowań
 

lukaszzsch

Klub HDTV.com.pl
VIP
Cześć,
Co do podłączenia słuchawek po BT to polecam :
Transmiter Bluetooth MOZOS MBL-HD
Bardzo dobrze działa z moimi Sony 1000xm3

Czy też macie problem z wyłączaniem się tv bo musi się odświeżyć ekran OLED ?? Kiedyś tego nie miałem, takie jajca mam od tygodnia (tv już mam ponad rok)



Ostatnio raz również mi się to „przytrafiło”
 

lukaszzsch

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czytam o tym modelu kilka stron z tego wątku i niezłe jaja z pod spódnicy wiszą. Może ktoś zebrać w jednym miejscu jakieś wady tego tv?
- Aktualizacje skopane,
- brak bt do słuchawek,
- wyłączający się tv na godzinę ( po jakim czasie to się dzieje? )

jakie są jeszcze minusy ? bo doszedł do mojej listy zainteresowań



Nie wiem o jakich aktualizacjach mowisz, ale ma ten telewizor od grudnia 2018 i poza problemem z odtwarzaniem filmów 4k z wysokim bitrate nie widzę żadnych wad. Jedno godzinne czyszczenie na kilka tysięcy godzin pracy to problem?
 

M.K.

New member
A zauważyliście w ostatnim sofcie taki problem: przy zmianie kanałów, na dole ekranu z epg pokazywana jest informacja o tym co teraz leci i następnym po nim. Bug polega na tym, że pokazuje info o kilka godzin do tyłu względem czasu obecnego.
 

adhd_dvd

New member
Nie wiem o jakich aktualizacjach mowisz, ale ma ten telewizor od grudnia 2018 i poza problemem z odtwarzaniem filmów 4k z wysokim bitrate nie widzę żadnych wad. Jedno godzinne czyszczenie na kilka tysięcy godzin pracy to problem?

przepraszam, a umiesz czytać ze zrozumieniem?

przecież ostatni myślnik jest ze znakiem zapytania. skąd mam wiedzieć czy to jest co tydzień czy kilka tys godzin, stąd pytanie.
 

kolvo

New member
Witam,
Mam pytanie może ktoś pomoże, od jakiegoś czasu mam taką sytuację, że przy starcie TV po ok. 20h na standby, jako domyślnie uruchamia mi się, smartTV (apka) zamiast źródła anteny. Oczywiście wyłączając, ostatnia była antena. Szukałem po ustawieniach, ale nie ma opcji wyboru domyślnego źródła przy starcie.

Z góry dziękuje za pomoc,
 

kolvo

New member
aa przyszło mi do głowy jeszcze jedno pytanie, czy jest możliwość zrestartowania androida/TV z poziomu pilota? bez potrzeby odpięcia zasilania?
thx
 
Do góry