TV do X360

xclone

Klub HDTV.com.pl
VIP
sharp mam (poprzednik, XD1) - polecam.. obraz rewelacja, a do dźwięku i tak najlepiej mieć ampli..
 

marekszu1

New member
Mirai Dtl-642e500

Po doglebnym przejrzeniu wiekszosci TV zamierzam kupic ten model, bo ~3 200 zł na 42 '' Full HD chyba sie oplaca, czytalem sporo opinii na temat tego modelu i wszystkie byly pozytywne, jednak wiekszosc watkow jest z 2007 roku, a troche sie w tym modelu zmienilo (przejscie z 1080i na 1080p) takze czy ktos moze ten model polecic z czystym sumieniem???
 

wqreq

New member
witam mam xbox 360 i w głównej mierze przez to zmieniam tv.Chce kupić jakieś 32-37 cali najlepiej full hd bo filmy tez ogladam mam okolo 2800zł

co proponujecie? pzdr
 

lutalivre

New member
Witam
Sam stoje przed poważnym dylematem. Mam xbox`a w wersji elite z wyjsciem hdmi i zastanawiam się, który telewizor wybrać.
Walka toczy się pomiędzy Samsung LE40A656 ,a SHARP LC42XL2E.
Pomoże ktoś?
 

lois_lane

New member
witam
Tydzień temu kupiłem panasa TH-42PV8. obraz jak na kablówke jest ok (niedługo przesiąde się na cyfre). jestem zadowolony z wyboru, wiadomo są lepsze ale za tą cenę jest bardziej niz ok. Chciałbym zakupić konsole 360. I tu mam pytanie. Chodzi mi o te zielone smugi. Czytałem iwdziałem o tym trochę. Z tego co wiem to nie każda plazma ma ten feler... od czego to zależy? mam starego iksa i nie mam czegos takiego. dzieki za odpowiedź.
 

filcek

Member
green ghost jest ale nie tak mocny jak na filmikach na youtube mam pv80 . Sprawdzałem w 50 tytułach na x360 . W GOW jest ale dużo mniejszy niż chodzby na pv7 na którym zielona poświata była wszędzie przy szybkich ruchach kamery . Zielone duszki zaobserwowałem tylko w wymienionnych niżej tytułach . Xbox360 mam podłaczony na kablu component : gow, gta 4, medal airborne. Najbardziej widoczny green ghost jest w filmach czarno białych
np sin city . Ale jak nie bedziesz go na siłe wypatrywać to wogóle go nie zauważysz . Takie jest moje zdanie po długich sesiach giercowania na x360 . Hud tez sie nie wypala ale przez 300 godzin lepiej nie grać w jedna gre cały dzień bo nigdy nie wiadaomo czy powidok zostanie .Ogólnie polecam pv80

pozdrawiam
 

lois_lane

New member
dzięki za odpowiedź. Właśnie jadę pożyczyć iksa od kolegi i będe testował. Zobaczę jak to wygląda. Jeżeli kogoś to intersuję zdam relacje. pozdr
 

lois_lane

New member
no i po testach x360.... grałem w burnouta paradise, ace combat i devil may cry na componencie. grafa powala a plazma zdała egazmin w 100%. Żadnego zielonego smużenia itp. w każdym bądz razie ja tgo nie widziałem (a starałem się). Polecam szczerze panasonica, bardziej mnie wkurza sam iks który grzeje sie na maksa.... a może jednak ps3;];] pozdrawiam
 

Dalthon

New member
lois_lane napisał:
bardziej mnie wkurza sam iks który grzeje sie na maksa.... a może jednak ps3;];]
a niech sie grzeje;) w najgorszym wypadku konsolka pojedzie do Czech (nie mylic z Trzech ;) i po tyogdniu wróci naprawiona z "lepszejszymi" wnetrznosciami. moj x padlo po 1,5 roku i dluzej mi ups dostarczal papiery do przesylki niz trwala wysylka, naprawa i powrot ;)
 

fajowy

New member
hej, z nieba spadiscie mi ..chodzi o panasoniki plazmowe hd ready
mam zamiar kupic TH-50PV8P, w glownej mierze przeznaczony do Xboxa (pozatym filmy i mecze) ..moglby sie ktos z was wypowiedziec, czy to dobry wybor?
jak oceniacie ten TV? hd ready wystarcza? czy rozdzielczosc 1366 x 768 nie jest za mala jak na tak duzy TV?
pozdrawiam serdecznie

dodam ze wybieram pomiedzy full hd Toshiba 42X3030D
a wlasnie plazma hd ready PANASONIC TH-50PV8P
do panasonika przekonuje mnie oczywiscie az 50 cali, a do toshiby full hd.

jak wam sie te plazmy sprawoja? z gory dziekuje za podpoweidz w wyborze.
 
Ostatnia edycja:

filcek

Member
42 cale full hd a hd ready nie widac praktycznie różicy no , chyba że bardzo blisko tv i jest ona znikoma a w cenie spora. 50 pv8 całkiem fajny tv . To że nie jest full hd nie bedzie ci przeszkadzać . Ale przed ostatecznym wyborem lepiej iść do sklepu i samemu sprawdzic .
pozdrawiam
 

fajowy

New member
O to super, jesli mowisz ze roznica jest nie wielka przy podlaczeniu xboxa do full hd i hd ready ..wlasnie wczoraj ogladalem ta plazme 42 bardzo mi sie spodobala, tej toshiby nie bylo niestety, ale ta plazma jest tak rewelacyjna ze pewnie ja wezme, martwilo mnie jedynie jak beda wygladac na niej gry (tzn czy duzo gorzej niz na full hd), ale jesli piszesz ze niewielka roznica to rozwiales moje watpliwosci:)
licpiec -> 50PV8P :D
thx pozro
 

gosciukolorowy

New member
Ja mam Xbox360 i plazme 37pv70p. Mimo zlych opini o tym modelu musze przyznac, ze gry z Xboxa 360 wygladaja bajecznie. (np. Devil may cry 4). Nie wiem czemu ale ja nie widze tych zielonych krawedzi ktore wszyscy widza na plazmach. Obraz jest po prostu piekny. Gry i zdjecia z XBOX360 wygladaja bardzo dobrze. Ogladalem tez filmy w formacie divix i WMV (te ostatnie to probki w rozdz. 1080p i 720p). Czyli filmy w HD tez sie da ogladac.
 

DaemonOfPain

New member
Witam,
jak wiele osób i ja poszukuję lcd do mojego(przyszlego) X360. Zdecydowalem się na 32' HD Ready, ma być tani najlepiej w granicy 1700zł, będzie stal w pokoju ok. 3 x 4m, głównie będzie do grania, ale i do kalbówki(Vectra).
Zainteresowal mnie model:
Philips 32PFL5322(taki sam tyle ze 42' stoi w salonie i prezentuje się nieźle oraz w dobrej cenie~1600zł)
Jestem zielony wiec prosze o dobrą radę. Chciałbym wyciagnąć na konsoli taki max na jaki pozwala nienajdroższy lcd.

Chciałbym się przy okazji spytać jak jest z tymi Hz? Czy kazdy LCD HD ready posiada 100Hz?


 

dxe

New member
Witam,
Jako ze po urlopie zostalo troche grosza postanowilem sprawic sobie x'a i jakis sensowny tv, z opowiesci slyszalem ze lcdki samsunga sa dosc dobre (uzytkuje 19' lcdka monitor tej wlasnie firmy i nie narzekam na niego), tak wiec zaczelem poszukiwania mojego pierwszego telewizorka lcd, jednak jest tak duzo modeli, ze kompletnie zglupialem, dlatego pisze do was - osob ktore maja wieksze pojecie niz ja

Cena: do 3000-3200 zl
Rozmiar: 32-37

Telewizor bedzie sluzyl do x'a, filmow, tv (jakas n-ka, ale to za jakis czas ;p), z czasem chce dokupic do niego jakies dobre naglosnienie

/e: I jeszcze jedno pytanie, warto szukac czegos full hd, czy na obecna chwile (3-4 lata) wystarczy hd ready ?
 

dxe

New member
Niestety, ale troche za duzo jak na moj portfel ;p
A co sadzicie o Samsungu LE32A551 badz LE37A551 ? Full hd przy 32 calach dobrze sie sprawuje ?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ale zmieścisz się w klasie cenowej z Toshibą i do gry będzie super.
Będziesz miał nieporównywalnie większą satysfację
 

dxe

New member
A ile kosztuje taka toshibka ? W necie natknalem sie na kilka roznych cen (roznica siega nawet 1000zl)

/e: Na skapcu ceny zaczynaja sie od 3600, mozecie polecic jakis tani i dobry sklep w wawie (mowiac tani i dobry chodzi mi o 1 sklep, a nie o 2 rozne ;) )
 
Ostatnia edycja:
Do góry