TV Do 3000zł z groszami (4k)! TCL/PHILIPS/PANASONIC

destructor

New member
Bez reklam
Kup TCLa a będziesz oglądał taką piłkę nożną:
https://www.youtube.com/watch?v=wSjFiqH0W8s
obiekty zostawiają za sobą ślady, fala w wykonaniu kibiców to fala duchów a ostatnia akcja w tym meczu i skoki na nie wyjaśniają wszystko, zresztą podczas każdej szybszej akcji czy szybszym ruchu kamery tak jest. A autor pod tym filmem twierdzi że to jest najlepiej w klasie 50Hz. To podpowiem - autor w życiu nie widział jak taki mecz gra na Panasonicu ex700, no ale rozumiem, nie sprzedaje Panasonica więc zachwalać nie może. Trudno aby sprzedawał jedno a zachwalał drugie.
Takich cyrków na Panasonicu nie uświadczysz, obraz jest płynny bez zająknięcia, kolory żyleta.
ponieważ na rynku USA Panasonic … nie sprzedaje już telewizorów.
Podobnie jak w Polsce nie budują elektrowni atomowych i o czym to świadczy? Że te elektrownie są złe?
Tutaj też przykład TCLa:
https://www.youtube.com/watch?v=CC2lmlSKC40
jak się będzie pauzowało ten film to spokojnie można zatrzymać takie efekty (które zresztą gołym okiem widać podczas oglądania) jak na załączonym zdjęciu. TCLe nie mają żadnej płynności a kolory są tak nieprzyjemne dla oka że największemu wrogowi bym go nie dał za darmo.
 

Attachments

  • aasd.jpg
    aasd.jpg
    24,8 KB · Wyś: 21
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
No tak są ta świetne, że w USA, czyli na największym rynku świata już ich nie ma. W Polsce lecą na łeb na szuję. Nie ... no muszą być najlepsze ... ha ha.
Ludzie wolą kompletne systemy .
Panasonic póki nie zmieni fatalnego systemu dale) będzie miał pod górkę.
TCL idzie ja burza . Ludzie docenili jakość i kupują TCLa.
Firma jest nr 3 na świecie.

TCL C70 otrzymał tytuł najlepszego modelu LCD w Europie w klasie cena do jakości !!! żaden Panasonic się nie załapał, ciekawe dlaczego ?
Pewnie był najlepszy .... Ha ha
 

destructor

New member
Bez reklam
W Panasonicu w systemie wszystko działa płynnie, nic się nie przycina, obraz płynny, żadnych duchów, przycięć, kolory takie że szczęka opada z zachwytu. A TCL co ma? Androida i nic więcej bo obraz nie ma żadnej płynności a kolory są wyblakłe albo przekłamane. Wszystko w filmach na yt. Każdy zdecyduje za siebie ale wciskanie komuś na siłę TCLa to zwykłe robienie ludzi w konia.
żaden Panasonic się nie załapał, ciekawe dlaczego ?
Widocznie nie on sponsorował te niby testy. Najlepszym testem jest osobiste sprawdzenie jak gra telewizor, co uczyniłem i opisałem w jednych z tematów jako zwykły użytkownik telewizorów a nie miernik bzdur, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistymi odczuciami dla oka.
Ludzie wolą kompletne systemy
Nie wypowiadaj się za wszystkich ludzi bo ja znam takich i takich.
Firma jest nr 3 na świecie.
Podobnie jak chińskie telefony typu meizu czy xiaomi zachwalane przez fascynatów. Mam i więcej tego chińskiego badziewia nie kupię.
 
Ostatnia edycja:

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Nie dziwię się że Panas odpadł w USA jak ceny tych telewizorów nie są tanie a gdyby w Polsce im się nie opłacało to na pewno by tu nie inwestowali.W USA TCL ma lepsze telewizory niż w Polsce i o ile pamiętam odpowiednik p60 w USA ma 100hz to się nie dziwię że Panas tam odpadł...tani TCL z 100hz zawsze będzie łakomym kąskiem do tego nikt nie patrzy na nagrodę EISA dla TCL-a tylko jakość obrazu...doświadczonym forumowiczom nikt tego kitu nie wciśnie że EISA to jest super , takie kity można amatorom wciskać
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Widzę że jesteś lepszy o 26 najlepszych dziennikarzy czasopism RTV w Europie - zero pokory .
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Tu nie chodzi o pokorę tylko o obraz a obrazem panas może się miedzyć z QLED-em od TCL...ja kupując telewizor patrzę na OBRAZ a potem jakieś nagrody , systemy itp bo to mi ma się podobać a nie dziennikarzowi , Philipsy też dostają nagrody a jakoś MNIE NIE PRZEKONUJĄ po za OLED-em POS9002 dlatego ludzie SAMI WYBIERAJĄ CO KUPIĆ , jeden woli TCL-a (ja szanuję i życzę powodzeia QLED-owi),Philipsa a drugi Panasa czy Samsunga ILE POLAKÓW TYLE WYBORÓW każdy z nas w telewizorze szuka czegoś innego
 
Ostatnia edycja:

destructor

New member
Bez reklam
kiki, ja tam cię lubię za rzetelność usług sprzedawcy ale myślę że nie powinieneś reklamować TCL w ten sposób że jest lepszy od Panasa we wszystkim, można to inaczej ujmować.
TCL w USA z tego co wiem prezentował chyba egzemplarze z matrycami 100Hz stąd taki wynik a u nas jak to z warzywami i owocami, zalali Polskę towarem trzeciej kategorii a podają dane z pierwszej. Czy to prawda?
 

gam8it

New member
Kiki przecież wiadomo że dziennikarze są przekupni. Mamy tu walkę TCL vs Panasonic. Który lepszy. Który ma ładniejszy obraz itd. Ale nikt nie napisze że do 3000 nie kupisz sprzętu idealnego jeśli chodzi o 4K. Każdy będzie ścinał obraz w jakimś tam stopniu a kolory będą średnie. Kiki czytałem parę twoich testów i dochodzę do wniosku że ludzie coś nie ufnie podchodzą do nich. Najlepszym sposobem jest załadować na pena materiały i samemu sprawdzić jak to działa.
 

janusz

New member
Bez reklam
Panasonic to moim zdaniem marka dla odważnych. W zasadzie martwy produkt. Od kilkunastu lat ich produkty są coraz gorsze, a powoli sprzedaż umiera (jak u większości bankrutujących firm z Japonii - Nissan, Toshiba, Sharp, Mitsubishi...) , jedyny ratunek to przejęcie przez chińczyków i może coś ruszy jak u Phillipsa. Aktualne ceny są zdecydowanie nie do zaakceptowania przy średniej jakości obrazu oraz całkowitym braku systemu. Na chwilę obecną nie mają szans w porównaniu ze zbliżonymi cenowo: LG, Samsungu, Phillipsie czy TCL-u. Jedyny sposób to porównywać Panasonica z tańszymi o 20 % modelami, wtedy owszem znajdą się atuty.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Ceny 780 czy 700e nie są aż takie złe a co do systemu to dla mnie tylko Netflix wystarczy , jak ktoś potrzebuje więcej to android będzie najlepszy , tu jest WSZYSTKO i jeszcze więcej ale wart uwagi QLED od TCL-a z androidem jest jeszcze zbyt wysoko wyceniony , gdyby staniał jest wart uwagi z androidem może być jednym z lepszych telewizorów w Polsce
 

janusz

New member
Bez reklam
Ceny 780 czy 700e nie są aż takie złe? Moim zdaniem są zupełnie nie konkurencyjne, tym bardziej, że 700e ma też bardzo dużo wad jakości obrazu (słaba jasność, przeciętna płynność, czy widoczne pionowe pasy)
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
780 jest najlepszym telewizoremLCD na rynku a 700e nie ma żadnych problemów , wiele osób go ma i nikt się nie skarżył po za jedną osobą która miała pikselozę i oddała telewizor.Nie ma w 100% idealnych telewizorów bo o Samsungach też można wiele złego napisać.Ceny 780 to ok 5500zł w promocji czasem mniej a 700e to 3500zł gratuluję jak znajdzie pan coś lepszego w tych pieniądzach lepszego....
 

janusz

New member
Bez reklam
Rozumiem, że ceny dot. 58 cali, od 700e sporo lepszy model to TCL U60P6046, który można mieć za 3000 zł, choć w tym przypadku konkurencją są modele 7806 (100 hz) i 7906, które są jeszcze tańsze.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz racje , można kupić dwa telewizory bardzo dobre TCL w cenie jednego średniego Panasonica.
Podzielam Twoje zdanie.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
To oczywiście twoje zdanie ja się z nim nie zgadzam bo to nie ta półka...p60 to podstawowy telewizor do 3 tysięcy najlepszy a 700e to średnia półka
 

janusz

New member
Bez reklam
Tak nie jest. Niższa półka w TCL to produkty pod marką Thompson, Aluminiowy P60 to średnia klasa, a C70 to najlepszy w Europie budżetowy, są jeszcze wyższe.
 
Do góry