TV LCD LED Samsung D7000(46") Wszystko o serii D7000

tdx

New member
Bez reklam
I tym razem na tapecie piraci z Karaibów Xmen i Set up :)
 

Attachments

  • IMG_6039.JPG
    IMG_6039.JPG
    53,8 KB · Wyś: 90
  • IMG_6040.JPG
    IMG_6040.JPG
    54,1 KB · Wyś: 70
  • IMG_6043.JPG
    IMG_6043.JPG
    77,6 KB · Wyś: 66
  • IMG_6044.JPG
    IMG_6044.JPG
    74 KB · Wyś: 71
  • IMG_6045.JPG
    IMG_6045.JPG
    76,1 KB · Wyś: 74
  • IMG_6049.JPG
    IMG_6049.JPG
    33,1 KB · Wyś: 76
  • IMG_6050.JPG
    IMG_6050.JPG
    50,1 KB · Wyś: 70

Puchal2011

New member
Cześć wszystkim! Od wczoraj jestem posiadaczem UE46D7000. Telewizor jest niesamowity! Mnóstwo opcji, internet, 3D, po prostu szok. Wcześniej miałem starszy model LCD, który odbierał kanały HD, ale był to model HD Ready. Otóż po podłączeniu Samsunga, byłem pewny że jakość kanałów się poprawi. Ale delikatnie się zawiodłem. Niby jest dobra jakość, ale np znaczki, logo Polsatu HD są rozmazane, czegoś takiego nie powinno być przy telewizji HD. Koncert w Ipli, gdzie jest pokazane logo HD jest w lepszej jakości niż na TV, a znaczek Polsatu jest w bardzo dobrej jakości. Nie wiecie czym to jest spowodowane ? Może to wina Cyfrowego Polsatu, lub ustawień telewizora, a może coś przestarzały kabel HDMI ? Mam nadzieję, że jakoś pomożecie, bo widzę że jednak co jak co ale na HD i telewizji się znacie ;)
 

wrx

New member
Bez reklam
Przy okazji pozwole sobie poruszyc temat katow, o ktorych sie tyle mowi.
Znajomy zwrocil moja uwage na ten aspekt, mowiac, ze tyle zlego sie naczytal o katach w LCD, a u mnie jakos zle nie jest...
20110920202521.jpg
 

Puchal2011

New member
Czyli to wina Polsatu ? Znajomy ma Nke, też samsung tylko 55 i też loga stacji są niebyt ostre. Może to wina ustawień, ponieważ on też ma go kilka dni.
 

mikecheck

Member
A słuchajcie, właśnie to odkryłem to dziś oglądając MTV live. Macie też taki efekt, gdy są sceny ciemniejsze to obraz się delikatnie ściemnia, a potem znów się rozjaśnia?? W ustawieniach mam tryb ECO wyłączony oraz LED Motion Plus, jak i kontrast dynamiczny i oszczędzanie energii - wszystko OFF.
 

arek15

New member
Mam prosbe, czy może ktoś polecić dobry uchwyt na ścianę do D 7000 46' z mozliwością regulacji w pionie i poziomie , ale żeby była odległość od ściany jakies 6 cm- chce obok zamontować gniazdko pradowe i podłączyć TV.
z góry dzieki za pomoc.
 

tdx

New member
Bez reklam
Hej do testów tego TV polecam >> Drzewo życia / Tree of Life, The (2011) w HD oczywiście >> wczoraj oglądałem i oczu nie mogłem oderwać od ekranu :)
 

Chris_M

New member
Wkurzające jest, ze ten telewizor nie bardzo chce odtwarzać pliki w formacie TS. Mam takie pliki (SD i HD) zarejestrowane na trzech różnych tunerach HD i mój UE40D7000 nie odtwarza żadnego z nich.
Co ciekawe, starszy telewizor LE32B650 nie ma problemu z odtwarzaniem tych plików, również na pececie mogę je odtwarzać bez problemu.
Natomiast UE40D7000 odtwarza tylko pliki SD pochodzące z Dreamboxa.
 

cacumen

Member
Bez reklam
Hej do testów tego TV polecam >> Drzewo życia / Tree of Life, The (2011) w HD oczywiście >> wczoraj oglądałem i oczu nie mogłem oderwać od ekranu :)


Czy to przekora czy żart:???:...bo ja po kwadransie..oczy miałem ..:(...tego nie da się
obejrzeć..mimo ..obsady i znamienitego reżysera..podobne wrażenie ..jak na "Melancholii":confused:

Walory wizualno-dźwiękowe..to za mało..przy przekazie treści...w tak dramatycznie
..mało dynamicznej..narracji:cry:
 

tdx

New member
Bez reklam
Ja nic nie piszę o treści >> bo to nie o tym forum ale ... każda scena pełna barw kolorów i płynności... Świetnie mi się to oglądało (podziwiam tylko jakość)

Bo o czym jest film to całkiem inna bajka... Ale graficznie mnie rozwalił
 

Marian111a

New member
CZEŚĆ! Wiele napisałeś i ja przez pewien czas myślałem o nim lub D8000,ale w media Markecie włożyłem Pendr. z filmami z biohemmet.se z (3d)dual scenic to myślał, ale po chwili odczytał. Nie było dużo (cały pen to 8GB), może 40%. Dobrze, że odczekałem dziś są konkurenci i zastanawiam się, co do jakości i ceny to bije LG, myślę o Sony lub Panasiu, tylko ból bo to modele mało kompatybilne z innym sprzętem! Choć i cena wchodzi w grę, np. Sony górna półka (46") to różnica o dwa tys. Zrobię jeszcze testy na dobrych fotkach z aparatu i w pełnej rozdzielczości zapisanej w full.hd
 

cacumen

Member
Bez reklam
CZEŚĆ! Wiele napisałeś i ja przez pewien czas myślałem o nim lub D8000,ale w media Markecie włożyłem Pendr. z filmami z biohemmet.se z (3d)dual scenic to myślał, ale po chwili odczytał. Nie było dużo (cały pen to 8GB), może 40%. Dobrze, że odczekałem dziś są konkurenci i zastanawiam się, co do jakości i ceny to bije LG, myślę o Sony lub Panasiu, tylko ból bo to modele mało kompatybilne z innym sprzętem! Choć i cena wchodzi w grę, np. Sony górna półka (46") to różnica o dwa tys. Zrobię jeszcze testy na dobrych fotkach z aparatu i w pełnej rozdzielczości zapisanej w full.hd

Multimedialnie ..bije konkurencję..a i cenowo..jest do przodu:)
 
Do góry