TV HD w polskiej TK Multimedia

rosiaktotti

New member
Aktualnie na CHANNEL ONE RUSSIA (55) Leci bardzo dobry mecz

Lokomotiv Moskwa-CSKA Moskwa

Zresztą tam ciągle leci Liga Rosyjska (2mecze na tydzien), polecam
 

zenon20

New member
Orientuje się ktoś czy ta promocja na stronie MM - 49 zł za Cyfrowy Komfort to jest cała opłata (tzn. razem z analogiem)?
Wiem, że MM jest kiepskim wyborem, ale trochę na nią jestem skazany, inne kablówki nie są u mnie dostępne, a w satelitach zawsze czegoś brakuje :/

I czy w tym że trzeba być nowym abonentem chodzi o osobę, z którą zawiera się umowę czy o budynek?

Ta promocja za 49zł zawiera także opłaty za analog tak pisze na stronie mm drobnym drukiem pod ofertą.
 

rosiaktotti

New member
Witam speców od MM dziś dostałem, przed chwilą taką informacje:

DSC00346_2.jpg

I mam pytanko czy to oznacza, że coś wygrałem kiedyś? czy to po prostu SPAM pod nazwą " wygrałeś nagrodę" ?
PS: Grałem w konkursie ES HD na amazing parę dni temu odpowiedziałem dobrze, ale sobie potem poszedłem.

Pozdrawiam
 

bourbon

New member
Bez reklam
Spam i to perfidny. Do tego stopnia, że jakiś automatyczny głos do mnie dzwonił na tel. domowy w celu poinformowania, że trwa konkurs...
 

tolesi

New member
Ta promocja za 49zł zawiera także opłaty za analog tak pisze na stronie mm drobnym drukiem pod ofertą.

2010/552 „Cyfrowa Telewizja HD”
gratuluję firmie multimedia sa chamskości postępowania

Znów kolejna promocja dla nowych !!!!
DLACZEGO ja (klient od początku waszego istnienia na rynku )płacę za analog 56zł + za cyfrowy basic 12zł a tak zwany nowy abonent ma płacić za tą samą(a nawet lepszą) usługe 49zł ?????
 
Ostatnia edycja:

Domer

New member
Witam. Wie ktos moze czy jezeli chce podpisac umowe na dtv w drugim pokoju (w jednym juz mam) to czy obowiazuja mnie na ten drugi pokoj ceny promocyjne, czyli np te 49zl?
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

13th Street Universal nowy kanał w MM już dostępnym ! :D
teraz tylko czekać aż będą się szczycić nim wszędzie :hihi:
ah te MM :D
wgl z tego co widzę na Cyfra + po tym kanale to kolejny gniot w SD w 4:3 ;/ masakra ..
 

tysma

New member
13th Street Universal to jest HALLMARK tylko, że zmienili nazwę. Wklejałem kilka postów niżej tą informację, razem z linkiem do źródła.
 

piotreksuchy

New member
Ciekawy kiedy doczekamy się Eurosportu 2 lub Canal + Gol ... chyba odległa przyszłość, nie mówie już nic o nadającym FTP Orange Sport Info, Rebel TV itp

Multimedia to chyba jedna z najbardziej zacofanych kablówek pod względem programowym w Polsce
 

mil999

New member
Czy ktoś z Was używa PVR w multimedii? W regulaminie przeczytałem że jest opłata za używanie przestrzeni dyskowej! Co to cholera jest? Dysk jest w dekoderze i mam płacić za jego używanie?
Jak zwykle z czegoś co już dawno powinno standardowo być zrobili kosmiczną technologię. Żenada.
 

piotreksuchy

New member
Niech mm się zlituje i da jakiś kanał muzyczny do analogu bo za chwile VH1 pójdzie w cholerę, i zostanie z muzycznych viva, nie mówice mi tylko że mtv to kanał muzyczny :d, portfolio ich to rozrywka dla kretynów.

Proszę chociaż o VH1 Europe , dzisiaj pojawił się w Cyfrze ...

Jak czytają to ludzie z mm, ruszcie du.. bo to co jest dzisiaj w kablówce to jest chłam i olewka klientów, cyfrówka tez nie powala, tvp sport brak, polsat hd brak , tvp hd brak ja piedykam, można tak wymieniać bez liku
 

zenon20

New member
Raczej nie spodziewał bym się nowych kanałów tej firmie zależy tylko na kasie poco mają wprowadzać nowe kanały jak liczba abonentów i tak rośnie i bez tego tu może pomóc tylko duży odpływ abonentów w tedy może coś by się ruszyło w tym temacie a tak kasa się kręci i jest git w ogóle to jest wstyd żeby w ofercie cyfrowej nie było podstawowych kanałów takich jak TVP info,TVP Polonia,TVP Sport,AXN,TVN Meteo itp też mi cyfrowy komfort żeby oglądać te kanały muszę przełączać się między dekoderem a analogiem.
 
Do góry