Transformers 2: Zemsta Upadłych

Czy kupisz film Transformers 2: Zemsta Upadłych ?


  • Total voters
    0
  • Poll closed .

mat74

Well-known member
Bez reklam
raczej ,zeby sie w dialogi nie wsluchiwac...:-D
ogladanie tego z lektorem- to musi byc szczyt perwersji i masochizmu...:-D
 

kapsell

New member
Bez reklam
Hmmm dziwne ludzie patrza na to samoi widza co innego
dzwiek w niektorych filmach bywa rzeczywiscie lepszy.
Ale co do obrazu to na dzien dziseijszy absolutny top, jedynie nowy Batman moze podjechac.
Nic sie nie cielo, przy szybkich scenach szczegolowosc godna podziwu.
Wysnowam mniosek ze te roznice wyplywaja nie z sygnalu ale z telewizorow i odtwarzaczy jednak full hd nie rowna sie full hd...
 

kapsell

New member
Bez reklam
Hmmm dziwne ludzie patrza na to samoi widza co innego
dzwiek w niektorych filmach bywa rzeczywiscie lepszy.
Ale co do obrazu to na dzien dziseijszy absolutny top, jedynie nowy Batman moze podjechac.
Nic sie nie cielo, przy szybkich scenach szczegolowosc godna podziwu.
Wysnowam mniosek ze te roznice wyplywaja nie z sygnalu ale z telewizorow i odtwarzaczy jednak full hd nie rowna sie full hd...
 

rufus1988

New member
Jeżeli obraz w T2 Ci się tak bardzo podoba, proponuję "The International", ciekawi mnie jakbyś porównał te dwa tytuły pod względem właśnie jakości obrazu. Powtórzę że na mnie obraz w T2 nie robi wrażenia, ot dobrze wyglądający film na "wielkoekranowych" tv. Pozdrawiam :)
 

GRajza

New member
obraz- jesli ktos ocenia go na "super" to albo ma problemy ze wzrokiem, albo malo widzial ,albo siedzi za daleko ekranu (czytaj:zbyt maly ma ekran).....
dzwiek- tez so tych ktorzy uwazaja ,ze "wymiata" - no moze i wymiata kurze bo nap...la pol filmu..
w kazdym badz razie w trakcie "efektow" dzwiek jest "ok" , ale podstawowa sprawa- cala sciezka jest sp...lona zbyt cicho wgranymi dialogami !!! i nie jest to napewno kwestia podbicia centralnego glosnika i glosnosci calego ukladu- obejrzalem juz dosc materialu w kompresjach bezstratnych zeby
po kilku minutach ustawic te poziomy praktycznie na pamiec....
tu jest poprostu spieprzony kanal centralny .
ja wczoraj zerknąłem na .mkv - dźwięk faktycznie, kanał centralny uwalony... porażka.
obraz - oglądałeś z BD czy coś innego?
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
ogladam tylko oryginaly BD wydania UK - wiec nie ma raczej mowy i jakichs "podrobkach"
GRajza- to nawet nie tyle kanal centralny jest uwalony ,co wlasnie zle wgrane dialogi ("ludzkie" z robotami nie jest tak zle) .gdyby byl to problem glosnosci sciezki dzwiekowej na centralu szlo by to skorygowac, niestety sie nie da- przy podbiciu centrala gdy nie ma dialogow i "cos sie dzieje" na ekranie ten kanal zbyt wybija sie z calosci i dominuje nad calym ukladem- jest wiec wtedy zbyt glosny...lipa...

kapsell- 90" full hd ogladane z 3 metrow . oceniam na podstawie porownan materialow ogladanych przeciez na tym samym ekranie i z tego samego zrodla.to ze sie "nie tnie" nie jest dla mnie zadnym wyznacznikiem-wlasciwie nie rozumiem jak mialoby sie cokolwiek "ciac" ?!
obraz przy efektach specjalnych jest ok- roboty wygladaja niezle, reszta scen - zblizenia aktorow,szerokie ujecia - nic specjalnego.sceny produkowane w komputerze owszem sa dobrze zrobione i wklejone , jednak ujecia z kamer to kicha.
obejrzyl dla porownania wlasnie "the international" , lub chocby rowniez z robotami (a nie najswiezszy przeciez....) "i robot"
 
Ostatnia edycja:

mat74

Well-known member
Bez reklam
I nie wypalilo ci oczu? Ja bym chyba juz z biala laska chodzil ;)

jedna z zalet projektora jest to ,ze ogladasz obraz odbity dzieki czemu nic nie swieci
ci prosto w oczy , nie meczy rowniez tak wzroku. z reszta co ja tu opowiadam- napewno nie raz byles w kinie...:-D
 

kapsell

New member
Bez reklam
Aha, to ok, bo zalapalem ze na jakims monstrualnym tv ogladales :)
Jak bym mial warunki to tez bym zainstalowal projektor, moze kiedys...
 
Do góry