TV HD w polskiej TK Multimedia

kamilg23

New member
Tak jak napisałem,na tą chwilę nie ma możliwości słuchania radia po podłączeniu kabla do dekodera.Co do tego kanału to jest na liście programów na stronie multimedii.
 

spider1978

New member
Bez reklam
od kiedy hd kosztuje 15? chyba dawno nie przegladalem oferty bo z tego co pamietam ja bole 19:p hmm w tej ofercie jest wyszczegolnione AXN za 6 zeta co to planuja wprowadzenie wersji HD i ma tyle kosztowac? haha
 

Alundro

New member
Witam. Dzisiaj dostałem ulotkę z MM o nowych opcjach internetowych. 2Mb/s za 54zł / 6 za 69 zł / 120 za 149 zł tylko nie napisali czy jest to cena pojedyncza czy w pakiecie. Jeżeli mam już od dawna i na czas nieokreślony umowę na TV analogową+cyfrową+internet 1Mb/s+canal+telefon i płacę 225 zł to kiedy udam się do biura to jak sądzicie dostanę jakąś niższą cenę np taką jak podałem np na 6Mb/s czy dopiero coś zaproponują gdy złożę wymówienie ?Pozdrawiam.
 

tysma

New member
Jeżeli chodzi Ci o tą promocję:„Cyfrowa Paczka”- Pakiet - Multimedia Polska S.A.

to na dole masz regulamin do sciągnięcia w nim jest, z tego co rozumiem, §1 pkt 2 b) ale nie jestem tego punktu pewien czy dobrze go rozumiem- Jak jesteś abonentem możesz z tej promocji skorzystać, gdy nie posiadasz telewizji cyfrowej DTV i na okres promocji z nimi podpiszesz umowę na świadczenie tej usługi w Basic lub komfort.
Czyli jak posiadasz DTV to nie możesz z tej promocji skorzystać, ja tak to rozumie.
Jeżeli nie posiadasz to git, z tymże jak posiadasz internet już u nich to korzystając z tej promocji musisz wybrać większą prędkość tego internetu niż masz aktualnie (§1 pkt 4)

Co do tego drugiej jestem pewien, że o to chodzi, z tym DTV nie do końca. Najlepiej zadzwonić na infolinie i się zapytać.

A co do tego, żeby złożyć wymówienie i potem podpisać nową umowę, to nie jest tak różowo, oni w jakimiś regulaminie się zabezpieczają przed tym klauzulą, mówiącą, że mozna skorzystać z promocji, gdy w okresie 3 miesiecy wstecz nie bylo się abonentem multimedii. Czyli jak byś złożył wypowiedzenie dopiero po 3 miesiącach możesz skorzystać z ich promocji, nie wiem czy to tyczy się też tej promocji, ale wiem, że już tak kombinowałem i się natknąłem właśnie na taki zapis.
 
Ostatnia edycja:

Alundro

New member
tysma ja nie myślałem o paczce a o samym internecie. A co do złożenia wymówienia to chodziło mi tylko o to by w okresie wypowiedzenia postraszyć ich by sami mi zaproponowali korzystniejsze warunki. A co do Neti to nie wiem czy ta cena 69 zł jest jednostkowa czy dopiero jak weźmie się telefon. Czytałem kiedyś o internecie w Netii i raczej kiepskie opinie były. Chciałbym głównie szybszy internet z dobrą ceną a uzyskać to przez podpisanie umowy na czas określony bo narazie jest na nieokreślony.
 

xolzok

New member
Bez reklam
W Netii z netem trzeba wziąć telefon lub płacić za utrzymanie łącza. Wiem bo kolega ostatnio się napalił na ich net i go na infolinii ostudzili.
 

masloww

New member
Bez reklam
już od ponad roku wybierając sam internet nie płaci się za utrzymanie łacza w Netii;
u mnie w pracy jest teraz sam internet z Netii na linii Tepsy za 59 zł – 20 Mb/s;


za to opłaty w MM nie chcą zmaleć, a ta wymyśla coraz to nowsze i coraz to głupsze promocje;
teraz nabierają na cyfrowy komfort HD w którym pakiety tematyczne są darmowe tylko przez 2 miesiące a pakiet HD przez 1 miesiąc; ale cena 49zł za taki pakiet nie jednego pewnie nabierze;
no i pojawiły się nowe super pakiety: multiPAK w Twoim domu;
„Dobierz dla Siebie i Twojej Rodziny odpowiedni pakiet usług.”
a tam można wybierać, przebierać usługi, prędkości netu aż w dwóch wariantach
http://www.multimedia.pl/pakiet

MM poluje na coraz to głupszych klientów
 

masloww

New member
Bez reklam
z ich punktu widzenia jest to całkiem sensowne, głupich jest więcej i łatwiej jest wyciągnąć od nich kasę; aby zaspokoić gusta wybrednych trzeba trochę kasy wydać a że tych jest mało to zwrot z inwestycji też będzie mizerny;
ciekawi mnie tylko co ci mniej wybredni zrobią za rok jak dostaną za free 20 programów w DVB-T, czy będą skłonni dopłacać do DTV?
klientów DTV przybywa ale coraz wolniej; w takim tempie MM scyfryzuje wszystkich po 2030 roku

od kiedy hd kosztuje 15? chyba dawno nie przegladalem oferty bo z tego co pamietam ja bole 19:p hmm w tej ofercie jest wyszczegolnione AXN za 6 zeta co to planuja wprowadzenie wersji HD i ma tyle kosztowac? haha
znów w bambuko robią klientów, te 15 zł to cena promocyjna
http://www.multimedia.pl/object.php/act/sho/oid/a59e5f1fb11dcefcac8f359ff4194824

AXN za 6 zł to jest pakiet dwóch programów AXN, które wchodzą też do pakietu Film
 

xolzok

New member
Bez reklam
już od ponad roku wybierając sam internet nie płaci się za utrzymanie łacza w Netii;
u mnie w pracy jest teraz sam internet z Netii na linii Tepsy za 59 zł – 20 Mb/s;

Może mając już instalację TPSA nie płaci się za utrzymanie. Kolega jednak nie miał stacjonarnego i jak dzwonił ok. 3 tygodnie temu to wyraźnie powiedzieli, że za utrzymanie +30zł.
 

tysma

New member
tysma ja nie myślałem o paczce a o samym internecie.
Wspominałeś o ulotce, że dostałeś. Ta ulotka dotyczyła promocji MultiPak zgadza się? Dlatego dałem link do regulaminu tego pakietu.

ciekawi mnie tylko co ci mniej wybredni zrobią za rok jak dostaną za free 20 programów w DVB-T, czy będą skłonni dopłacać do DTV?

Wątpię za rok wprowadzony zostanie DVB-T, znając życie to będzie to najwcześniej w 2020:p
Jestem prawie pewny, że te plany wprowadzania dvbt od przyszłego roku spełzną na niczym.
 

masloww

New member
Bez reklam
Może mając już instalację TPSA nie płaci się za utrzymanie. Kolega jednak nie miał stacjonarnego i jak dzwonił ok. 3 tygodnie temu to wyraźnie powiedzieli, że za utrzymanie +30zł.
masz rację;
poczytałem warunki umowy Netii i jest ta opłata jeśli się nie korzysta z linii telefonicznej, nie ważne czy Tepsy czy Netii; muszę sprawdzić dokładniej jak to u nas w firmie jest;
w takim przypadku internet do 8 Mb/s kosztuje 84,90 a do 20 Mb/s – 94,90 zł; no i wtedy nie jest już tak wesoło
 

Alundro

New member
tysma dostałem ulotkę wczoraj ale widzę na stronie MM że już zaktualizowali ofertę (w szczególności internetową) , która mnie najbardziej interesuje. Poprostu chciałbym wiedzieć czy jako że jestem klientem MM i mam wszystkie usługi już bez umowy na czas określony dostanę internet np 6 mb/s za 69 zł czy walną mi cenę astronomiczną ?
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Najlepiej iść do lokalnego BOK. U mnie zawsze jest tak, że to co jest na stronie internetowej ma się nijak do tego co mówią w BOK. Wiem, że to problem bo brak czasu i kolejki, ale być może warto się dowiedzieć osobiście jak to wygląda. Można niekiedy coś wynegocjować....
 

krzylosiak

New member
Ja od września podpisałem umowę na DTV(komfort)+Internet 6Mb.Neta mam za 39 zł.,analog za 45,a DTV dokładnie nie pamiętam i za wszystko płacę coś koło 130 zł(mam jeszcze w tym pakiet sport i HBO)
 

tysma

New member
Ja od września podpisałem umowę na DTV(komfort)+Internet 6Mb.Neta mam za 39 zł.,analog za 45,a DTV dokładnie nie pamiętam i za wszystko płacę coś koło 130 zł(mam jeszcze w tym pakiet sport i HBO)

Jeżeli płacisz 130zł za wszystko, a za net i analog płacisz 84zł, to za DTV płacisz 46zł (pewnie 20zł dtv + 20zł hbo i 6zł sport);)
 
Ostatnia edycja:

Xarda

New member
Orientuje się ktoś czy ta promocja na stronie MM - 49 zł za Cyfrowy Komfort to jest cała opłata (tzn. razem z analogiem)?
Wiem, że MM jest kiepskim wyborem, ale trochę na nią jestem skazany, inne kablówki nie są u mnie dostępne, a w satelitach zawsze czegoś brakuje :/

I czy w tym że trzeba być nowym abonentem chodzi o osobę, z którą zawiera się umowę czy o budynek?
 
Do góry