Transformers 2: Zemsta Upadłych

Czy kupisz film Transformers 2: Zemsta Upadłych ?


  • Total voters
    0
  • Poll closed .

Forest89

Active member
Bez reklam
A ci to całkiem przeginają. Cholera wie jaki tryb w TV ustawic. Jak mam auto to od razu sie obraz rozwala tak ze ich smieszna grafika i pasek informacyjny znika. Straszna telewizja. Dlatego jej nie ogladam :)
 

dread

New member
Bez reklam
pff, no i kolejny temat przeradza się w wojnę formatów.
Naprawdę jest nam potrzebny kolejny wątek o tym ?

Forest89 napisał:
Dla mnie taki film to powinien być od początku do końca nakręcony być w IMAX'ie.
Na dzień dzisiejszy jest to niemożliwe i nie chodzi tylko o kasę.
Kilkanaście dni temu był o tym temat - bez problemu go znajdziesz (dział Blu-ray).

I proszę nie mówcie tu o wizji reżysera czy przystosowaniu do kin. A może do kina się powinny dostosować do dużego obrazu?
Narzekanie na forum nic nie da - jedź do Holiłudu i wbij chłopakom do głowy żeby zaczęli kręcić filmy tylko w 16:9 bo kupiłeś sobie TV o takich proporcjach i na 37 calach te ich 2.40:1 jest dla Ciebie za małe. Trzymam kciuki za powodzenie tej misji :)
 
Ostatnia edycja:

kivlov

New member
Film warto obejrzeć dla samych efektów specjalnych i dla Megan Fox heheh! Moim zdaniem ta część jest lepsza od poprzedniej co rzadko się zdarza. Warto kupić.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
pierwsza czesc tego filmu tak mnie zmeczyla podczas ogladania ,ze calej koncowki juz nie zmeczylem...:D
jednak ciekaw jestem ,czym sie tak zachwycacie wiec sprobuje zmeczyc czesc druga....:D jednak gdybym mial w tym celu kupic plyte- nawet bym tego nie bral pod uwage...:D
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Mnie osobiście pierwsza część Transformersów była lepsza, ciekawsza. Tutaj się cały czas napierniczają, co nie znaczy, że źle się ogląda ;) Efekty miażdżą każdy film chyba jaki dotąd widziałem a na Blu-Ray w DTS HD MA to już całkiem :D Dla mnie film trzeba obejrzeć, ale ja już swój egzemplarz sprzedałem po dwu krotnym obejrzeniu. Do kolekcji to według mnie są lepsze filmy ;)
 

dread

New member
Bez reklam
Stawiam, że przy drugiej części wymiękniesz po jakichś 1h30min 8)
Ja tam dotrwałem do końca, ale na godzinę przed końcem co chwilę zekrałem na zegarek...

Ale wypożyczyć warto co by sobie przypomnieć co potrafią te nasze amplitunery HD i projektory ;) wizualnie jest trochę lepiej niż w jedynce, a dźwiękowo wiadomo - miazga.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
:D-musze wciagnac ta pozycje na liste, przedmocham troche kolumny....:D
przewiduje ,ze bedzie to film na ktorym jak to mowia "po pierwszej godzinie juz d..a boli.." :D wiec nie sadze zebym dwie i pol godziny dal rade sie nim katowac...:D no ale sprobuje...

ps.jak tez czasem wlaczam "display" zeby sprawdzic "dlugo jeszcze?!" :D
 

vasyndrom

New member
ja niestety musze czekac na swoja kopie do soboty (premiera w uk 30 listopada sic :/) choc nie powiem ze nie kusi mnie by zassac jakiegos dobrego ripa, tak zrobilem w przypadku star treka i po obejrzeniu go na blu ray'u wczoraj (prezent od tesciowej :D) zaluje ze nie poczekalem bo roznica kolosalna :(
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
faktycznie- zrobilem dopiero rezerwacje. to w Polsce ten film wyszedl szybciej na BD ?! czy sciagaliscie go z USA ?
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
150 min z bardzo dobrej jakosci obrazem i dzwiekiem DTS HD MA , to tak pewnie pod 30gb materialu z samym filmem...
nie wiem jakie ripy sciagasz (i jak dlugo) ,ze roznicy nie zauwazasz....;)
tylko prosze ni mow ze mkv 8gb...juz to przerabialem...:D
 

Forest89

Active member
Bez reklam
SierzantHarris napisał:
To nie wiem jakie Ty encode`y lub ripy ściągasz jak widzisz jakąkolwiek różnicę...
No nie mów, że Ty nie widzisz różnicy między MKV a Bluray?

Chociaż w sumie niektórzy mają prawo nie widzieć. Mój sąsiad ma jakiegoś LCD 32" LG HDready i prawie nie widać różnicy między Bluray a bezstratnej wersji DVD :cool:
 
Ostatnia edycja:

rufus1988

New member
Witam, jestem właśnie po SZOKUJĄCYM seansie filmu :). Co mogę powiedzieć. . .przede wszystkim DŹWIĘK a potem. . .DŹWIĘK ! Mimo że mój "sprzęt" audio to zwykłe dvd z ampli za tysiąc złotych to i tak wrażenia PORAŻAJĄCE !!!(nie chcę tu się narazić na śmieszność właścicielom znacznie lepszego sprzętu, mówię jedynie o swoich odczuciach). Wersja z lektorem? PROFANACJA ! Oczywiście jak będę oglądał film z rodzicami pewnie nie będę miał wyboru, ale zrobię co mogę żeby namówić ich na podpisy. Dźwięk - REWELACJA, nigdy wcześniej nie słyszałem czegoś podobnego, również nie spodziewałem się że jest taka różnica między DD 5.1 a True HD.
Obraz. . .hmm żeby nie wdawać się ponownie w dywagacje jaki to powinien być obraz HD a jaki nie powinien powiem tak - Po technologii HD spodziewam się czegoś więcej, a już szczególnie kiedy mowa o tego typu filmach, czyli właśnie produkowanych z naciskiem na efekty specjalne itd. Nie uważam że jest kiepski, ale tradycyjnie(niestety) - widziałem lepsze obrazy.
Ogółem film BARDZO mi się podobał, nie ukrywam że właśnie takiego typu filmy lubię i wiele się po nim spodziewałem, mimo że pod względem jakości obrazu troszkę mnie zawiódł, to ogólnie jestem BARDZO zadowolony z zakupu:). pozdrawiam.
 

vasyndrom

New member
cholera wszyscy mi smaka robicie :p a ja musze czekac do soboty o ile kurier sie spisze albo poniedzialku jesli sie nie spisze. chyba ze moja druga polowka mnie jutro zaskoczy prezentem w postaci wydania US :D
 
Do góry