TV LCD LED Philips 32PFL9705 - test - Ferrari z pełnym podświetleniem LED!

BRIKSIK

New member
czy ktoś z szanownych forumowiczów moze mi coś doradzić w dwócz sprawach:
nie mam w swoim 32-ce widzetów nawet nie ma ich w menu
i jak się robi tak zwany "twardy reset", bo chyba "ponowna instalacja" i "ustawienia fabryczne" to chyba nie to

Bardzo proszę o radę
pozdrawiam
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Pojawiła się 13 czerwca 2012 r. nowa aktualizacja do serii 9705 :000.140.048.000 Plik ZIP - 71.38 MB

Co nowego wnosi , to dotyczy Ukrainy .Wyeliminowanie usterki-nie jest możliwe , aby uzyskać dostęp
NetTV powodu do wyboru kraju.(not possible to access NetTV due to country selection)


Pozdrawiam,:)
accu
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Wczoraj 30 lipca 2013 r. minęło 3 lata jak 30 lipca 2010 r. włączyłem po raz pierwszy moją "pchełkę"
"Ferrari"- Philips 32PFL9705H/12 .
Dzisiaj z ciekawości "wszedłem" do menu serwisowego i dokonałem oglądu dwóch opcji w tym menu ,
a mianowicie : 1. Operation hours (godziny pracy).
2 . Operation hours display . ( włączenia wyświetlacza)
Liczba przepracowanych godzin wyświetlona to : 13220 (+/- 0.5 godziny).
Liczba włączeń wyświetlacza to : 6621 .
Tak więc telewizor zakończył swoje okresy pracy :" dziecięcy " , gwarancyjny , "młodzieńczy" i rozpoczął
nowy okres swojej pracy , który ja nazwałem " dojrzały ".
Producent matrycy , a jest nim firma Sharp , przewiduje dla typu matrycy zastosowanej w tym modelu
telewizora do= 50000 godzin pracy . Ja zakładam skromniej , że 30000 godzin matryca powinna prawidlowo
świecić . Jeżeli kondensatory na płycie głównej są dobrej jakości (a takowe powinny być montowane w
modelach telewizorów tzw.topowych-choć seryjnych) , to telewizor powinien mam "cichą" nadzieję ,
że "pogra" jeszcze co najmniej ze 4 lata i będzie uprzyjemniał mnie i moim najbliższym wolny
czas;) .
Mogę jednak już dziś napisać , że choć trzy lata temu wydatkowałem na niego ponad 4.2k (z pobraniem),
to już się spłacił i pora dokupić "ekran" większy . Cały czas myślę o 46PFL9707 , ale nie zamierzam
jednak wydatkować więcej niż 8.3k. A może Sony W905A - ale na razie według mnie ceny są zbyt
wygórowane .
Wszystkim użytkownikom telewizorów firmy Philips i nie tylko , życzę , aby ich telewizor przynosił
tyle przyjemności:) z jego użytkowania , co mój , mnie.
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

U mnie sprzęt ma" pracować" , a nie ma być "na pokaz".

Wzmacniacz mój tj. Accuphase E-213/DAC30 "pracuje" jeszcze więcej .;-)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Oczywiscie, nie mam nic przeciwko. Tez jestem takiego zdania. W kazdym badz razie zycze Ci dalszej owocnej "wspolpracy".
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Dziękuję bardzo:smile:.

Do mojej dzisiejszej wypowiedzi skłoniły mnie niektóre , nie zawsze słuszne wypowiedzi na temat
telewizorów firmy Philips .
Moja wypowiedź oczywiście jest subiektywna , ale mówi , że telewizory firmy Philips również
są bezawaryjne i potrafią "przepracować" kilkanaście tysięcy godzin bez żadnej awarii:|.
Dodam jeszcze , że wszyscy domownicy stosują się do mojej zasady , gdy nadciąga burza ,
wyciąga się kabel zasilający telewizora , routera , odtwarzacza Blu-ray , laptopa z listwy
sieciowej lub gniazdka sieciowego.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

Mi-ś

New member
Ja mam Philipsa 32PFL7332 zakupiony w 2007 roku i też gra bardzo dobrze (a chciałbym żeby już się popsuł :p ) Tylko nie wiem jak sprawdzić ile godzin już przepracował, bo nie umiem wejść w menu serwisowe :mrgreen:

A co do burzy to ja od zawsze wyciągam wtyczki urządzeń z gniazdka sieciowego, i na noc wyłączam zawsze telewizor jak i urządzenia nie tylko z pilota,. ale i z przycisków sieciowych :)
 

accu

New member
Bez reklam
Ja mam Philipsa 32PFL7332 zakupiony w 2007 roku i też gra bardzo dobrze (a chciałbym żeby już się popsuł :p ) Tylko nie wiem jak sprawdzić ile godzin już przepracował, bo nie umiem wejść w menu serwisowe :mrgreen:

A co do burzy to ja od zawsze wyciągam wtyczki urządzeń z gniazdka sieciowego, i na noc wyłączam zawsze telewizor jak i urządzenia nie tylko z pilota,. ale i z przycisków sieciowych :)

Witam uprzejmie,

Bardzo fajnie , że gra bardzo dobrze , z tego należy się tylko cieszyć . :smile:
O ile chcesz zobaczyć ile Twój "młodzieniaszek" już przepracował , proszę na
pilocie szybko wciskać po kolei sekwencję cyfr:
062596 i przycisk i+ . ( w nowszych telewizorach zamiast i+ wciska się przycisk OK )

Ten 7332 niech gra , a jak jest potrzeba to proszę pomyśleć o nowym , z większym ekranem .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Mi-ś

New member
(...) proszę na
pilocie szybko wciskać po kolei sekwencję cyfr:
062596 i przycisk i+ . (...) :kom:
Dzięki @Accu Zrobiłem tak jak radziłeś w cytowanym fragmencie posta, u mnie tylko jest Operation Hors, nie ma Operation Hors Display.

W Operation Hors mam wynik 15726 czyli więcej niż u ciebie, ale mojemu minęło 6 latek w Kwietniu :)

(...) Ten 7332 niech gra , a jak jest potrzeba to proszę pomyśleć o nowym , z większym ekranem . (...) :kom:

Przydał by się 47 calak, ale u mnie jest taka mowa że dobrych rzeczy się nie pozbywa 8)

Pozdrawiam :)
 
Do góry