TV do X360

lakiluk

New member
Witam. Jest szansa na zakup jakiegoś LCD 32'' Full HD w cenie około 2000zł? (plus minus). Wykorzystywany będzie do X360, DVD i kablówki, a w przyszłości planuje zakup N.
 
Ostatnia edycja:

marshell

New member
witam :)
krótko: sony KDL-40W4000 czy Samsung 40A656? odleglosc ok 3-3,5m, glownie x360(hdmi) i laptop(hdmi). a moze cos innego w tej kategorii?
 

mataman

New member
Bez reklam
Krótko, bierz soniaka, rewelacyjna czerń jak na LCD ,dobra płynność. W tej klasie cenowej nic lepszego nie znajdziesz.
 

mataman

New member
Bez reklam
Tak jak napisałem z tych dwóch ja bym brał sony. To prawda że samsung ma 100Hz ale sony ma lepsza płynność jak nie jeden tv ze 100Hz a paleta barw i wierność ich odwzorowania jest dużo lepsza niż w samsungu. Sony jest co prwada troche droższy ale warto, sam sie zastanawiam nad kupnem tego tv.
 

Camiloz

New member
Ja też mam pytanie odnośnie zakupu LCD do 2000. Głównie ma on służyć do gry na Xbox-ie ale posiadam też telewizje N oraz w przyszłóści planuje zakup PS3. Nie musi być on Full HD wystarczy HD ready ma poprostu byc idealny do konsol drugi plan to N. Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi!!
 

Tenchi

New member
krótko, jaki lcd do xboxa 360?
do 2.200pln, fajnie gdyby miał 37cali z tym, ze 32 tez styknie.
z góry dziękuje za pomoc.
 

Kwas_91

New member
Witam, chciałbym kupić teraz telewizor LCD.Będzie to mój pierwszy telewizor tego typu. Służyć ma on tylko do grania na Xboxie 360 i oglądania filmów HD z komputera (a później z Blue-Raya). Zwykła telewizja w ogóle mnie nie interesuje. W grę wchodzi tylko 32 cale, na więcej nie mogę sobie pozwolić.

Telewizory które wymieniam* są dostępne u mnie na miejscu. Który z nich by się najlepiej nadawał do moich potrzeb? Ew. jaki inny polecacie?

Panasonic TX32LX85P
SHARP LC32D65
LG 32LG3000
Samsung LE32A430
SONY KDL 32 S4010
Samsung LE 32 A454
LG 32LG5600
LG 32LG4000
Toshiba 32XV500
SHARP LC32RD8E
SHARP LC32D654E
LG 32LG6000

*byłem dziś w sklepie spisać modele, za ewentualne błędy przepraszam ;)
 

diesvindu

New member
Witam.

Wiem, że jest to mój pierwszy post na tym forum, ale zamierzam się tutaj wypowiadać regularnie, ale mniejsza o to.

Chciałbym prosić Was, drodzy użytkownicy o radę w wyborze TV LCD. TV LCD będzie głównie użytkowany do konsoli Xbox360, ewentualnie jeszcze do oglądania kablówki i filmów dvd. Wielkość maksymalna TV LCD to 22" lub 24". Słyszałem, że podobno najlepiej brać Samsungi jeżeli mowa o tych wielkościach, czy to prawda? Co Wy, jako doświadczeniu użytkownicy moglibyście mi 'całkowicie zielonemu' w temacie TV LCD moglibyście polecić? Jakie konkretne modele moglibyście mi polecić? Rozumiem, że obowiązkowo po zakupie TV LCD jestem zmuszony zakupić kabel HDMI, aby podłączyć X0 i cieszyć się dobrą grafiką, tak? Jaka byłaby najlepsza rozdzielczość natywna TV LCD do gier w XBOX360?

Czy może tańszym i zarazem lepszym rozwiązaniem byłby zakup monitora LCD ?

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam,

DiesVindu
 

masterlag

New member
Tivik

Mam takie pytanie jako że jutro mam zamówić tv,który służył by mi do XO i trochę do oglądania cyfrowego polsatu to chciałbym uzyskać radę,który z tych 2ch tv będzie lepszy.40A536 czy 37B530

 

marcin360

New member
Witam!
Parę dni temu kupiłem Samsunga LE32B450 z cenie 1420pln
Muszę przyznać że obraz jest naprawdę ostry , brak smużenia, jasność bardzo dobra , równo podświetlona matryca.
Jedynie jestem niezadowolony z czerni po kablu HDMI (brak możliwości wejscia w opcję czerń hdmi ) > Sprawa wygląda o wiele lepiej na oryginalnym kablu dołączonym do konsoli ( component ) gdzie est dostępna opcja ustawiania czerni.
Ogólnie polecam tego LCD , jak dla mnie obraz wygląda lepiej niż na LG 3000.

Pzdr
 

PePe_PL

New member
Jeżeli nie zależy Ci w ogole na zwyklej TV to bierz coś z TV 50Hz - mają najmniejsze lagi i są tanie. Ze średniej półki fajne są panasonici ale nie obsługują swojej natywnej rozdzielczości przez VGA więc zostaje tylko HDMI. Jeśli masz wiecej kasy to SONY W4500 albo plazmy (np. G10) od Pana.
 

xkordix

New member
Czy Panasonic x10E 37 cali będzie dobrze współpracował z xbox 360? bo właśnie ten tv chciałbym kupić, ale sprzedawca zdecydowanie mi go odradzał pod konsole, twierdził że oczy bardzo się męczą podczas grania na plaźmie i że ten tv nie będzie w pełni wykorzystywał możliwości konsoli! czy ktoś może mi coś doradzić w tej kwestii?
 
Do góry