TV kompatybilne z n'boxem

szymonunion

New member
Ktos wie jak jest z Pioneer PDP-436 RXE?

Witam,

kumpel z dzialu ma Pioneer PDP-436 RXE i pyta sie jak to bedzie z N-ka?
Ktos ma taka plazme podlaczona do N-ki?


Pozdrawiam,
 

Ewan

New member
Wyjaśnienie dot.dźwięku. Pisząc, że brak problemów miałem na myśli tylko płynność przekazu (bez poprzednich przerw). Pozostałe problemy opisywane już w innych postach niestety jeszcze są.
 

Brytt

New member
Lg42pc1r

staky napisał:
Nie działa po HDMI tylko po component

Działa po HDMI i po Componencie ale trzeba pobawić(poprzełączać) się przyciskiem RES na Nboxie. Obraz i dźwięk super chociaż na HDMI dźwięk potrafi zanikać na 1 sekundę.
 

iti

New member
Wlasnie kupilem samsunga LE26R71B i dziala super po HDMI. Tzn. mozna uslyszec czasem zanik dzwieku przez ulamek sekundy, ale wlasciwie tego nie zauwazam :D
Do tego mam go podlaczonego przez komponenta do jednego komputera i zwyklym kablem monitorowym do drugiego kompa :) - wszystko dziala super :D
 

aras1

New member
Saanowne Koleżanki i Koledzy czy nikt nie ma plazmy LG 42PX3RVA,
rozdzielczość 852 x 480. Prawdopidobnie z odbioru HD kicha. Pytam dlatego, że czekam w kolejce na box-a i nie wiem czy kupować przewód HDMI. Chyba tylko zostanie component. Jak ktoś wie proszę o informację.
Pozdrawiam.
 

arsenal

Moderator
VIP
Sony KDF-E50A11E

HDMI działa. Gdy wybierzemy Dolby w menu nBoxa brak dźwięku.
Zauważyłem problem z uzyskaniem obrazu gdy dłuższy czas nBox jest wyłączony. Trzeba ponownie wybrać rozdzielczość klawiszem RES by się pojawił.
Mały update. Nowy soft załatwił sprawę. Nie trzeba już bawić się klawiszem RES. HDMI działa bez zarzutu.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
aras1 w rva3 obraz po HDMI idzie dobrze jest kłopot z dzwiękiem słychac ;trzaski;,ja mam podłączony optyczny przewód między n i amplitunerem i działa super (dzwięk w rva mam wyciszony)
pozdrawiam
 

magiclong

New member
Jvc Lt-32x70

Dolanczam się do proźby....jeju wszyscy siedzą w dziale samsung., Lg... czyktoś zna ...ma ten model..
 
Ostatnia edycja:

Emhabe

New member
dem napisał:
Nie jest komaptybilny Philips 32PW9551.
Przypuszczalnie problemy beda tez z tymi TV ktore posiadaja podobny uklad odbiornika HDMI.
Rozwiazaniem jest puszczenie sygnalu przez amplituner wspierajacy HDMI lub splitter/switch HDMI.

A to ciekawa sprawa, bo raz, po aktualizacji softu bodajże 26.10 mój telewizorek poszedł po HDMI bez problemu, pamietam bo oglądałem wtedy wieczorem Władcę Pierścieni II na TVN, nawet w trakcie oglądania bawiłem się przełaczając pomiędzy component a HDMI (zauważalnie dla mnie lepszy obraz choć dotyczyło to w zasadzie soczystości i głębi kolorów). Potem tą cudowną właściwość utracił, w tej chwili jak przełączę na HDMI idzie sam dzwięk, ale przyznam że nie próbowałem rozwiązać tego problemu przez ponowne ustawianie rozdzielczości na nboksie. W każdym razie w kontekście tego co piszesz ciekawa i tajemnicza sprawa...
 

aras1

New member
diana napisał:
aras1 w rva3 obraz po HDMI idzie dobrze jest kłopot z dzwiękiem słychac ;trzaski;,ja mam podłączony optyczny przewód między n i amplitunerem i działa super (dzwięk w rva mam wyciszony)
pozdrawiam

Wczoraj stałem się posiadaczem nboxa, procedura ustawienia wraz z akytwacją trwała ok. 20 min. Wszystko chodzi bez problemów. Przekręciłem 17 letnią antenę 90-tkę którą miałem ustawioną na Astrę, wcześniej zmieniłem konwenter gdyż tamten posiadał za małą częstotliwość. Antenę kręciłem obrotnicą :D ,
Pozdrawiam.
 
Do góry