TV LCD LED Samsung D7000(46") Wszystko o serii D7000

nemko

New member
Z moim pierwszym pilotem, tym cienkim było chyba podobnie. Po dwóch tygodniach baterie były do wymiany. Ale czy to akurat była wina pilota nie umiem tego ocenić bo nie znany był mi początkowy stan baterii, a i pilot z powodu rozklejania się został wymieniony na ten grubszy.
Tu wszystko wygląda ok.
 

sisimon

New member
witam mam taki problem, kupiłem Samsunga TV D700 i Kino Domowe 5530. Połączyłem je przez kabel HDMI 1.4 ARC. Jak puszczam filmy z płyty lub dysku z kina domowego to dzwięk jest bardzo głośny, a jak puszczam dzwięk z TV na kino to dzwiek jest , jeżeli dam na max 30% tego co wtedy jak idzie prosto z kina domowego, po prostu strasznie cicho. Co robię nie tak ? pozdrawiam
 

leonid113

Member
Koledzy, czy za pomocą klawiatury poniższych tabletów po zainstalowaniu na nich aplikacji samsunga TV remote będzie można pisać w naszych D7000 ?
Tablet 1.2Ghz Android 4.0 4GB KLAWIATURA GRATIS PL (2852098053) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
ZESTAW TABLET 1.1GHZ ANDROID+ KLAWIATURA NAJTANIEJ (2814031906) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Pisałem ostatnio że za pomocą mego telefonu idzie pisać bez problemu,ale chodzi mi o coś większego tzn większych przycisków :)
 

acm25

New member
mam pytanie odnośnie napisów.
posiadam kilkadziesiąt filmów w formacie 3D i 2 z nich Samsung mi nie czyta.
Ściągałem napisy przez napiprojekt, kombinowałem ściągając indywidualnie dopasowując FPS, czas odtwarzania, rozdzielczość... nic z tego.
Ściągnąłem programik to konwersji z txt do srt - też nic z tego.
Te dwa konkretne filmy to - Abraham Lincoln-łowca wampirów i Starcie tytanów.
Nie wiem czy problem leży po stronie filmu czy pliku z napisami.
Może ktoś z Was mi pomoże, będe zobowiązany.
 

leonid113

Member
Witam.Właśnie zakupiłem tablet samsunga model GT-P3100 no i zainstalowałem te programiki TV remote i TV remote-tab.Przy pierwszym uruchomieniu TV remote tablet znalazł mi mój telewizor Samsung D7000 ale niestety na TV na komunikacie przez przypadek kliknąłem aby się nie łączył .Teraz mam taki problem że ani moja komórka samsunga która wcześniej się komunikowała ani nowy tab nie łaczy się z TV tylko pisze mi na nich abym sprawdził ustawienia sieci.Sprawdziłem i rzeczywiście TV nie był do niej podłaczony .Skonfigurowałem ustawienia ponownie i w TV było wszystko OK, natomiast tablet i komórka bez zmian dalej mi się nie łączą.Jeśli ktoś może mi pomóc to proszę o podpowiedzi co może być powodem i gdzie ewentualnie szukać.Pozdrawiam.
 

dziku

New member
mam pytanie odnośnie napisów.
posiadam kilkadziesiąt filmów w formacie 3D i 2 z nich Samsung mi nie czyta.
Ściągałem napisy przez napiprojekt, kombinowałem ściągając indywidualnie dopasowując FPS, czas odtwarzania, rozdzielczość... nic z tego.
Ściągnąłem programik to konwersji z txt do srt - też nic z tego.
Te dwa konkretne filmy to - Abraham Lincoln-łowca wampirów i Starcie tytanów.
Nie wiem czy problem leży po stronie filmu czy pliku z napisami.
Może ktoś z Was mi pomoże, będe zobowiązany.

Ja do konwersji TXT na SRT używam tego programiku.
HTML:
https://dl.dropbox.com/u/4495616/srt.exe
Podaj jaką masz wersję Abrahama 3D to Ci podeślę swoje napiski.
 

acm25

New member
Ja do konwersji TXT na SRT używam tego programiku.
HTML:
https://dl.dropbox.com/u/4495616/srt.exe
Podaj jaką masz wersję Abrahama 3D to Ci podeślę swoje napiski.


też właśnie tego programu używam
ja mam wersję 11.1 Gb
23.976 FPS
czas: 1.44.51

na laptopie napisy śmigają a w TV już nie
podeślij na maila jakiekolwiek masz, może akurat te mój samsung przyjmie:
jacekjz@o2.pl
 

leonid113

Member
Witam.Już dałem radę.Jeżeli to komuś się przyda na przyszłość to trzeba wejść w menu telewizora,system,sieciowy pilot zdalnego sterowania i tam uaktywnić powiązane urządzenia.Pozdrawiam i życzę wszystkim wszystkiego dobrego na nowy rok.
 

shyha

New member
Proponuję program napiprojekt i w ustawieniach zaznaczyć aby ściągał zawsze napisy w formacie SRT z rozszerzeniem również SRT(ale to już nie jest koniecznie bo może być format SRT z rozszerzeniem TXT)
 

bodzio1m

New member
A ja sie pytam kiedy będzie dostępna HbbTv w serii D!
Zawsze wszystkim polecałem Samsunga ale chyba czas na zmiane firmy bo jak oni mnie mają w d.... to ja ich także!
 

bodzio1m

New member
Więc jak Samsung tak traktuje klientów którzy wywalają kupę kasy na ich sprzęt to ok! Za moją "namową" co najmniej 7 moich znajomych kupiło TV lub monitor a także inny sprzęt tej marki ale teraz to mnie totalnie Samsung zawiódł! Dlaczego mam wydawać 4400zł (D7000) i nie mieć TV hybrydowej i możliwości podłączenia myszki i klawiatury a kumpel kupując za 2000zł gorszego E serii 5 ma to udostępnione? dlaczego nawet w malutkich Czechach to mają na tym samym TV a w Polsce jest zablokowane?
Już nic nie kupie od Samsunga! Sorki ale krew mnie zalewa za takie coś.
 

kuba78

New member
Muszę Cię zmartwić.
Oficjalny komunikat Samsunga

"Występują specyficzne dla Polski aspekty techniczne HbbTV. Korzystanie z funkcjonalności, które nie otrzymały certyfikatu do współpracy w telewizorach w Polsce niesie zawsze z sobą ryzyko niewłaściwego działania."

Na język prosty, jest inny system nadawania przez nadawców tej usługi niż w Czechach i Niemczech, ta seria telewizorów nie potrafi w sposób prawidłowy działać z usługą HbbTV. Więc nikt Ci jej nie uruchomi.
Obecnie sytuacja jest nieco skomplikowana, bo trudno wymagać od TVP, która udostępnia aplikację HbbTV, by dokonała odpowiednich modyfikacji dla telewizorów firmy Samsung.
 
Ostatnia edycja:

kuba78

New member
Za duże słowa "partner technologiczny".
Ja bym to nazwał przekupstwem.
Soniak sypnął kasą aby TVP wybrała właściwy system nadawania HbbTV.

Jeśli ktoś pamięta, to pierwsza pręzentacja usługi HbbTV była na Samsungu.
hbbtv.pl-TVP-Euro-2012_1-1024x576.png


Obecnie bryluje Soniak w programie "pytanie na śniadanie".
 
Ostatnia edycja:

weksla

New member
Bez reklam
A czy ta Hbbtv taka potrzebna? Pewnie dla tych co używają tv naziemnej tak. Ale jak ktoś korzysta z dekodera np "N" to mu nie zależy czy tv top obsługuje czy nie.
Natomiast aspekt myszki i klawiatury mnie jak najbardziej wku...wia
 
Do góry