TV OLED Philips 55OLED803/12 - recenzja | test | opinie

mr_roba

Member
Też pojawił się u mnie taki komunikat, który uniemożliwił dalsze oglądanie. Nie było możliwości odrzucenia funkcji czyszczenia ekranu i musiałem wyłączyć telewizor na ponad godzinę.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka


Ja mam TV 15 miesięcy.
Raz tylko wyskoczyła informacja o konieczności odświerzenia ekranu.
Miało to zająć około 10 minut.
Jednak miałem do wyboru zrobić to od razu lub odsunąć na moment gdy wyłącze TV.
Wybrałem od razu i rzeczywiście trwało to około 10 minut.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

mr_roba

Member
Na razie wysłałem do nich z mojego konta w Philipsie prośbę o wskazanie aplikacji/programów obsługujących ten standard oraz informację skąd mam wiedzieć, że taki materiał jest odtwarzany.
Nie zapomniałem wspomnieć, że pytanie kieruję po roku oczekiwania na spełnienie ich obietnic z materiałów reklamowych.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk



Niestety Philips nabrał wody w usta i żadnej odpowiedzi do tej pory nie wysłali - a zarzekali się, że ją dadzą w 48h.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Protip

New member
Posiadam 55oled903
Wczoraj wieczorem wyłączyłem telewizor w tryb czuwania
Z rana telewizora nie dało się włączyć, nie reaguje na żadne komendy pilota, nie reaguje także na hard reset gdy wyłączam go wytyczka z pradu i odczekuje 5 min
Jedynie od momentu podłączenia wtyczki wyświetla się sekwencja migniec kontrolki Led tj. 3 sekundy szybkich migniec po czym następują 2 z dłuższą przerwa, czy ktoś miał taki problem, czy może mi pomóc? Dodam tylko ze tv działał rok z paroma dniami bez żadnych oznak zwiastujacych awarię.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
mr_roba - napisz na PW postaram się pomóc.


-=================
Protip - masz info we właściwym wątku.
 

mpDante

Member
Bez reklam
U mnie zbliża się czas kolejnej reklamacji matrycy, więc raczej wezmę zwrot kasy i kupię LG C9... ciekawe tylko, czy LG lepiej sobie radzi z oczyszczeniem matrycy z obrazu :/
 

romek46

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam!
Czy można sparować z tym tv słuchawki bluetooth w wersji 5.0, które zamierzam wykorzystywać do obsługi smartfona i czy pozwoli to na odsłuch dźwięku z tv?
Pozdrawiam
romek46
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Witam!

Czy można sparować z tym tv słuchawki bluetooth w wersji 5.0, które zamierzam wykorzystywać do obsługi smartfona i czy pozwoli to na odsłuch dźwięku z tv?

Pozdrawiam

romek46
Cześć,
Z tym TV nie sparyjesz słuchawek BT - tylko myszka, klawiatura.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

mpDante

Member
Bez reklam
Dzisiaj zrzuciłem zdjęcia, które załączę do reklamacji. Jakby ktoś się nadal zastanawiał nad OLEDem i ogląda często TVN24 i podobne, to wrzucam w załączniku fotkę matrycy po 6 miesiącach użytkowania.
 

Attachments

  • wypaleniaOLED803.jpg
    wypaleniaOLED803.jpg
    704,1 KB · Wyś: 94

KamilaKornet

New member
Doradźcie kobiecie ;) czy warto kupić stary model 65cali Philips Oled 803 z 2018r za 6,3k czy czekać na promocję 804 za jakiś czas zapewne w przedziale 7,5-8k ? bo od maja wchodzi 805 zapewne koło 11k ...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na Oleda 804 masz dla niebieskich specjalną promocję.
Ceny na Oledy z uwagi na Chiny idą do góry, więc na obniżki bym nie liczył.
Model 805 kosztował będzie podobnie jak poprzednio - czyli około 12.999 zł
Tyle kasy co podałaś to wystarczy na 65C9 LG.
 

Arczi1989

New member
Dzisiaj zrzuciłem zdjęcia, które załączę do reklamacji. Jakby ktoś się nadal zastanawiał nad OLEDem i ogląda często TVN24 i podobne, to wrzucam w załączniku fotkę matrycy po 6 miesiącach użytkowania.

Hehehe to kara za oglądanie "tefałenu" xD
Ja na starym modelu POS9002 ponad rok użytkowania, dużo oglądania meczy, grania na konsoli jak i również programy informacyjne i żadnych powidoków a jeśli już się jakieś pokażą to automatycznie TV każe robić 10min czyszczenie matrycy i wszystko wraca do normy :D
 

M.K.

New member
Koledze który oglądał różna telewizję, filmy, żadnych meczy i gier wypalił się w 9002 pas na dole od pytania na śniadanie. Na czerwonym tle jest wielka plama.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry