TV LCD LED Samsung 8 c8000 (46" 55" 65") Wszystko o serii 8000 opinie testy

tkamyk

New member
Witam,
Interesuje mnie opcja Skype w Samsungu 55c8000.
Czy są jakieś tańsze zamienniki kamerki internetowej FREETALK® TV Kamera (do telewizorów Samsung) ???

650pln to trochę już przesada.

pozdr
.tk
 

makis

New member
Moge powiedziec z wlasnego doswiadczenia , nawet profesionalna kalibracja nie zawsze przypadnie nam do gustu,uwazam ze ustawienia obrazu powinny nam odpowiadac, mimo ze odbiegaja od parametrow kalibracj,trzeba poszperać w internecie i probowac dopasowac ustawienia do wlasnych upodoban, w przeciwnym razie nigdy nie bedziemy zadowoleni z zakupu TV.Pozdrawiam
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam,akurat tej strony nie polecam,prosze tak ustawić ? i szybko wrócicie do ustawien fabrycznych!!! pozdr.
 

accu

New member
Bez reklam
Moge powiedziec z wlasnego doswiadczenia , nawet profesionalna kalibracja nie zawsze przypadnie nam do gustu,uwazam ze ustawienia obrazu powinny nam odpowiadac, mimo ze odbiegaja od parametrow kalibracj,trzeba poszperać w internecie i probowac dopasowac ustawienia do wlasnych upodoban, w przeciwnym razie nigdy nie bedziemy zadowoleni z zakupu TV.Pozdrawiam

Witam. Po części zgadzam się z Twoją wypowiedzią.Natomiast ustawienia fabryczne są z reguły niedopracowane. ( nie mówię , że zawsze , ale w większości przypadków ):szukaj:
Pozdrawiam , :)
 

tokland

New member
Witam panowie mam pytanie kupiłem Samsunga 55 c8000 czy wrto dokupic moduł do niego i ogladać cyfre z modułu czy lepiej zostać na tunerze cyfry?? prosze bardzo o pomoc pozdrawiam
 

mslocins

New member
Czy pomiędzy c8000 a b8000 jest jakaś większa różnica poza trybem 3D?

Osobiście na 3D mi nie zależy.... z tego co widzę b8000 jest na ceneo droższy.

Czy ktoś może pokusić się o porównanie b/c8000 do Sony 46HX800?
 

tokland

New member
Panowie mam wielka prosbe skad mozna wziąść liste kanałów cyfry plus na Samsunga 55C 8790 inaczej trzeba układac samemu a to strasznie mozolne i parcochłonne prosze o wsparcie.
 

Kozo

New member
Witam

mam 40c8000 i wszystko jest ok, poza jedna rzecza. Wydaje mi sie ze okresowo kiedy jest wyłączony TV wydaje dzwiek jakby go ktoś uruchomił, takie "pyknięcie" przy starcie. Czy to jest normalne czy juz mam sie zacząć martwić?
 

accu

New member
Bez reklam
Witam

mam 40c8000 i wszystko jest ok, poza jedna rzecza. Wydaje mi sie ze okresowo kiedy jest wyłączony TV wydaje dzwiek jakby go ktoś uruchomił, takie "pyknięcie" przy starcie. Czy to jest normalne czy juz mam sie zacząć martwić?
Witam. Jeżeli to "pyknięcie" występuje codziennie o stałej porze to objaw całkowicie normalny.Telewizor sprawdza aktualizację zainstalowanych kanałów w trybie standby.
Pozdrawiam ,:)
 

makis

New member
Obecnie mam UE55C8000,moje poprzednie TV to 40 Sony,52XL2E Sharp,52 LE700E Sharp .Mój ostatni zakup jest absolutnie najlepszy , nie ze względu na 3D bo to tylko gadżet,ale na jakość obrazu i wygląd.Z pomocą Spyder3TV i korekcją do własnych upodobań obraz jest genialny,mówię o sygnale HD ,bo SD ma tak różną jakość nadawanego sygnału, że nie ma możliwości jednoznacznego porównania.Bardzo polecam ten telewizor.
 

NickSon

Member
Witam
Mam rozterke z wyborem pomiędzy LE8500 a C8000 nie biorę pod uwagę funkcjonalności 3D tylko samą jakość obrazu szczególnie SD.
1 Mam pytanie odnośnie dynamicznego podświetlenia którego nie mozna wyłączyć w c8000 Na jakiej zasadzie ta funkcja działa? Czy zakres tej dynamiki jest duży? Jest on przynajmniej regulowany? Czy brak mozliwości wyłączenia jest aż tak uciążliwe?
2 Nierówność podświetlenia to jedna z wymienianych wad c8000 Jak to obrazowo wygląda w wartościach lub %? z tego co pamiętam przy testach monitorów takie pomiary testerzy wykonywali mierzyli jasnosc w rożnych punktach i podawali skrajne wartości.
3 Czy 8000 posiada szybę? Widzę że coś tam połyskuje ale chyba o wiele mniej niż np LG LE8500
Czy 8000 ma jakieś skuteczne powłoki antyrefleksyjne? Jeśli posiada czy nie trzeba się obchodzić z taką powłoką jak z jajkiem żeby się nie starła? (pamiętam monitory CRT Samsunga w których złaziły takie powłoki z kineskopu)
 
Do góry