TV HD w polskiej TK Multimedia

SkubiA

New member
Ja już straciłem cierpliwość. Składam rezygnację z tej cyfrówki. Szkoda tylko, że jak dziś zrezygnuję, to mi ją odłączą dopiero na koniec października. Ale to nic, od listopada będę przynajmniej miał normalną ofertę UPC.
 

xolzok

New member
Bez reklam
MM już przechodzi samą siebie. Nie dość, że wraz z fakturą dorzucają swoją super gazetką aMazing to teraz jeszcze dołączają ulotki w stylu "Złóż zamówienie na gazetkę XXX a może wygrasz tv". Jakieś Paczki Powitalne firmy X dystrybuowane przez MM. Kombinują jak obniżyć sobie koszty rozsyłania faktur.
Już się boję co dostanę za miesiąc. :x
 

Agrescik

New member
Shitowa TV

MM już przechodzi samą siebie. Nie dość, że wraz z fakturą dorzucają swoją super gazetką aMazing to teraz jeszcze dołączają ulotki w stylu "Złóż zamówienie na gazetkę XXX a może wygrasz tv". Jakieś Paczki Powitalne firmy X dystrybuowane przez MM. Kombinują jak obniżyć sobie koszty rozsyłania faktur.
Już się boję co dostanę za miesiąc. :x

To i shitowe gazetki. Juz niedlugo nawet analogu nie bede mial u nich. Dawno juz zrezygnowalem z ich TV Cyfrowej ktora wogole nie przypominala jakiejkolwiek jakosci. Czytając te nowe wątki utwierdzam sie w przekonaniu ze oni sa sto lat za murzynami a jeszcze chca pieniadze duze za taka jakosc.
Moze batoniki snickersy będa dodawać do faktury. Mydlo i powidlo....
 
Ostatnia edycja:

pattro

New member
Bez reklam
Przeciez masz super N-ke, po co Ci jeszcze UPC?:razz:

do tego mam jeszcze Cyfre + :D

ale gdyby weszło UPC zrezygnował bym z Cyfry + i zainwestował w UPC :D ze względu na History HD, Viasaty, BBC , Polsaty Sport i Polsat Futbol i Polsat HD, :D
porównajcie ofertę takiej UPC czy Vectry a np MM :-x:-x:-x
MM można równać z Aster ! :p
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Kiedy ? Wykupią Jim-Sat czy zaczynają od zera?

Kiedy? Jak MM dorzuci Eurosport 2 i wroca Polsaty Sport czyli za jakies 10 lat:hihi:

pattro bez obrazy ale jesli Ty masz czas ogladac chociaz 20% kanalow, ktore masz z N-ki i jeszcze Cyfry+ to Ty chyba z domu nie wychodzisz w ogole. Ja z tej calej oferty programow jaka mam, ogladam regularnie moze 5 kanalow, mimo ze wrocil Eurosport i jest jeszcze w HD to i tak ogladalem na nim tylko tenis w HD.
 

zenon20

New member
U mnie na kanale 319 pojawił się Sportklub wiem że w niektórych lokalizacjach jest już od dawne ale dla mnie zawsze to jakaś nowość co w mm należy do rzadkości oczywiście jakość tego kanału nie powala co w mm jest standardem.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
U mnie na kanale 319 pojawił się Sportklub wiem że w niektórych lokalizacjach jest już od dawne ale dla mnie zawsze to jakaś nowość co w mm należy do rzadkości oczywiście jakość tego kanału nie powala co w mm jest standardem.

Bylo juz o tym, widzialem ten kanal u innych operatorow, nadawca tego kanalu puszcza go w zenujacej jakosci.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
U mnie OK", ale na kilku innych kanałach przez jakiś czas obraz był bardzo kiepski( między innymi VIVA, Vh1), ale już to usunięto.
 

bourbon

New member
Bez reklam
U mnie w analogu słabą jakość ma jedynie TVP info, właściwie od zawsze. Kanał ten ma jakieś takie dziwne sprane kolory i ostrość jest mała.
Oczywiście piszę o jakości odczuwanej na tv starego typu crt, bo na lcd to cały analog jest kichowaty.
 

kertis

New member
To jest ten sam kanał oni zmienili tylko nazwę na TLC, akurat często go oglądam i były o tym informacje. Za wielką kałużą już od jakiegoś czasu nazywa się TLC właśnie.
 

piotreksuchy

New member
Multimedia

wczorajsza zagrywka polsatu i nie pokazanie spotkania polska-brazylia to bolesny cios wymierzony w multimedie i vectre, myślę że po takim ciosie, albo jeszcze kolejnym tego typu multimedia będzie na deskach :d
 

markos17

New member
piotreksuchy: to fakt, wkurzylem sie na polsat, a jeszcze bardziej na mm, ze nawet glupiego RAI nie ma (tam podobno lecial meczyk).
szkoda, ze polsat sport zmienili na badziewne n sport, na ktorej jest tylko liga mistrzow (ktora tez jest na polsacie <sic!>)
 

sochcio

New member
Nie wiem czy ktos z Was zauwazyl jak multimedia klamie na swojej stronie. Po wejsciu w OFERTA PROGRAMOWA DTV i wybraniu opcji Cyfrowy Komfort HD 49.00 PLN/12 m-cy* 49.00 pojawia sie Wybranych pakietów: 5 Wybranych programów: 92 Cena w promocji: 49.90 PLN
I to co mi sie tu nie zgadza to liczba kanalow bo ja tam naliczylem jedynie 88 kanalow. Kantuja nas na kazdym rogu, nawet w ich materialach promocyjnych kiwaja nas na 4 kanaly :(
Oto wlasnie cala multimedia ... i jak tu im zaufac w ich cyfrowa jakosc :(
 
Do góry