TV LED do Salonu do 8000zł

Salwus

New member
Napaliłem się strasznie na Ambilight więc zostaje tylko Philips, dylemat teraz czy 55 cali z 4 stronnym Ambilight i Androidem czy 65 cali z 3 stronnym Ambilight...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wielkość na Tobie jak na każdym zrobi największe wrażenie.
A jak będziesz niebieski - daj znać, bo jest extra oferta .
 

Bleq

New member
Wlacze sie do tematu, mam niemal identyczne warunki/wymagania co 'sieka' i powoli zamierzam wymienic mojego panasa 50g30.

Glownie zalezy mi na czerni nie gorszej niz obecnie (im czerniej tym lepiej), jak najrowniejszym podswietleniu oraz niskim input lagu. Ambilight bylby milym bajerem, ktory na kazdym robi pozytywne wrazenie. 3D moze, ale nie musi byc; jak juz bedzie (a bedzie na pewno) to niech trzyma jakis poziom.

Glownie ogladam filmy/seriale 720p/1080p mkv z lapka oraz uzywam do gier PS4. Philips 8109 bylby idealem, ale input lag rzedu 90ms to jest TRAGEDIA !
Sa okresy, ze nie korzystam z konsoli przez kilka/kilkanascie dni, ale jak juz to glownie gram online. Jak cos mnie wciagnie to nie ma czlowieka, np. Destiny. Online to glownie rywalizacja z innymi istotami i co, by nie mowic opoznienie tv ma wplyw na wyniki, jeden odczuje, drugi nie.
Dzwiek olewam, mam kino.

Tez mocno oczytuje modele sony 829, 955 oraz starszy 905, ktore wioda prym w kwestii input laga i ciezko tu znalezc zloty srodek.
Ma sie spisac do filmow (czern) oraz do gier (input lag) oraz w ogole ma byc 'the best choice' na kilka lat.
 

sieka1975

New member
Bleq witamy w klubie... ja juz tv szukam od kilku miesiecy i sie naprawde naszukalem... teraz mam dylemat miedzy Philips 55PFS8109 a 65PFS7559.. I zastanawiam sie czy ta 65 nie bedzie za duza? Kanaly w HD mam ale jak to bywa w ofertach tv cyfrowych sa tez zwykle. I o te sie martwie. Jaki bedzie obraz na takich calach? I z takiej odleglosci (3m od tv)
 

Bleq

New member
Nie mam cisnienia, co jakis czas zerkam co tam ciekawego i czy philips zszedl z tym input lagiem wydajac co chwile aktualizacje. Jakby zeszli do tych 50ms to z czystym sumieniem moglbym sie zdecydowac. Przed chwila przelcialem test 7509, ktory ma input lag ok.30, ale pewnie jakosc samego obrazu slabsza.

I badz tu madry; skonczy sie, ze poczekam do wiosny. Szkoda, bo mam ochote na nowe szkielko.
 

sieka1975

New member
KIKI zrobiles moze jakis maly tescik u siebie tego 65PFS7559/12.... juz sie na niego prawie zdecydowalem. Ale jakis tescik i porownanie z innym modelem serii 7000 bylby mile widziany....
 

sieka1975

New member
Da ktoś jakas opinie o philips 65pfs7559?? Jakas wiarygodna opinia testującego... 8109 z andkiem wykluczylem... Mialem go tydzien... oddalem i nie chce go widziec na oczy!! Obraz bardzo dobry ale zeby go miec televizor musi dzialac a nie resetowac sie! Po za tym szwankujacy ambilight, podswietlenie matrycy porazka! Odtwarzanie plikow z usb... szok! zawiechy... Migajacy obraz w gornej czesci tv... Totalna porazka! Jesli tez 65 cali 7559 ma byc taki sam to ja chyba Oleje calkowicie Philipsa... KIKI mial dac test tego 7559 jakies 3 tygodnie temu i cisza... A ja znow mam pusta sciane!
 

mafia35

New member
Bez reklam
Zapewne poszedł na wymianę bo może być wadliwy jak to często bywa u philipsa ;)

Wysłane z Galaxy S5 za pomocą Tapatalk
 

sieka1975

New member
Hej ludziska... pomożecie z tym tv? Im więcej czytam na temat Philipsa tym bardziej mi się go odechciewa... Macie jakaś alternatywę dla tego 65PFS7559?? max 8000zl. Sciana znow pusta a nie mam zamiaru bez tv na swieta zostac...
 

cruiser72

New member
Mając podobny dylemat, chyba wezmę u kikiego Sharpa 60UQ10.
Przy obecnej, promocyjnej cenie nic lepszego raczej nie dostanę. W sumie wyjdzie mi tv za ok 4,5 tysiaka. A za tą cenę mogę przymknąć oko na pewne niedoskonałości i poczekać na czas kiedy rozkwitną OLEDy.
 
Do góry