TV LCD LED Samsung D7000(46") Wszystko o serii D7000

weksla

New member
Bez reklam
Wg. mnie nie zadziała tak jak i żadna inna. Ale osobiście nie sprawdzałem. Samsung jak to często bywa przyciął nam wała:D bo przecież nie wierze że nie da się wypuścić softu który obsłużyłby takie klawiatury.
Ale po co przecież lepiej kupic serir E... tam juz działa nawet w najsłabszych modelach
 

BibiDrift

New member
Czyli w jaki inny sposób oprócz zwykłego pilota można obsługiwać przeglądarkę internetową?Bo operowanie pilotem i wpisywanie np.stron www to jakaś paranoja...
 

nemko

New member
Mam pytanko do korzystających z tunera sat w naszym tv.
Jak dopisać transponder aby zainstalować umieszczone na nim programy?
Częstotliwość i polaryzację wiem jak wpisać. Nie w wiem jak wpisać przepływność aby pojawiła się siła sygnału transpondera.
Drugie pytanie dotyczące tunera sat, to dlaczego podczas programowania z automatu, tuner nie uaktualnia listy transponderów trwając beznamiętnie przy swoich zapisanych na stałe, z których większość już dawno zmieniła swe parametry lub nie istnieje.
Inne pytanie dotyczy zasadności zastosowania myszki i klawiatury.
Używanie do tego celu pilota, przełączanie jego w tryb wskaźnika jest makabrycznie. Strzałka przesuwa się z ogromnymi oporami i do tego raz przeskakuje o kilkadziesiąt centymetrów, a innym razem przesuwa się co kilka milimetrów.
Czy klawiatura i myszka wyeliminuje te uciążliwości, i ruchy będą bardziej płynne?
 

weksla

New member
Bez reklam
Niestety ku mojemu olbrzymiemu ubolewaniu w naszych tv nie występuje możliwość podpięcia ani klawiatury ani myszki. Dodam iż w modelach 2012 jest to obsługiwane juz w najprostszym modelu. A pilot to fakt porażka. Dawno już zapomniałem że wogóle ma taką funkcje. Ja poprostu nie używam przeglądarki tv, a szkoda...
Może ( w co wątpię) samsung kiedyś zrobi jakiś soft że będzie to obsługiwane. Chociaz jak znam życie do naszych tv już nie wyjdzie żaden.
 

cacumen

Member
Bez reklam
Może ( w co wątpię) samsung kiedyś zrobi jakiś soft że będzie to obsługiwane. Chociaz jak znam życie do naszych tv już nie wyjdzie żaden.

Trzeba realnie pomyśleć o serii F !! 3 lata dla współczesnego tv to już ...konieczność -przejścia
na wyższy poziom. Takie są realia dla rozwoju technologii ..D ..jako zapasowy albo do odstawki.
Inaczej Polonez nadal byłby częstym użytkownikiem ...autostrad ;)
 

weksla

New member
Bez reklam
Tak tylko nie stać mnie wydawać 5-6 tyś zł na telewizor co 2-3 lata. A co zrobić z tym starym??:D

Ja może jeszcze kupiłbym za np 2 lata serie F albo już G jednak wtedy nie miałbym po co wracać do domu:) heheheh
Dlatego twierdzę iż starsze modele powinny być nadal wspierane tj jeszcze przez 2-3 lata napewno.
 

Loram

Klub HDTV.com.pl
vip
Niestety dzisiaj rynek jest taki, że producenci nie dbają o użytkowników którzy kupili tv 2 lata temu... Tym samym wymuszają na nich zakup kolejnego tv. "Stare" tv są już po gwarancji, naprawy są drogie i nieopłacalne dla klientów, więc "trzeba" kupić nowy tv. Jaki interes miałby producent w ponoszeniu nakładów na ulepszenia softu i funkcjonalności "starego" tv skoro można "zmusić" klienta do zakupu nowego poprzez zaniechanie poprawek softu w "starym"?
W zasadzie w momencie zakupu tv już skazujemy się na "olanie" nas przez producenta...
 

deywies

New member
Bez reklam
zamiast zmieniac TV nie lepiej dokupic jakiś dongle z androidem?
Milion razy lepsze rozwiązanie.
Groszowe sprawy, a jak możliwości TV wzrastają!
 

leonid113

Member
Witam.Koledzy szukając dalszych rozwiązań odnośnie klawiatury w naszych D 7000 to ja ostatnio zakupiłem komórkę samsunga GT-I8160 i wgrałem do niego programik TV Remote i chodzi bez problemu.Myślę że jest to alternatywa do pilota LCD Samsung RMC30D1P2 i ma chyba większy ekran z klawiaturą.Idąc tym krokiem aby klawiatura była bardziej przejrzysta to może ktoś ma tablet samsunga z wgranym takim programem i sprawdzi kompatybilność a co za tym idzie myślę że klawiatura będzie większa i bardziej przejrzysta.Pozdrawiam.
 

Yankee

New member
Nie potrzeba akurat do tego produktów samsunga. Ja mam telefon Sony Ericsson Xperia P i tez mi działa pilot z klawiaturą na moim D7000.
 

wlodek10

New member
Mam pytanie być może pojawiło się już na tym forum czy w telewizorach z serii d 7000 poprawnie działa nowy moduł CI+ od cyfry plus Czy ktoś ma taki moduł zainstalowany w telewizorze i jak sie sprawuje Dziękuje za odp.
 

Pro21

New member
przycinanie

Witam, Ponawiam zapytanie, czy ktoś ma lub miał taki problem: Podczas oglądania meczu następuje kalatkowanie. Podczas przebiegu gry tego nie widać obraz chodzi płynnie, natomist kiedy jest jakaś powtórka lub zbliżenie na zawodnika i po tym kamera znów przochodzi w tryb telewizyjny (wznowienie gry) obraz zaczyna klatkować. Trwa to około 1-2s później mecz idzie ponownie płynnie... Posiadam UE46D8000
 

shyha

New member
Małe acz irytujące czkawki obrazu mam regularnie na kanałach typu Discovery HD, National Geographic HD. Wciąż nie wiem czy problem ma mój TV czy dekoder Vectry czy sam nadawca sygnału... :/
 
Do góry