TV LCD LED Samsung 8 c8000 (46" 55" 65") Wszystko o serii 8000 opinie testy

duziczek

New member
I już po matrycy!!!!!!
 

Attachments

  • foto usterki 2.jpg
    foto usterki 2.jpg
    908,1 KB · Wyś: 229

boncio1

New member
Wygląda... dziwnie jakoś. Kiedy to się stało?

p.s. Skypa używałem jednokierunkowo, tzn zalogowałem się i zadzwoniłem testowo, bo kamerki oczywiście nie mam.
 

duziczek

New member
Witam serdecznie bo tak naprawdę to nie ma o opisywać!!! pewnego pięknego wieczoru oglądam sobie mego długo wyczekiwanego super tv , a tu nagle pionowe kolorowe pasy na ekranie i tyle ! samsung ma dokładnie 35 dni troszku lipa ale cóż miałem po prostu pecha bywa. Przyjechał serwis samsunga o którym mogę wyrazić się w samych superlatywach bardzo dobry kontakt , miła obsługa naprawdę spoko ! Nie wiem jak jest w innych miastach mój serwis jest z Białegostoku serdecznie pozdrawiam ! Na początku padło podejrzenie na jakąś kartę wymieniona została już na drugi dzień na nową niestety to nie była wina tej karty ! okazało się ,że czeka mego sama wymiana matrycy ma być już jutro. I tak to jak na razie do tej pory się przedstawia. Ogólnie tv przed awarią zajebisty obraz to bajka o programach w hd to już nie wspomnę żyleta , internet chodzi jak błyskawica no ale niestety ta przykra awaria może wszystko będzie dobrze! Pozdrawiam i życzę zdrówka dla waszych samsungów.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam,na 99% jest po matrycy,mielismy taki przypadek w C7000,chwilowo pomagało lekkie pukniecie w srodek matrycy.W skakiwał na pare minut dobry obraz by za chwile znowu byly pionowe pasy.Pozniej padło całkiem.Moim zdaniem matryca do wymiany ale chyba nie ma klopotu -jest gwarancja.powodzenia i pozdr.
 

bananek

New member
Jestem praktycznie zdecydowany na zakup tego telewizora, martwi mnie tylko jedna rzecz - input lag przy grach. Czy rzeczywiście jest on zauważalny? Miał ktoś z Was z tą kwestią problem? Konsolę mam dodatkowo zamiar podpiąć do tv przez ampli, także to by mogło jeszcze ten problem pogłębić...
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam,tu masz 3 czy 4 stronki(na dole 1-przełacz dalej) na temat input lag,jest bardzo duzo podanych TV.tylko uwazaj bo tam jest np .podany -OSTRY-to są TV Sharp.pozdr.moze sie przyda?

Google Tłumacz
 

Kozo

New member
dzisiaj wyszedł znowu nowy firmware! 2004 - ciekawe co oni tak poprawiaja? czy komuś z Was udało się upgradeować soft w menu "online"? jest już nowa wersja a mi się wyświetla wciąż że nie ma nowszego niż mam wgrane:(
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
Witam,
Dzis zakupilem 40c8000 okularow 3d nie dostalem jutro bede dzwonil do samusnga i sie dowiem kiedy zostal wyprodukowany i czy naleza mi sie okulary, teraz prosilbym uzytkownikow o jakies dobre ustawienia TV, aby wyciagnac z niego jak najwiecej oraz czy na poczatku powinieniem zrobic update software??

Nastepne pytanie jak podlaczam pendrive i chce uzywac jako PVR to pisze, ze mam go najpierw sforamtowac, czy on formatuje calego pena, czy wtedy bede mial okno wyboru ile chce przeznaczyc na nagrania??
 

boncio1

New member
Witam,
Dzis zakupilem 40c8000 okularow 3d nie dostalem jutro bede dzwonil do samusnga i sie dowiem kiedy zostal wyprodukowany i czy naleza mi sie okulary, teraz prosilbym uzytkownikow o jakies dobre ustawienia TV, aby wyciagnac z niego jak najwiecej oraz czy na poczatku powinieniem zrobic update software??

Nastepne pytanie jak podlaczam pendrive i chce uzywac jako PVR to pisze, ze mam go najpierw sforamtowac, czy on formatuje calego pena, czy wtedy bede mial okno wyboru ile chce przeznaczyc na nagrania??
No wreszcie, bo już na początku tego wątku o tym pisałeś, a to było pół roku temu. Grats od 3 tygodniowego posiadacza.
Firmware aktualizuj. Mojego pena napisał, że nie da się sformatować.
Co do ustawień to ja nadal eksperymentuje zmieniając to i owo czasem.
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
czy ten najnowszy soft ma polski jezyk, bo na str samsung.pl pisze tylko english??
1. Title
2010 model Firmware for self-upgrade
2. Applicable Model
UE**C6, 7, 8 Series
3. Carrier or Corporate Customer
Open Market
4. Description
T-VALDEUC-2002.0
. OSD wrapping of specific languages issue on wireless pop-up window
. To remove the message of ''USB Overload''
. [MHEG] memory leak at iFrame channel (only UK)
. Latvian / Lithuanian OSD error when insert wireless dongle.
Czyzby naprawili blad z odlaczaniem USB o ktorym bylo tu pisane??



Czy z pendrive odczyta mi pliki m2ts?? Bo znalazlem fajna str z zwiastunami samsunga a wlasnie w takim formacie sa dane??

High Definition Trailers (HD) - Demo World
Jak by ktos chcial str
 
Ostatnia edycja:

boncio1

New member
czy ten najnowszy soft ma polski jezyk, bo na str samsung.pl pisze tylko english??
Czyzby naprawili blad z odlaczaniem USB o ktorym bylo tu pisane??

Na stronie to jest napisane, że to soft 2002, a aktualny jest 2004 i jest po polsku. Dwa softy wstecz nie zmienili opisu.
Ja odłączałem kilka razy pena USB i nie zauważyłem jakichkolwiek problemów z HDMI, jeśli to masz na myśli, bo ja tylko to pamiętam z tego wątku.
Czy z pendrive odczyta mi pliki m2ts?? Bo znalazlem fajna str z zwiastunami samsunga a wlasnie w takim formacie sa dane??

High Definition Trailers (HD) - Demo World
Jak by ktos chcial str

Sprawdź czy odczyta, a nie pytasz :). Ja z ciekawości wieczorem coś zaciągnę.
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
aha, czy w was facebook otwiera tez takie male fotki, nie wiem czy to zmiejsza czy co 750x400 mam tylko i YT chyba SD wlacza idzie zmienic na HD??

PS u mnie tez DLNA nie idzie przewijac, lipa :/ moze cos musze mieic co??
Napisow przez dlna wgl mozliwosc nie ma??

Edit...
Jednak znalazlem sposob na przewijanie, nie przewija sie >> tylko glownymi klawiszami kierunkowymi czyli przytrzymujemy >, lecz wolno przewija, zresza na USB tez tylko x3 moze przewijac, czy idzie jakos zwiekszyc przewijanie? w N np moge wpisac 20 i zaraz przechodzi do 20 minuty moge tu jakos tez tak zrobic?
 
Ostatnia edycja:

rzab

New member
Witam,
Dzis zakupilem 40c8000 okularow 3d nie dostalem jutro bede dzwonil do samusnga i sie dowiem kiedy zostal wyprodukowany i czy naleza mi sie okulary, teraz prosilbym uzytkownikow o jakies dobre ustawienia TV, aby wyciagnac z niego jak najwiecej oraz czy na poczatku powinieniem zrobic update software??

Ile dales za ten TV ?
 
Do góry