TV do X360

curt

New member
Witam,


co powiecie na taki TV?

www . ciao.co.uk /LG_MZ_42PZ13__5597495


Wiem, że nie będzie to jakość taka jak w tv LCD z HD Ready, ale mogęten TV mieć za grosze używany i nie wiem czy się opłaca brac, bo chcę na nimmieć zarówno TV Sat jak i x360. Nie będzie to koszmarnie wyglądało? Czychociaż będzie to jakość porównywalna do tej, którą posiadają zwykłe TVCRT? Bo dla mnie jest niby różnica pomiędzy zwykłym graniem a HD ready ale nie tak kolosalna, bo i nie gram aż tak dużo, w dodatku więcej oglądałbym TV.
 

andrearan

New member
Na pewno się nada, ale np. z własnego doświadczenia wiem, że Sharp XL8E bardzo się do tego nadaje. Grafika gwarantuje długotrwały opad szczeny, a FullHD też się przyda, bo powoli powstaje coraz więcej kanałów obsługujących tą technologię, a w 2012 zostanie całkiem zmienione SD na HD...
 

SirMike

New member
Na poczatek sie przywitam - czesc wszystkim :)

Na codzien pogrywam sobie na monitorku LCD 22". Niby wszystko ladnie pieknie ale...

Ostatnio pogralem troche na Bravii 40" i musialem zbierac szczeke z podlogi :eek: Wniosek nasuwa sie sam - musze miec do Xboxa telewizor - to jest inny swiat, inna bajka :D

Pytanie do forumowiczow - czy jest sens wydawac prawie 3k na taka Bravie czy moze sa jakies inne alternatywy w podobnej jakosci? Od razu mowie, ze kompletnie nie interesuje mnie telewizja HD, nie mam, nie ogladam. Jedyne do czego kupilbym taki telewizorek to XBox 360 podlaczony przez HDMI (do tego zastosowania obraz musi byc "zyleta"). Pewnie czasem odpalil bym jakis film na DVD, ewentualnie puscil obraz z PC po DVI - tu jakosc nie musi byc najlepsza.

Nie znam sie zbytnio na wspolczesnych telewizorach (nie moja branza) wiec nie chcialbym aby ktos w sklepie wcisnal mi jakis shit.

Odleglosc od telewizora to ok. 3-4m
 

piechu83

New member
26U4000 26L4000 23B4050 do xboxa360?

Witam,
niestety po przebiciu sie przez wyniki przeszukiwania forum nie znalazlem odpowiedzi na moje pytanie w tytule:/

Czy modele
26U4000
26L4000
23B4050
nadadza sie do xboxa? uslyszalem od sony ze maja one 50Hz a ponoc gry do xa360 wymagaja 60Hz?

moglby ktos rozjasnic sytuacje?(zalezaloby mi na podlaczeniu przez HDMI)
jesli sie nadaja to ktory byscie polecili(sypialnia, srodek ekrany umieszczony na wysokosci okolo 1,30m, odleglosc okolo 3m)?
czy tv ktore na szerokosc ma 67,5cm moge wstawic w szafke 70cm szeroskoci zapewniajac mu jedynie odpowiednia ilosc miejsca na gorze(ok 30cm)?

Z gory dzieki za odpowiedz
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jeśli wielkość ograniczona i musi być wielkość 26" to do gry sprawdź :
Panasonica 26 LX 80
JVC 26 DA 9
Sharp 26 D 44
 

piechu83

New member
No niestety rozmiarem jestem ograniczony do 26 cali (a to i tak wchodzi na styk, szafka 70cm).
Nad d44 tez sie zastanawiam (jego plus bo wezszy od soniaka;)) a tych 3 modelach sony moze sie ktos wypowiedziec?(zastosowanie xbox i oczywiscie tv)
A jak to jest z tymi Hz? rozjasni ktos?
 

piechu83

New member
Wiec padlo na 26s4000, obraz ekstra:)bez problemu chodza gry na pal60. Smuzenia nie zauwazylem albo nie zwrocilem uwagi:)moge spokojnie polecic ten tv kazdemu kto szuka polaczenia tv+xbox a rozmiarem jest ograniczony do 26:) jedyny minusik to delikatny clouding, ale mi to nie przeszkadza bo nie siedze przed czarnym ekranem w calkowicie ciemnym pomieszczeniu;)
 

1986bartek

New member
Witam wszystkich
Mam takie pytanie chce kupić lcd pod xbox360, wystarczy mi 37cali. Myślałem o Samsungu, Sony lub Philips. Mój budżet to 2500 jakby coś dobrego sie znalazło to parne zł jeszcze znajde. Czy potrzebny byłby mi telewizor 100Hz?? Jaki model możecie mi polecić ??
 

yash

New member
Także zaczynam rozglądać się za tv do mojego xboxa. poki co mam starego kineskopowego LG i jego jakos obrazu (plus slabe odwzorowanie kolorow) mnie dobija. Chciałbym wydac góra 2000 i mieć co najmniej 30 cali. Nie mam pojęcia czy lepsze będzie plazma czy lcd. Nie wiem też czy brać pod uwagę modele Full HD, czy starczy w zupełności HD ready.
Wszelka pomoc mile widziana, pozdrawiam.
 

BladeSeba

New member
Witam wszystkich! Chce kupic tv lcd 32-37 cali tylko do xbox 360 ,prosze o doradzenie ,dzieki!

odległość od ekranu:1,5m
urządzenia do podłączenia xbox360,pc z czasem jakies kino domowe i enka klasa cenowa: 2000-2500 oglądam w nocy nasłonecznienie pokoju:male
Ile osób zasiada przed telewizorem:2
Co oglądasz najczęściej:tylko gram,czasem divixy z lapka
Fajnie jak bedzie mial 100hz,fullhd,3hdmi
 
Ostatnia edycja:

broda1725

New member
Bez reklam
Seba spróbuj w dziale LCD. Tam prędzej ci ktoś odpowie.
Ja sam zamierzam zmienić mojego 26" na coś większego, w planach jest X360.
Ale raczej nie w tym dziale trzeba szukać odpowiedzi.
 

krystiantbg

New member
Witam jako nowy na forum chciałbym się przywitać. Poszukuje TV LCD do xbox-a 360 i trochę do telewizji n. Cena max 200zł. Fajnie by było jakiś 37''.

Odległość o ekranu 2m - 2,5m
Urządzenia do podłączenia Xbox360 w szczególności i N
Nasłonecznienie raczej małe, ale mogę zasłonić rolety i będzie ciemno. Telewizję będę oglądał w nocy.
Ile osób przed TV najczęściej 1 bo będzie w moim pokoju.
Co oglądasz najczęściej częściej gram, a jak oglądam to HBO i HBO HD i discovery.

Nie jestem zbyt wymagający bo cena też nie jest wielka. Co wymagam od TV
1. Przynajmniej 2x HDMI
2. Abym kiedyś mógł podłączyć jakieś dodatkowe głośniki.
3. Nie musi być full HD
4. Fajnie jak by miał 37'' ale 32'' też mogą być.

I to chyba tyle, z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam krystiantbg
 
Do góry