TV LCD LED Samsung D7000(46") Wszystko o serii D7000

hans78

New member
głębia

dzięki z pomoc;] ale już doszedłem co i jak

głębie można ustawić tylko w przypadku konwersji obrazu z 2d na 3d

ale teraz mam inny problem nie mogę wejść w ustawienia zaawansowane
 

hans78

New member
dzięki tdx;] jeszcze trochę potrwa zanim dojdę do wszystkiego od wczoraj siedzę i próbuje

dobrze że jest instrukcja online bo ta załaczona do telewizora to tylko quick guide

szkoda tylko że nie miałem kasy na 46 cali;] bo efekt 3d byłby dużo bardziej rajcujący ale i tak jest super
 

hans78

New member
zwężony obraz

i jeszcze jedno pytanko wie ktoś dlaczego mam zwężony obraz na kanele Polsatu w HD czarne paski po bokach (znikają gdy wchodzą reklamy) a na SD tego nie ma da się coś z tym zrobić
 

wladek_wypadek

New member
Mam problem z moim ue55d7000.
Mój 14 dniowy nabytek w czasie oglądania wyłączył i zawiesił, pomogło wyłączenie z prądu ale od tej pory zaczął smużyć i mam nieostry obraz.
Nie pomogło resetowanie ustawień, wyłączenie wszelkich polepszaczy w tym motion +.
Każdy szybszy ruch powoduje rozmazanie obrazu.
Moje nagrane mecze piłkarskie miały widoczną trawę na murawie a teraz mam zieloną plamę.
Wydaje mi się,że stracił na kolorach i czerni oraz obraz stał się mniej szczegółowy.
Trudno dowieść uszkodzenia bo na statycznym obrazie wygląda to całkiem dobrze ale nie jest to co było.
Przed awarią obraz był rewelacyjny i byłem b.zadowolony wręcz zachwycony a teraz jestem zdruzgotany.
Pytam, czy ktoś miał taki przypadek i czym to może być spowodowane.

Pozdrawiam
 

TomToms

New member
Posiada ktoś ten model tv z telewizją cyfrową UPC i może się wypowiedzieć jaka jest jakość obrazu na zwykłych kanałach cyfrowych oraz HD? :)
 

marcinbb

New member
Posiada ktoś ten model tv z telewizją cyfrową UPC i może się wypowiedzieć jaka jest jakość obrazu na zwykłych kanałach cyfrowych oraz HD? :)

Mam D6500 model niższy z Cyfrową UPC pakiet Max + Super HD.
Obraz porównywalny lub taki sam jak w DVB-t nie zauważyłem jakiejś różnicy można by powiedzieć że skoro nie widać różnicy to po co przepłacać. No ale na Fta dvb-t nie ma tych kanałów które są u operatorów kablowych.
Jeśli chodzi o HD wygląda o wiele, wiele lepiej porównując do mojego starego Samsunga 37m87 no ale to tak jak z przesiadką ze starego CRT na LCD, teraz przesiadka z LCD na LED musi lepiej wyglądać.
Generalnie o TV pewnie już się naczytałeś a o UPC można wiele mówić w jednym jest lepsza w innym gorsza od konkurencji ( przykładem niech będzie cena ) a w czym lepsza od konkurencji daje History i History HD, pakiet Polsatów, no i wykupiła ( prawie ) Astera ;)
 

Chris_M

New member
Tym razem czernie za dnia :)
Jeśli dobrze widzę, to na tym zdjęciu http://www.hdtv.com.pl/forum/attach...-d7000-46-wszystko-o-serii-d7000-img_5391.jpg masz czarną ramkę telewizora, podczas gdy wczoraj w MM widziałem UE40D7000 ze srebrną ramką, z odległości kilku kroków wyglądający identycznie jak UE40D8000.
Czyżby ten OTV był produkowany w dwóch wersjach, różniących się ramkami?
A jeśli tak, to czy ma to jakieś odzwierciedlenie w oznaczeniu (symbolu) telewizora?
W jakim kolorze masz stojak? Błyszczy się, więc nie mam pewności, czy jest w kolorze srebrnym (jak mi się wydaje), czy może jest też czarny, tylko z połyskiem?
 

tdx

New member
Bez reklam
Jakoś tak wyszło to zdjęcie że ramki dobrze nie widać ale całoś jest srebrna to normalny D7000
 

Chris_M

New member
Jakoś tak wyszło to zdjęcie że ramki dobrze nie widać ale całoś jest srebrna to normalny D7000
No to kamień spał mi z serca, bo na wszystkich zdjeciach, ktore dotąd oglądałem, ramka wyglądała na czarną, nawet w opisie znalezionym w jednym ze sklepów internetowych też była "czarna ramka" i dlatego wczoraj w MM byłem zaskoczony widząc ramkę srebrną, która bardzo mi się spodobała.
 

Chris_M

New member
Poprawka:
Właściwie, to wszystkie sklepy jako kolor podają czarny!
Czyżby mieli na myśli tył obudowy? Bo chyba tylko tam obudowa ma czarny kolor?
 

tdx

New member
Bez reklam
Jaki srebrny? Przecież ten plastik jest przezroczysty!

No przeźroczysty przeźroczysty :)
Choć za każdym razem jak się patrzę na ten plastik to tak odbija że wygląda na srebrny.
 

Attachments

  • IMG_5708.JPG
    IMG_5708.JPG
    59,8 KB · Wyś: 106

Jędruś1

New member
Kochani mam wielką prośbę - zakupiłem właśnie Samsunga UE55D7000 ale jestem zielony jeśli chodzi o konfigurację.

Moje źródła:

- telewizja - VECTRA PVR HD
- Odtwarzacz Blue Ray Philips (modelu nie znam - dostałem do TV)
- PS3

Bardzo bym Was prosił o podanie parametrów, ponieważ przeglądając pobieżnie dostępne ustawienia zgłupiałem na dzień dobry. Udało mi się jedynie ustawić sieć bezprzewodową. Tyle

Będę zobowiązany za wskazówki, by obraz był najlepszy dla tego TV - co mam zrobić?

pozdrawiam serdecznie,

Andrzej
 
Do góry