TV OLED Philips 55OLED803/12 - recenzja | test | opinie

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Rozumiem, że próbowałeś podłączyć np. słuchawki bezprzewodowe, czy inne rzeczy po bt?
Ja osobiście nie próbowałem jednak temat przewijał się w różnych TV z 2018 roku. W instrukcji do tego modelu jest również informacja o tym, że głośniki i słuchawki przez BT nie są wspierane.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

krzysiekkce

New member
Panowie, pomóżcie proszę bo nie wiem czy kupować 803 czy nie. Czytam fore i oglądam recenzje i najczęściej wymieniane minusy to brak dolby vision, ciemniejszy ekran, wolny android i gorsza gwarancja. Jak jest w rzeczywistości? Czy jesteście z zakupu zadowoleni i nie żałujecie?

Pytam, bo już skłaniałem się ku lG B8 lub C8 ale ciężko już je dostać a są w zbliżonych cenach.
 

janunio

New member
Bez reklam
- Dolby Vision - jest w NETFLIX, bez tej opcji 803 daje HDR 10. Dla wielu DV nie jest na NETFLIX zadawalające,
- ekran jest jaśniejszy niż u konkurencji,
- ANDROID chodzi szybko i bez problemu,
- na gwarancji się nie znam; nic mi się jeszcze od PHILIPSA TV nie zepsuło.
Cena 4 800 pln w obecnych promocjach jest b. atrakcyjna.
 
Ostatnia edycja:

mr_roba

Member
Panowie, pomóżcie proszę bo nie wiem czy kupować 803 czy nie. Czytam fore i oglądam recenzje i najczęściej wymieniane minusy to brak dolby vision, ciemniejszy ekran, wolny android i gorsza gwarancja. Jak jest w rzeczywistości? Czy jesteście z zakupu zadowoleni i nie żałujecie?

Pytam, bo już skłaniałem się ku lG B8 lub C8 ale ciężko już je dostać a są w zbliżonych cenach.



Nie myśl za dużo tylko kupuj. Będziesz zadowolony.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla niebieskich Philips 55 Oled 803 - cena 4750 zł pakietem !
LG są tylko nowe modele. Co prawda za 55C9 płacisz 7339 zł ale masz smartfona V4 za 2500 zł gratis.
 

krzysiekkce

New member
Zakup tv OLED to dla mnie całkiem spory wydatek stąd tak dopytuję. Czy brak Dolby Vision który jest wspierany już przez większość nie będzie za rok, dwa wprawiał nas w kompleksy, że mamy gorszy obraz niż wszyscy?


@kiki cena świetna - muszę jednak kupić na raty 0%.
 

mr_roba

Member
Zakup tv OLED to dla mnie całkiem spory wydatek stąd tak dopytuję. Czy brak Dolby Vision który jest wspierany już przez większość nie będzie za rok, dwa wprawiał nas w kompleksy, że mamy gorszy obraz niż wszyscy?


@kiki cena świetna - muszę jednak kupić na raty 0%.


W kompleksy to wpadają Ci co widzą jak ten telewizor gra.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Rodrik_AR

New member
Zakup tv OLED to dla mnie całkiem spory wydatek stąd tak dopytuję. Czy brak Dolby Vision który jest wspierany już przez większość nie będzie za rok, dwa wprawiał nas w kompleksy, że mamy gorszy obraz niż wszyscy?


@kiki cena świetna - muszę jednak kupić na raty 0%.

Dolby Vision to super sprawa i warto mieć. Zawsze możesz sobie dokupić Apple TV 4k box, który ma Dolby Vision, a dodatkowo zyskasz dostęp do dużego zasobu filmów 4k w dobrej cenie na platformie Apple TV
 

kamiloos

New member
Mialem 55OLED803, wymienilem na 55C8. Nie wiedzialem, ze smart moze dzialac tak szybko ;) W obu androidowych TV jakie mialem (OLED803 i 55XE9005) mialem problemy ze zrobieniem kopii ekranu ze smartfona. Nawet jak udalo sie polaczyc to zaraz zrywalo polaczenie. W LG robie to bez klopotu w kilka sekund. W moim pomieszczeniu ambilight sie nie sprawdzil, android doprowadzal mnie do pasji. A i podejscie Philipsa to jakies nieporozumienie - czy TV ma juz HDR10+? BO reklamowany byl jako TV z ta funkcja, tyle ze aktualizacji nie bylo w momencie gdy TV sprzedawalem ;)


Materialy Dolby Vision na netflixie robia robote, TV po kalibracji swieci pieknie i ja zamiany nie zaluje :)
 

grzegorz_p

New member
Z odtwarzaniem plików z NAS lub USB na tym telewizorze jest dramat. Wcześniej miałem 55PUS7150/R2 i odtwarzał wszystko jak leci, filmy po 60 GB bez przycięć na wbudowanym odtwarzaczu. W przypadku 55OLED803 większe pliki nie dają rady. Nie rozumiem tego.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Lolek123

New member
Dzień dobry, witam na forum. Jako nowy posiadacz tego TV mam trzy pytania do jego obecnych użytkowników:
- Czy wprowadzono w koncu aktualizacje do HDR10+?
- Czy ktoś słyszał o aktualizacji do Dolby Vision? Skoro jest w nowszych modelach, to w teorii może i 803 mogłoby dostać aktualizacje.
-Czy w końcu działa HDR na Youtube?
 

kamiloos

New member
Dzień dobry, witam na forum. Jako nowy posiadacz tego TV mam trzy pytania do jego obecnych użytkowników:
- Czy wprowadzono w koncu aktualizacje do HDR10+?
- Czy ktoś słyszał o aktualizacji do Dolby Vision? Skoro jest w nowszych modelach, to w teorii może i 803 mogłoby dostać aktualizacje.
-Czy w końcu działa HDR na Youtube?


Co do HDR10+ - ktos mial sprawdzic ;)


Co do Dolby Vision - tego sie chyba nie da wprowadzic aktualizacja, wymagany jest jakis ich podzespol wewnatrz TV.


Co do HDR na YT - o ile sie orientuje to dalej nie jest wykrywanych autmatycznie.
 
Do góry