TV LCD LED Samsung D7000(46") Wszystko o serii D7000

mrs

New member
a czy ktoś z was korzystał z aplikacji Samsung remote dedykowanej telefonom samsung z androidem, podobno nieźle sprawdza się jako klawiatura
ja zainstalowałem w Samsungu Ace ale niestety jest jakiś problem z rozdzielczością (ikony wychodzą za ekran).
Korzystam i chwalę sobie. Ja mam SGS2 is ES8000, wszystko śmiga jak należy. Polecam.
 

mrs

New member
Dokładnie z tej aplikacji korzystam. Żadnych problemów nie zauważyłem. Dodatkowo jak korzystam z youtube to używam youtube remote. Po połączeniu z telewizorem całe menu mam na telefonie a po kliknięciu na film w telefonie wyświetla się na TV, super sprawa.
 

Yankee

New member
A nie wiecie może jak poradzić sobie z rozjechanym dźwiękiem na tvn24?
Telewizor standardowo ustawia ścieżkę dźwiękową na "nieokreslony(AD)", która jest rozjechana z obrazem o kilka sekund... kilka dni temu był to ułamek sekundy a teraz jest jakaś masakra ... kilka sekund. Musze ręcznie przełączać na "polski".
TVN24 odbieram przez wbudowany tuner satelitarny i kartę CI+ polsatu.
 

acm25

New member
Dokładnie z tej aplikacji korzystam. Żadnych problemów nie zauważyłem. Dodatkowo jak korzystam z youtube to używam youtube remote. Po połączeniu z telewizorem całe menu mam na telefonie a po kliknięciu na film w telefonie wyświetla się na TV, super sprawa.


a jaką masz wersję androida w GSII?
2 czy 4?
 

leonid113

Member
Tez tak mialem ze musialem za kadym razem woisywac klucz. Pamietam ze mi sie tak zrobilo po ktorejs aktualizacji. Teraz na 1025 jest wszystko ok. pomogla juz ta wczesniejsza.

Pozdr

Kolego Arko50 wielkie dzięki po aktualizacji do 1025.1 TV łączy się z siecią bezproblemowo.Tak nawiasem mówiąc nie wiem dlaczego ta aktualizacja jest spakowana i nie można jej pobrać bezpośrednio za pomocą TV tylko trzeba na komputer, rozpakować i dopiero wgrać do telewizora. Komu to takie utrudnianie ma służyć?. Pozdrawiam.
 

acm25

New member
W tej chwili 4.1.2, niedawno 4.0.4, jakiś czas temu 2.3.4 i na wszystkich działało OK.

masz już 4.1.2?
podobno jeszcze nie wyszła na Polskę, wgrywałeś ją przez aktualizację w telefonie czy jakoś po podłączeniu kablem do komputera?

można w tej aplikacji samsung remote wpisywać w wyszukiwarce youtube z telefonu poprzez qwerty?
 

mrs

New member
Wgrałem przez Odina, bardzo prosto się to robi, tylko jest dreszczyk emocji czy wszystko będzie OK ;)


Na drugie pytanie odpowiem wieczorem, ale na 90% można ;)
 

ernet

Active member
Bez reklam
masz już 4.1.2?
podobno jeszcze nie wyszła na Polskę, wgrywałeś ją przez aktualizację w telefonie czy jakoś po podłączeniu kablem do komputera?

można w tej aplikacji samsung remote wpisywać w wyszukiwarce youtube z telefonu poprzez qwerty?

W PLAY jest już od tygodnia albo dłużej ( instalacja przez menu telefonu i WiFi ).
 

gad234

New member
klawiatura do seri D8000

Witam, czy ktoś może sprawdzał taki tablet samsung galaxy tab2 p3110 8GB z aplikacją klawiatury do tv seri D ?
 

yankovski

New member
Ja na Nexusie 7 testuje teraz to: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.adi.remote

Niestety pełnej funkcjonalności nie mam, bo TV oglądam via Media Box UPC, ale SmartHub obsługuje się bardzo wygodnie. Tekst w przeglądarce i YT też można wpisywać. Traktuję to raczej jako dodatek, a nie zamiennik pilota.

Wersja na telefony też jest. Oczywiście nie tylko Samsungi.

______________
Post wysłany z Nexus 7 3G za pomocą aplikacji Tapatalk HD.
 

color1

New member
A ja mam pytanko o materiał HD (mkv) przesyłany po WiFi - mam kilka filmów z wysokim bitrate (3D i nie tylko) które mi się przycinają podczas odtwarzania, puszczane z NAS-a po sieci bezprzewodowej - podlaczone po usb bezposrednio do TV idzie jak należy. Czy to wąskie gardło sieci bezprzewodowej i np. problem rozwiąże się po podłączeniu po kablu eth ? Ktoś miał podobnie ?
Według danych routera, TV łączy się po wifi na 130 Mbit, NAS jest na GE w lanie.

Jeszcze dopytam, czy D7000 obsługuje połączenie dwuzakresowe po wifi tzn. w 5GHz ? 300 Mbit ?

Jeśli tak to rozwiązaniem problemu byłoby postawienie dwuzakresowego routerka.
 

LucasCorp

New member
Mój D8000 jest właśnie podłączony do wifi 5GHz, 300 Mbit i wszystkie filmy chodzą bez żadnego przycinania się. W D7000 powinno być tak samo, bo różnią się tylko ramką :)
 

acm25

New member
Ja na Nexusie 7 testuje teraz to: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.adi.remote

Niestety pełnej funkcjonalności nie mam, bo TV oglądam via Media Box UPC, ale SmartHub obsługuje się bardzo wygodnie. Tekst w przeglądarce i YT też można wpisywać. Traktuję to raczej jako dodatek, a nie zamiennik pilota.

Wersja na telefony też jest. Oczywiście nie tylko Samsungi.

czy w Youtube można za jego pomocą w wyszukiwarce filmików korzystać z qwerty na telefonie?
______________
Post wysłany z Nexus 7 3G za pomocą aplikacji Tapatalk HD.

czy w Youtube można za jego pomocą w wyszukiwarce filmików korzystać z qwerty na telefonie?
 
Do góry