TV HD w polskiej TK Multimedia

mkal1850

New member
Aktualnie płace do MM za Internet 30 MB/s + pakiet MINI BOX TV 107 zł

oto co odpowiedział mi BOK na moją sugestie o planach rezygnacji z usług

w odniesieniu do naszej rozmowy telefonicznej przesyłam ofertę jaką, Państwu, przedstawiłam
Internet 30 mb+kwota 49 zł brutto na 12 mscy
Telewizja Digital TV Superbox kwota 39 zł brutto na 13 mscy
Pakiet HD 0 zł na 12 mscy


Pisma o rezygnacje mogę składać od stycznia.

jak myślicie będzie reakcja?
 
Ostatnia edycja:

yeyayeya

New member
Aktualnie płace do MM za Internet 30 MB/s + pakiet MINI BOX TV 107 zł

oto co odpowiedział mi BOK na moją sugestie o planach rezygnacji z usług

w odniesieniu do naszej rozmowy telefonicznej przesyłam ofertę jaką, Państwu, przedstawiłam
Internet 30 mb+kwota 49 zł brutto na 12 mscy
Telewizja Digital TV Superbox kwota 39 zł brutto na 13 mscy
Pakiet HD 0 zł na 12 mscy


Pisma o rezygnacje mogę składać od stycznia.

jak myślicie będzie reakcja?

ja mogę Ci powiedzieć, że miałem bardzo podobną cenę przed rozwiązaniem umowy.
gdy w końcu zdecydowałem się wypowiedzieć (na miesiąc przed końcem), z klucza zaproponowali mi:
- Internet 60MB
- Mega Box + pełen pakiet HD
- HBO

cena 92zł .... myśle że to dobra opcja, na co przystałem.
 

yeyayeya

New member
Moi drodzy, mam pytanie związane z modułem CAM.
Dzisiaj nabyłem nowy TV Sony. Chciałbym zainstalować w nim moduł cam, w opcji Multiroom. Wyczytałem gdzieś, że jeśli jest już dekoder w sieci, to moduł cam nie może być zainstalowany, a musi być drugi dekoder. Czy to prawda?
 

liquid85

New member
Witam wszystkich.
Mam prośbę o ocenę oferty Multimedii w Łodzi.
Obecnie za pakiet Superbox+internet 30 płacę 77zł.
Niedługo kończy się umowa i złożyłem już wypowiedzenie.
Oferta jaką otrzymałem w tej chwili to 75 zł za taki sam pakiet + multiroom (2xCAM) lub Maxbox + internet 60 +multiroom za 82 zł. Wszystkie ceny przy umowie rocznej.
Wg osoby, która dzwoniła jest to najkorzystniejsza możliwa propozycja i lepszej już nie będzie.
Pytanie do osób zorientowanych czy można jeszcze coś ugrać?
Z góry dzięki za odpowiedź.
 

mkal1850

New member
Zacząłem przepychanki z MM w Kaliszu. Ponieważ w ich BOKU są tłumy wysłałem rezygnacje z TV listem poleconym. Już wczoraj miałem telefon
Oto ich propozycja:

TV MINI BOX 35 zł + INTERNET 30 Mb/s 49 zł = 84 zł

Aktualnie za ten sam zestaw płace 107 zł - czyli proponują o 23 zł mniej.

Jak oceniacie taką propozycje - to pierwszy telefon po złożeniu przeze mnie rezygnacji. Będą jeszcze atakować?
 

ezquerro

Member
rodzice otrzymali oferte z MM , ja nie mam kablówki więc nie mogę im podpowiedzieć czy jest dobra, czy coś jeszcze można wytargować, jak myślicie?

Pakiet StartBox PLUS (70kanałow,15HD) + internet 12MB (modem tcm420) + multiroom 3 dekodery ips3000 za 70zł
 

samfisher74

New member
Dzwonił do mnie konsultant MM i ponownie zaproponował przedłużenie umowy, główny argument jaki podawał to dwa kanały eleven dostępne od 1 lutego. Ale ja już podpisałem umowę z netią i grzecznie odmówiłem.
 

samfisher74

New member
a czy w Netii masz lepszą oferte niż w MM ?? czy w Netii jest dostępny multiroom?
Mogę cos na ten temat powiedzieć bo byłem klientem MM około 6 lat, tak więc porównując oferty uważam że Netia jest lepsza, latwiej jest skompletować pakiet tv, całośc wychodzi odrobine taniej niż w MM, jakość programów i internetu jest porównywalna. Ja mam pakiet podstawowy, pakiet dzieci starsze, pakiet Canal+ i sport do tego internet 30 MB bez limitu, multiroom i płacę 120 zł .
 

samfisher74

New member
Mogę cos na ten temat powiedzieć bo byłem klientem MM około 6 lat, tak więc porównując oferty uważam że Netia jest lepsza, latwiej jest skompletować pakiet tv, całośc wychodzi odrobine taniej niż w MM, jakość programów i internetu jest porównywalna. Ja mam pakiet podstawowy, pakiet dzieci starsze, pakiet Canal+ i sport do tego internet 30 MB bez limitu, multiroom i płacę 120 zł .
Ogólnie jest tam 74 kanały w tym 29 HD.
 

przemo73

New member
Bez reklam
Multimedia wprowadza zmiany w cennikach. W związku z tym przysługuje nam prawo do wypowiedzenia umowy.
Czy ktoś będzie korzystał z tego przepisu?
Trzeba złożyć do końca lutego, ponieważ nowy cennik wchodzi od 1 marca.
 

Wolfram

New member
"Należy jednak pamiętać, że w sytuacji skorzystania z tego prawa, Operatorowi będzie przysługiwać roszczenie o zwrot ulgi przyznanej Abonentowi."
Normalka. :)
 

titus1974

New member
W Rawie Mazowieckiej były rozwieszone informacje o końcu telewizji analogowej. Nasuwa się pytanie co zrobić w takim przypadku, gdy narzucają coś z góry?
 

titus1974

New member
Mam już pakiet MaxBox z kartą CAM. Problem widzę w tym, że w drugim telewizorze nie mam gniazda na kartę CAM. Nie chciałbym się "cofnąć" do dekodera.
 
Do góry