TV HD w polskiej TK Multimedia

Kenaz

New member
A ja z taka dosc praktyczna uwaga. Czy udalo sie komus negocjowac cene za internet, czy tam caly pakiet, ale argumentujac wypowiedzenie niska predkoscia uploadu? Mam 60Mb i to makks przy mojej lokalizacji. MM nie specjalnie kwapi sie do modernizacji i raczej oleje sprawe na dobre... Nowe bloki maja swiatolowody... Za 15 zł mozna podwoic wysylanie, ale szczerze .....to nie specjalnie chce im doplacac, gdy inne lkalizacje maja wyraznie lepsze oferty niz widnieja na stronie. Z lekka nierowne traktowanie klientow.
 

Alundro

New member
Witam. Dawno nic nie pisałem na tym forum. Postanowiłem się jednak z Wami podzielić ofertą którą otrzymałem od MM gdyż po jej usłyszeniu ścięło mnie z nóg. Chcę zaznaczyć iż ostatnią umowę przedłużałem w 2012 i nie chciało mi się nawet jakoś zmieniać warunków chociaż były bardzo niekorzystne. Obecnie płacę za pakiet mniej więcej jest to SuperBox ( w 1 pokoju mam dekoder a w 2 analog ) + HBO Max + internet 12 mb + telefon 10 min za 188 zł. Zadzwoniłem na infolinię z ciekawości co mi zaproponują. SuperBox + HBO Max + internet 6 mb czyli prędkość jeszcze niższa + telefon 150 min za uwaga ... 212 zł. Spytałem się czy sobie ze mnie żartują ale niestety nie. Dawniej MM nie miała u mnie konkurencji dlatego już poprzednia umowa była nie korzystna ale jak na warunki w 2012 r jeszcze do przeżycia. Teraz gdy u mnie jest Orange ze światłowodem i Netia i dostaję takie warunki to ręce opadają. W Orange jeżeli dobrze pamiętam TV Max pakiet + 120 mb + telefon za 120 zł. Pozdrawiam.
 

neuroPL

New member
Chłopie to jest złodziejstwo w biały dzień.Pisz wypowiedzenie zobaczysz jak będą wtedy chętni do negocjacji.

Ja za wszystko co mam w podpisie płacę 155 PLN.
 

Alundro

New member
Właśnie nie jestem pewny czy będą tacy chętni. Problem jest w tym że płacę 188 zł za tak niewiele. Oni sądzą że i tak nawet składając rezygnację z nich nie zrezygnuje. Pamiętam 4 lata temu jak podpisywałem przedłużenie to w BOK babka ciągle mówiła że nie może nic mi dać lepszego. Tak samo pewnie będzie teraz. Jeżeli widzą kogoś kto płaci aż tyle to np mnie za 30 mb powiedzą z 90 zł a komuś kto płaci w takim pakiecie jak Ty 155 to daliby za 55 zł.
 
kończy mi się umowa, w BOK twierdzą, że już taniej nie można. Obecnie płacę 66 zeta za:
1. Superbox z kartą CI - 30 zł
2. Pakiet bajki - 5 zł
3. 30 MB - 26 zł
4. Internet mobilny 1 GB - 5 zł.

Jest szansa coś wycisnąć czy sobie odpuścić temat i podpisać umowę na takich samych warunkach??
 

stachu07

New member
Witajcie, mam pytanie o jakość obrazu telewizji cyfrowej Multimedia vs. NC+ albo Orange FunPack. Swojego czasu jakość telewizji MM względem NC+ to była przepaść, na korzyść Nki. Moje pytanie do Was jak to wygląda na ten moment, być może nie umiem znaleźć odpowiedzi na forum albo nikt nie poruszył jeszcze tego pytania? Jestem na wypowiedzeniu(już dzwonią), mam zamiar zakupić TV Ful HD 55" i nie wiem czy wypowiadać umowę, która zaraz mi się kończy czy też nie ma sensu o ile oferta MM będzie atrakcyjna.
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witajcie, mam pytanie o jakość obrazu telewizji cyfrowej Multimedia vs. NC+ albo Orange FunPack. Swojego czasu jakość telewizji MM względem NC+ to była przepaść, na korzyść Nki. Moje pytanie do Was jak to wygląda na ten moment, być może nie umiem znaleźć odpowiedzi na forum albo nikt nie poruszył jeszcze tego pytania? Jestem na wypowiedzeniu(już dzwonią), mam zamiar zakupić TV Ful HD 55" i nie wiem czy wypowiadać umowę, która zaraz mi się kończy czy też nie ma sensu o ile oferta MM będzie atrakcyjna.

Z jakości programów DTV w Multimedii jestem zadowolony.Oczywiście dużo zależy od nadawców.
Programy HD wszystkie są b.dobrej jakości z wyjątkiem Tele5 HD i TVS HD. Programy SD różnie ,ale obawiam się że na 55 calowym TV będziesz unikał programów SD albo siądziesz 6 metrów od ekranu.
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jakość programów HD z platform i kablówki Multimedia jest porównywalna,zwłaszcza tych ze znaczkiem plus:planete+,Ale Kino+,Canal+ itp.Inne też nie najgorzej wypadają(np.TVP HD-rewelacja!)
O programach SD szkoda pisać.
 

mazzipl

New member
Odnośnie sygnału. Nie wiem czy to wina telewizora czy jakości (mocy) sygnału.
Macie też mega pikselozę (nawet na kanałach HD), gdy jest jakaś feta i leci konfetti. No oglądać się nie da. Piksele wielkości centymetra na 32" TV. Może to być wina odświeżania w tv czy raczej to po stronie nadawcy. W tv moduł CAM.
 

patarek

Member
Nie wiem czy mogę ale zapytam się. Mam router wifi Cisco epc3928 i próbowałem się zalogować do routera ale nie mam haseł. Wg producenta mogę w nim ustawić kontrolę rodzicielska, ale wg obsługi klienta nie ma takiej możliwości. Coś ktoś wie na ten temat?
Chodzi oczywiście o router dostarczony od MM

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Tvmania

New member
Bez reklam
Witam mam dylemat. Interesuje mnie zakup telewizji w nc+. Pakiet który mi zaproponowano za 69,99zl nazywa się on pakiet cena + premium. Ma on 8 podstawowych kanałów +ale niestety reszta kanałów to łącznie 37 kanałów w tym 15 w jakości HD. Wydaje mi się że jednak to mało. W tym musiałbym dodatkowo wykupić kanał eleven co miesiąc za 11.90. Dziś w skrzynce dostałem ofertę z multimedia i są tam 2 ciekawe pakiety. Pakiet mini box 84 kanały, 18 HD lub pakiet start box 55 kanałów w tym 13 HD. Canal eleven za 9 zł miesięcznie. Wydaje mi się że to o wiele więcej niż Canal +. Z tym że jeśli chce dodatkowo Canal + w multimedia musiałabym za 49.99zl wykupić pakiet Canal plus selekt. I co się bardziej opłaca. Nie interesuje mnie oczywiście internet z WiFi w tych telewizja h gdyż mam odzielnnego dostawcę.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Oczywiście interesuje mnie piłka nożna liga mistrzów, liga hiszpańska, angielska, francuska i włoska. Proszę o doradzanie która telewizja bedzoe lepsza i będzie oferowała lepsza jakość obrazu. Z góry dziękuję za pomoc.
 
Do góry