TV do X360

xkordix

New member
mataman napisał:
Pewnie że będzie wykorzystywał,bierz smiało. A ten sprzedawca to gdzie był w mm czy innym euro ?
hehe - w media expert, ale odniosłwm dziwne wrażenie, że mają chyba jakąś umowe z samsungiem podpisaną bo strasznie wciskał akutar ich sprzęt;)
dzięki wielkie za odpowiedz!
 

diesvindu

New member
diesvindu napisał:
Witam.

Wiem, że jest to mój pierwszy post na tym forum, ale zamierzam się tutaj wypowiadać regularnie, ale mniejsza o to.

Chciałbym prosić Was, drodzy użytkownicy o radę w wyborze TV LCD. TV LCD będzie głównie użytkowany do konsoli Xbox360, ewentualnie jeszcze do oglądania kablówki i filmów dvd. Wielkość maksymalna TV LCD to 22" lub 24". Słyszałem, że podobno najlepiej brać Samsungi jeżeli mowa o tych wielkościach, czy to prawda? Co Wy, jako doświadczeniu użytkownicy moglibyście mi 'całkowicie zielonemu' w temacie TV LCD moglibyście polecić? Jakie konkretne modele moglibyście mi polecić? Rozumiem, że obowiązkowo po zakupie TV LCD jestem zmuszony zakupić kabel HDMI, aby podłączyć X0 i cieszyć się dobrą grafiką, tak? Jaka byłaby najlepsza rozdzielczość natywna TV LCD do gier w XBOX360?

Czy może tańszym i zarazem lepszym rozwiązaniem byłby zakup monitora LCD ?

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam,

DiesVindu

czy może mi ktoś doradzić?
 

misiolud

New member
Przegladam rozne fora, i przegladalem mniedzy innymi i to i moje pytanie jest podobne do pytania rozpoczynajacego ten watek. Chce kupic lcd 26 cali do xboxa premium. Oczywiscie znalazlem rozne testy itp jaki tv najlepszy, jednak na allegro sa telewizory jak na moj gust z dobrymi parametrami, za bardzo przyzwoita cenne np. 900zl, jednak firm nieznanych typu bauer czy nuxor. Co mysliscie to takich telewizorach? Czy sa one tanie poniewaz marka jest nie znana i nie placimy za marke jak w przypadku sony tylko za jakosc matrycy>?
 

Jakubnowy

New member
Szukam TV do Xbox'a tylko do grania po dniu poszukiwań wybrałem dwa modele a mianowicie:
- Samsung LE32B653
- Panasonic TX-32LZD80
który z nich jest lepszym wyborem i dlaczego xD, za obydwoma panowie przedstawili mi mało zrozumiałe argumenty. Czy może lepiej kupić inny model, jak tak to co polecacie?

Proszę o szybką odpowiedź chciałbym coś wybrać do piątku :D
Dzięki
 

Woj250

New member
Jakubnowy napisał:
Szukam TV do Xbox'a tylko do grania po dniu poszukiwań wybrałem dwa modele a mianowicie:
- Samsung LE32B653
- Panasonic TX-32LZD80
który z nich jest lepszym wyborem i dlaczego xD, za obydwoma panowie przedstawili mi mało zrozumiałe argumenty. Czy może lepiej kupić inny model, jak tak to co polecacie?

Proszę o szybką odpowiedź chciałbym coś wybrać do piątku :D
Dzięki

Moze poszukaj czegos wiekszego w tej cenie,,, przynajmniej 37"... Granie na takim Tv to sama przyjemnosc... Ja mam 46" i zbieram sie teraz na 52" Rozmiar mimo wszystko ma znaczenie
 

Gatz

New member
Witam!

Wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem Xboxa :)

Szukam teraz do niego telewizorka. Problem w tym, że nie moge się zdecydować na model a co gorsza rozmiar.

Kasy zadużo nie mam bo chciałbym się wyrobić tak do 1700zl.

Jeżeli chodzi o rozmiar to waham się pomiędzy 26" a 32". Z graniem nie było by problemu bo moge dalej sobie usiąść, ale często siedząc przy kompie oglądam tv no i tu jest gorzej bo wtedy tv mam w odległości 0,9-1 metra. Obawiam się, że mogą być problemy z 32".

Proszę o radę eventualnie propozycję konkretnych modeli.

Z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich!.
 

Gatz

New member
Tak jak wyżej napisałem z graniem i generalnym ogladaniem tv to nie bedzie problemu. Niestety jak jestem przy kompie to wtedy jestem blisko tv i nie mam zabardzo jak tego zmienic. Co się dzieje jak sie siedzi tak blisko 32"? Obraz nie taki czy może nie zdrowo (nie znam się)?
 

Maravil

New member
Ja dopiero przymierzam się do kupna telewizora do x'a ale mój kumpel ma również x'a i miałem okazję zobaczyć jak działa 26 cali i 32 cali. Też mała odległość - 1 m. Tylko wisi na ścianie. Muszę powiedzieć że 32 cale o niebo lepsze wrażenie daje. Może kwestia telewizorów ale wg mnie bierz 32. Polecam Sharpy.
 

Gatz

New member
LG 32LG5600

Czy to był by dobry telewizor pod Xboxa?

(linka niestety dalej jeszcze nie mogę podesłać)

Opinie na ceneo są podzielona. Jedni mówią że grają na PS3 na nim i wszystko ladnie wyglada a inni ze ten model do gier sie nie nadaje.

Korzysta może ktos z tego telewizora do grania?
 

andiko

New member
szukam tv do xboxa360 HDReady z 100Hz ,tylko jest jeden problem: szukam go z wejściem RF. zalezy mi na braku smuzenia. tv ma byc do dynamicznych filmow,gier (konsola xbox360), telewizja kablowa, szukam 37" najlepiej z trusurroundemXT, wejsciem minijack 3.5mm.
 

mwisiorek

New member
Witajcie drodzy gracze, pomozcie mi wybrac jakis dobry LCD Full HD głównie pod Xboxa 360 oraz cyfrowy polsat.
Rozmiar 37-42cale. Zalezy mi na tym aby telewizor dobrze sprawował sie przy dynamicznych grach jak równiez filmach. Kwota jaka moge wydac to 2500-3000zl. Prosze o pomoc.
 

Przemexx

New member
Witam.
Mam pytanko:
Który z poniższych TV polecilibyście z czystym sercem pod X-a 360?
Samsung LE32A551 P2
LG 32LF2510
SAMSUNG LE32B450
Samsung LE32B530
Sharp LC-32D44E-BK
Sony KDL-32V4200
(Sorry, ale nie mogę dodawać linków)
A może jakiś inny w podobnej cenie?
Z góry dzięki.
 

skoczins

New member
Cześć!

Od dłuższego czasu myślę nad zakupem tv do Xboxa 360 i nie mogę nic wybrać a jeśli już się coś uda to jest ciężko z dostępnością... Po Toshibie 32RV625DG i Sharpie LC32DH77E znalazłem Sony KDL32V5500 z którego dostępnością nie powinno być problemu i tutaj mam prośbę do użytkowników forum czy tez może posiadaczy tego tv o recenzje jak ten telewizor współpracuje z Xbox 360? Czy ten tv jest w stanie sprawić że po odpaleniu gierki będę swoją szczenkę z podłogi zbierał?
Tutaj link do specyfikacji tv na stronie producenta

SONY KDL-32V5500
www .sony.pl/product/t32-v-series/kdl-32v5500#pageType=TechnicalSpecs

Dzięki:)
 
Ostatnia edycja:

Dynius

New member
(Pierwszy post tutaj, więc Witam :D )
A więc chcę niedługo kupić jakiś tv 32'' do mojego Xboxa 360, niestety mam starszą wersję bez hdmi, i zależy mi na tv, który wyświetli full hd przez component.
Po głowie mi chodzą 2 modele : Sony KDL 32v5500 i Samsung LE32b650.
Ten pierwszy oferuje taką możliwość, ale nie obsługuje 100hz(chyba), natomiast drugi obsługuje 100hz ale nie wiem jak z tym FHD przez componnent. I tu mam kilka pytań :
1) Czy 32B650 obsługuje to FHD przez componnent?
2) Który tv zapewni mi lepszą jakość grafiki?
3) Czi są jakieś inne(lepsze) tv w podobnej cenie i 32 calowe to jakie?
 

oceanicon

New member
Szukam telewizora, który poradzi sobie m.in. również w duecie z Xbox'em. Mój wybór padł Sony Bravia KDL-37W5500.

Czy ktoś z Was miał okazję widzieć go w akcji, ew. czytał opinie na ten temat?
 
Do góry