TV OLED Philips 55OLED803/12 - recenzja | test | opinie

towalski

Member
U mnie tak to wygląda, jest OK, zdjęcia jakby bardziej wyciągają niedoskonałości.
 

Attachments

  • IMG_6466.jpg
    IMG_6466.jpg
    626,8 KB · Wyś: 46
  • IMG_2436.jpg
    IMG_2436.jpg
    449,4 KB · Wyś: 36
  • IMG_9539.jpg
    IMG_9539.jpg
    503,5 KB · Wyś: 42

brodacz

Active member
Bez reklam
Jak dla mnie to szok! Skąd w oledach banding? Przecież to jakieś czary... To jak rura wydechowa w elektrycznym samochodzie.
 

romek46

Klub HDTV.com.pl
VIP
A co za problem z podwójnym tunerem SAT?
Ja nie mam (niestety) satelity a sygnał w okienku podglądu wybieram z programów dvb-t, natomiast sygnał nazwijmy to na dużym ekranie jest wybrany z dekodera kablówki podłączonego z TV przez HDMI. Do całej operacji wykorzystuję opcję Multi View z menu telewizora.
 

Pajonq

New member
Kolegom chodziło pewnie o równoczesny odbiór dwóch kanałów z satelity (jeden na głównym, drugi w okienku).
Rozwiazanie:
1. Własna satelita do dwóch wejść antenowych (twin)
2. Karta CI+ (min. "Kilkukanałowa"!!! - w zależności od usług itd)
Plus do tego karta dostępowa - życzę powodzenia w namowieniu któregoś polskiego operatora aby pozwolił przypisać ich kartę do własnej CI+ :)))
 

Pajonq

New member
Kolegom chodziło pewnie o równoczesny odbiór dwóch kanałów z satelity (jeden na głównym, drugi w okienku).
Rozwiazanie:
1. Własna satelita do dwóch wejść antenowych (twin)
2. Karta CI+ (min. "Kilkukanałowa"!!! - w zależności od usług itd)
Plus do tego karta dostępowa - życzę powodzenia w namowieniu któregoś polskiego operatora aby pozwolił przypisać ich kartę do własnej CI+ :)))

Sorry, pisane na szybko. Nie karta CI+, a moduł CI+ (z właściwym systemem dekodowania)
I nie kilkukanałowa, a wielostrumieniowa :) - te z NC+, czy polsatu są niestety jednostrumieniowe :(
Można nabyć taki moduł CI+ prywatnie, ale jak pisałem operator nie zgodzi się aby przypisać do niego kartę dostępową.
 

mr_roba

Member
Sorry, pisane na szybko. Nie karta CI+, a moduł CI+ (z właściwym systemem dekodowania)

I nie kilkukanałowa, a wielostrumieniowa :) - te z NC+, czy polsatu są niestety jednostrumieniowe :(

Można nabyć taki moduł CI+ prywatnie, ale jak pisałem operator nie zgodzi się aby przypisać do niego kartę dostępową.

Mój sąsiad kupił telewizję na kartę z modułem CI. Po miesiącu podpisał z NC+ umowę i legalnie odbiera NC+ (łącznie z kanałem Canal+ 4k) na swoim TV bez użycia zewnetrznego dekodera.
Specjalnie poszedłem sprawdzić po przeczytaniu tego posta.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Pajonq

New member
Mój sąsiad kupił telewizję na kartę z modułem CI. Po miesiącu podpisał z NC+ umowę i legalnie odbiera NC+ (łącznie z kanałem Canal+ 4k) na swoim TV bez użycia zewnetrznego dekodera.
Specjalnie poszedłem sprawdzić po przeczytaniu tego posta.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Na jakim module CI+??? Bo coś czuję, że tym jednostrumieniowym od NC+, a więc bez możliwości PIP :) Będę wdzięczny za weryfikację i info :)
 

Pajonq

New member
Dziękuję za info. To jest moduł CI+ jednostrumieniowy niestety.

Aby móc korzystać z PIP, czy np. móc nagrywać na dysku inny program/programy z różnych kanałów równocześnie/oglądając inny kanał to nie wystarczy - potrzebny jest moduł CI+ wielostrumieniowy.

PIP działający nie z dwóch kanałów/programów, lecz z dwóch różnych źródeł faktycznie jest mało przydatny.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wszyscy producenci rezygnują z Pipa - to już relikt przeszłości.
Dziś mając przed sobą smartfona czy Tabletu - mamy dostęp do dowolnych innych źródeł na jednoczesnym podglądzie.
 

mr_roba

Member
Dziękuję za info. To jest moduł CI+ jednostrumieniowy niestety.



Aby móc korzystać z PIP, czy np. móc nagrywać na dysku inny program/programy z różnych kanałów równocześnie/oglądając inny kanał to nie wystarczy - potrzebny jest moduł CI+ wielostrumieniowy.



PIP działający nie z dwóch kanałów/programów, lecz z dwóch różnych źródeł faktycznie jest mało przydatny.


Kolega twierdzi, że może nagrywać jedno i oglądać drugie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Jacek144

New member
Dziękuję za info. To jest moduł CI+ jednostrumieniowy niestety.

Aby móc korzystać z PIP, czy np. móc nagrywać na dysku inny program/programy z różnych kanałów równocześnie/oglądając inny kanał to nie wystarczy - potrzebny jest moduł CI+ wielostrumieniowy.

PIP działający nie z dwóch kanałów/programów, lecz z dwóch różnych źródeł faktycznie jest mało przydatny.

Albo TV z dwoma tunerami DVB-S.
 
Do góry