Tragiczna jakość obrazu PHILIPS 43PUS8818 43" LED 4K 120 Hz

szynas222

Member
Zerwałem folie kupowałem w media expert przez internet nie wiem czy mogę oddać skoro 2 dni był używany. Nie wiem może coś mam w ustawieniach
 

irift

Member
Zerwałem folie kupowałem w media expert przez internet nie wiem czy mogę oddać skoro 2 dni był używany. Nie wiem może coś mam w ustawieniach
Możesz oddać normalnie nawet w ostatni dzień a skoro kupiłeś przez neta masz na to 14 dni i możesz go używać 24h codziennie. Bez podania przyczyny. Miałem 3 takie tv pus8818 tylko 65 cali pod rząd - wszystkie oddałem.
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Rzeczywiście , gdy wkleiłeś "Ciekawe jak szybko...." przypomniałem sobie o tamtym poście. Niestety nie pamiętam szczegółów Twojego posta bo od tamtej pory było trochę informacji od użytkowników o kiepskiej jakości PUS 8818.
Ten tv nie wiem skąd ma takie opinie jak dla mnie zrobiony na kolanie.
Jak znam życie to oficjalna narracja będzie brzmiała tak , że wiele sztuk tego telewizora zostało już sprzedane i nikt nie zgłaszał problemów . Można sprawdzić przy "kalibracji" ;) , i takie tam.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja kupiłem Philipsa tylko ze względu że umożliwia stworzenie listy kanałów ulubionych naziemno-satelitarnej inne Telewizory tego nie umieją. A w samym oprogramowaniu jest pełno błędów które od 2 lat nadal Philips nie naprawił, ile się do nich opisałem, kilkanaście razy nagrywałem logi, Kiki swoimi drogami zgłaszał bezpośrednio do Holandii i nic, ciągle proszę czekać, technicy pracują i tak w kółko.

Tu macie błędy wypisane: https://forum.emitel.pl/viewtopic.php?t=8420
Najpilniejsze do naprawy punkty:
5. Samoczynnie wyrzuca z listy kanałów ulubionych do sat czy naziemnej
6. Nie działa przewijanie do tyłu kanałów na żywo w TVP HbbTV catch up, po wciśnięciu niebieskiego przycisku
7a. Na kanałach wirtualnych od TVP nie pojawia się banner info podczas przełączania kanałów page+/-
17. Problem z Wydarzenia24 a wkrótce podmienią go na Polsat News Polityka
12. Czasami po włączeniu telewizora wyświetla inny kanał niż pisze na bannerze info.
14. Podobne do pkt 12 ale dotyczy kanałów wirtualnych od TVP

Inne w miare uznania.

Natomiast w nowych PUS8818 nie działają kanały wirtualne od TVP w HbbTV bo nowe modele nie obsługują standardu HLS a tylko MPEG-DASH, dlatego kupiłem starszy PUS8807.
 
Ostatnia edycja:

irift

Member

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ty w to wierzysz? Serio?
Prosiłem by swoimi drogami wysłał co jest do naprawy i odpisał mi że wysłał bezpośrednio do centrali do Holandii, pisał że to korporacja i chwilę potrwa, ale minęło 2 lata i naprawy błędów brak. Te same błędy są w 43PUS8506 jak i 65PUS8807 bo to te same jakby telewizory na tej samej platformie sprzętowej.

Jeśli chodzi o HbbTV to z tego co zauważyłam i z tego co piszą na forum Emitela najlepiej działa na telewizorach LG.
 

zychu5

Member
Zeby nie bylo 8007 u znajomych wyglada nie lepiej. Po ustawieniach przy dobrym materiale ten tv swieci ok. Zreszta malo jest tv 42-43 cale dobrych jakosciowo. Moze Sony oled ale drogi jak...
 

Scrat

New member
Kupiłem 43pus8818 przez internet. Od początku 2 cm od krawędzi ekranu jest pojedyncza czarna kropka, wg mnie jest to paproch lub punktowe zabrudzenie pod szkłem. Ogólnie model mi pasuje, ale zastanawiam się czy robić zwrot czy składać reklamację? Czy zabrudzenie to norma i w innym egzemplarzu będzie lepiej?
 
Do góry