TV OLED Philips 55OLED803/12 - recenzja | test | opinie

towalski

Member
Koledzy - chciałem przypomnieć lub oświecić, że Netflix w 4K streamuje w bitracie ok 15-20 Mbps. Dobry film 4K blu-ray czy rip ma od 60Mbps i więcej. Moje niektóre filmy mają pod 100Mbps i dopiero wtedy można zobaczyć prawdziwe WOW.
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Czy korzystasz z Netflixa za pomocą danych logowania kupionych na necie czy płacisz swoją kartą kredytową?
W pierwszym wypadku musisz mieć konto nie współdzielone bo takie na Android TV zazwyczaj nie działają. W drugim przypadku powinieneś zalogować się bez problemu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto na Netflixie dzielę wraz z zięciem / każdy ma osobny profil / ale on zakładał na siebie i ma full pakiet. Na kompie działało bez problemu a tutaj nawet nie chce mi otworzyć Netfilxa tylko ciągle kręci się " kółko ". Internet mam mega szybki około 100 więc to na pewno nie wina sieci tym bardziej że inne serwisy działają. Jak to można naprawić bo TV ma super obraz i jestem zadowolony a Ambi wymiata :) Kiki stanął na wysokości zadania bo TV szybko doszedł i jeszcze Hue w gratisie :)
 

M.K.

New member
I po update jest nadal 7... Jedyne co znalazłem to nowsza data zabezpieczeń..... A miało być w grudniu Oreo, dobra ściema.
 

pitos

New member
Czy ktos z wlaściceli 803/903 55cali moze sprawdzic szerokość czarnych bocznych pionowych krawedzi TV (miedzy aluminum a aktywnym ekranem). Wczoraj w sklepie zauwazylem na wystawie, ze po lewej stronie jest pasek 0,6 cm a po prawej 1,2 cm. To bardzo duza asymetria. Czy to felerny egemplarz czy tak maja?
 

M.K.

New member
Czy ktos z wlaściceli 803/903 55cali moze sprawdzic szerokość czarnych bocznych pionowych krawedzi TV (miedzy aluminum a aktywnym ekranem). Wczoraj w sklepie zauwazylem na wystawie, ze po lewej stronie jest pasek 0,6 cm a po prawej 1,2 cm. To bardzo duza asymetria. Czy to felerny egemplarz czy tak maja?
To niewielkie ale jakieś tam zabezpieczenie przed wypaleniem. Pikseli jest troszkę więcej niż 4k i obraz odrobinę wędruje w tym zakresie. Raz do lewej raz do prawej, w górę i w dół. Tak ma być.
 

dareczek71

New member
TV doszedł i super działa obraz jest rewelacyjny ma piękne kolory, piękną czerń ogólnie pełen wypas : jestem zadowolony z zakupu dzięki kiki
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Jakie macie ustawienia obrazu do oglądania filmów oraz Ambi ? TV mam od wczoraj i dopiero zaczynam go poznawać. Muszę stwierdzić że jakoś obrazu wymiata w porównaniu do LCD !
 

mr_roba

Member
Jakie macie ustawienia obrazu do oglądania filmów oraz Ambi ? TV mam od wczoraj i dopiero zaczynam go poznawać. Muszę stwierdzić że jakoś obrazu wymiata w porównaniu do LCD !



Ja używam IFS dzień i noc oraz GRA jak gram. Ambilight zgrany z obrazem ustawienie komfortowe. Fajnie to współpracuje z HUE.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

kamiloos

New member
Podpowie ktos jak najlepiej polaczyc ze soba OLED803 i JBL Bar 3.1? Teraz mam to spiete HDMI ARC, ale za kazdym razem na ekraniku JBLa pojawia mi sie napis PCM, a to chyba nie najlepsze co mozna uzyskac z tego sprzetu. Do soundbara mam tez podpiete PS4 poprzez kabel optyczny i tam normalnie dziala Dolby, bo taki komunikat pojawia mi sie na JBLu. A gdy wybieram Dolby Digital w ustawieniach TV to na listwie pojawia sie napis error.

Moze ktos cos podpowiedziec?
 
Do góry