TV LCD LED Samsung 8 c8000 (46" 55" 65") Wszystko o serii 8000 opinie testy

accu

New member
Bez reklam
Witam. Zgadzam się , że telewizory Philips też wypuszczane są od producenta z wadami i też z najwyższej półki , niekoniecznie tv z niższych półek , lecz Samsung niestety niechlubnie przoduje w niedoróbkach.Brak należytej kontroli w poszczególnych fabrykach powoduje , że w poszczególnych seriach telewizorów zdarzają się usterki , ale tych usterek jest stosunkowo dużo , a rolą komórek kontroli technicznych powinno być wyłapywanie tychże błędów , aby do sprzedaży trafiały egzemplarze sprawne i dawały radość kupującym.Są firmy audio , których wyroby słyną z niezawodności jak np:McIntosh , Accuphase , Luxman .:eek:k:Telewizory CRT firmy Sony , które były wyprodukowane w Japonii służą użytkownikom po dziś dzień .:grin:
Pozdrawiam , :)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam. Zgadzam się , że telewizory Philips też wypuszczane są od producenta z wadami i też z najwyższej półki , niekoniecznie tv z niższych półek , lecz Samsung niestety niechlubnie przoduje w niedoróbkach.Brak należytej kontroli w poszczególnych fabrykach powoduje , że w poszczególnych seriach telewizorów zdarzają się usterki , ale tych usterek jest stosunkowo dużo , a rolą komórek kontroli technicznych powinno być wyłapywanie tychże błędów , aby do sprzedaży trafiały egzemplarze sprawne i dawały radość kupującym.Są firmy audio , których wyroby słyną z niezawodności jak np:McIntosh , Accuphase , Luxman .:eek:k:Telewizory CRT firmy Sony , które były wyprodukowane w Japonii służą użytkownikom po dziś dzień .:grin:
Pozdrawiam , :)

witam zgadzam sie ze ktos powinien to kontrolowacale nie wiemy ile ludzi ma z tym problem ( chodzi o hdmi) wiemy o 2-3 przypadkach wiec nie jest to duzo ale tak czy siak nie powinno tego byc, tylko mysle ze jak sprawdzali poszczegolne modele to wkldali do hdmi cos i bylo ok od razu tym osobom tez nie szwankowaly te wejscia.... Dalej idac jakbysmy tak popatrzyli odnosnie usterek to wiesz duzo jest firm ktore ich sprzety sie nie psuja pomimo ze np czesci sa sprowadzane z Chin np Primare ( ich usterkowosc jest niemalze bliska zeru ) tylko inaczej maja rozwiazna kontrole. I tak jak pisalem wczesniej moj kolega ma ten lcd 46 cali i naparwde chwali i wz yciu na zadnego philipsa by nie zamienil ( a stac go na wiele :) ) mial juz kiedys philipsa i to co sie dzialo z tym lcd i z serwisem to mozna ksiazke napisac. Wiec rasumujac ja uwazam ze to trzeba miec i szczescie czy to ze spzretem rtv czy jakims samochodzikiem gdzie jak wiemy kiedys te wspaniale toyoty, mazdy czy chocby passaty nie psujace sie a tearz jak ktos ma te samochodizki to juz zapewne wie ze nie naleza do tych bezawaryjnych, tak jak to bylo kiedys za starych dobrych czasow. Ale wracajac do tv to sam nie wiem czy moze miec lcd samsunga i liczyc na to ze wszytsko bedzie ok i miec pewna jasnosc , niz miec np philipsa i kupujac lcd nie wiesz kiedy i za ile beda transmitery do 3d, bo jeszcze sie okaze ze ludzie kupuja zaplaca za te 3d bo to juz jest wliczone w cene, a nie beda mogli dostac w sklepach transmiterow co patrzac na polityke philipsa w cale bym sie nie zdziwil. Pamietam kiedys byl sklep w Wawie ze sprzetami philipsa i facet powiedzial wtedy ze philips tak juz ma nigdy nie bedzie topowych modeli za duzo zeby trzymac cene tak bylo tak jest i tak bedzie od tego czasu sklepu nie ma poszli z torbami bo nawet jako sklep nie mogli zalatwic sobie odpwoiednio duzo towarow,wiec ludzie szli i kupowali inne marki.... od tamtego czasu minelo dobrych kilka lat i zobacz dalej tak samo jest nic sie nie zmienilo bo tylko widza $ i nic wiecej, bo im mniej na rynku a podaz jest duza to cena sie utrzymuje. Wiec jesli samsung,lg poprawi jakosc to kto wie czy za rok dwa philips nie poplynie bo takie firmy jak samsung czy lg sa szybsze i szybciej na rynku dzialaja. Ja zycze im tego bo w koncu moze philips tez i przejzy na oczy i zobaczy ze swiat to nie philips a znacznie wiecej firm ktore sie licza na rynku. Co widac po sprzedazy ile sprzdalo sie lcd samsunga czy lg .... Sony tez sie juz przejechal i zaczal widziec ze nie sa jedyna firma ktorzy ludzie ubustwiaja. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam. Nigdy nie zarzucałem firmie Samsung braku innowacyjnych pomysłów , które później wprowadziła do swoich produktów .Jest jednym z liderów na rynku wideo.:eek:k:
Pozdrawiam , :)
 

saper_1981

New member
Drodzy urzytkownicy C8000 - napiszcie prosze, czy dziala wam internet w tym ze Telewizorze. Bo mi juz z miesiac nie dziala i nie wiem czy to kolejna wada tego tv-i :D
z gory dziekuje za info
pzdr
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
U mnie internet działa cały czas bardzo dobrze.

Witam kolego a ty jeszcze nei oddales tego swojego lcddo sklepu ? na co ty czekasz idz oddaj go bo cos jest nei tak niech daja drugi i zobaczysz jak bedzi ena drugim, moze to tylko w kilku modelach cos nie tak jest a moze wada softu tak czy inaczej nie czekaj tylko idz reklamuj. Pozdrawiam
Lolek
 

Fikander

New member
Witam kolego a ty jeszcze nei oddales tego swojego lcddo sklepu ? na co ty czekasz idz oddaj go bo cos jest nei tak niech daja drugi i zobaczysz jak bedzi ena drugim, moze to tylko w kilku modelach cos nie tak jest a moze wada softu tak czy inaczej nie czekaj tylko idz reklamuj. Pozdrawiam
Lolek

Nie mam zamiaru go reklamować. To na 100% jest wada softu. Jak już pisałem, w moim wypadku pomogło wyjmowanie pendrive'a tylko wtedy, gdy TV jest wyłączony. Od 2 miesięcy nie doświadczyłem żadnych problemów z telewizorem i jestem z niego bardzo zadowolony. Liczę na to, że Samsung w końcu poprawi soft.
 

Fikander

New member
saper 1981:

Fakt, że nie działa Ci internet w telewizorze niekoniecznie musi być winą tegoż telewizora. Jak masz to podłączone do internetu? Przez router? Jeżeli tak, sprawdź czy przypadkiem nie zawiesił się router. U mnie sporadycznie, co kilka miesięcy, router się zawiesza, ale tylko na jednym porcie. Zazwyczaj na tym, do którego mam podpięty komputer. Pozostałe urządzenia (TV i blu-ray) mają wówczas połączenie z internetem. I w tym wypadku pomaga magiczna sztuczka z odłączeniem routera od prądu na kilkanaście sekund. Potem wszystko działa.
Reasumując, sprawdź podłączenie do internetu. Jeżeli jesteś pewny, że jest sprawne, to może oznaczać uszkodzenie karty sieciowej w TV. Ale zanim oddasz TV do serwisu lub zareklamujesz w sklepie, sprawdź połączenie internetowe.
 

saper_1981

New member
saper 1981:

Fakt, że nie działa Ci internet w telewizorze niekoniecznie musi być winą tegoż telewizora. Jak masz to podłączone do internetu? Przez router? Jeżeli tak, sprawdź czy przypadkiem nie zawiesił się router. U mnie sporadycznie, co kilka miesięcy, router się zawiesza, ale tylko na jednym porcie. Zazwyczaj na tym, do którego mam podpięty komputer. Pozostałe urządzenia (TV i blu-ray) mają wówczas połączenie z internetem. I w tym wypadku pomaga magiczna sztuczka z odłączeniem routera od prądu na kilkanaście sekund. Potem wszystko działa.
Reasumując, sprawdź podłączenie do internetu. Jeżeli jesteś pewny, że jest sprawne, to może oznaczać uszkodzenie karty sieciowej w TV. Ale zanim oddasz TV do serwisu lub zareklamujesz w sklepie, sprawdź połączenie internetowe.

FIKANDER
OCZYWISCIE WINA ROUTERA DZIEKI ZA INFO, POMOGŁO :razz:
TERAZ WIEM ZE: NAJPIERW ZRESETUJ A POZNIEJ SIE MARTW :bober:
 

accu

New member
Bez reklam
Witam. Cieszę , że telewizor masz sprawny , ale opinii o jakości niektórych modeli firmy Samsung i jego serwisie w naszym kraju nie zmieniam.:-|
Pozdrawiam , :)
 

duziczek

New member
Witam serdecznie właśnie kupiłem samsunga 55 c 8000 ! będzie u mnie w czwartek może ktoś z użytkowników podpowie mi jaki proponujecie uchwyt ścienny do tego tv ! z góry serdecznie dziękuje i pozdrawiam wszystkich użytkowników tego tv.
 

benk07

New member
Kurcze nie wiem sam . Wydaje się do końca troszeczkę nie stabilnie ! i nie wiem czy nie traci on poziomu?
Mam taki wieszak i jestem zadowolony.
Jest wystarczająco stabilny. Oczywiście z natury rzeczy nie jest to konstrukcja na sztywno przykręcana do ściany - jest element linki. Ale ma to swoje zalety praktyczne (oprócz estetycznej - głównej - czyli przylegania tv do ściany jak obraz), bo łatwiej poprawić poziom poprzez regulację linki. Można też odgiąć trochę tv (od dołu - jest taka podpórka do ściany) i np samemu dopiąć jakiś kabel, czy nawet go przepchać przez kanał w ścianie. Mam w domu drugi tv z klasycznym metalowym stelażem i wszystkie jakieś operacje z tyłu wymagały zdjęcia tv - pomocy drugiej osoby.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Na stornie niemieckiej pojawi się model 32' (UE32C8790) czy ktoś wie czy u nas tez będzie dostępny ?

Witam a jest miedzy tym modelem a c 8000 jakas roznica bo jest juz kilka modeli 8000z roznymi koncowkami tylko ciekawi mnie czy jest roznica miedzy nimi czy tylko cyferki sie pozmienialy? :)
Pozdrawiam
Lolek
 

duziczek

New member
Witam! wczoraj odpaliłem 55 c 8000 ! hmm po prostu bajka , obraz żyleta w hd to zupełny odjazd, funkcje internetowe powalają ! SUPCIO!!!!
 
Do góry