Toshiba Z3030 wszystko o serii z, wszystkie wielkości ( 37Z3030D 42Z3030D 47Z3030D)

aru0

New member
Witam,
PLs o info czym rozni sie 46ZF355 od 46ZF355DG? Ten drugi można kupic taniej. Z góry dzięki za info. Pzdrw
 

gilek1975

New member
Bez reklam
Możesz powiedzieć gdzie jest taniej, ja obszukałem net i nie znalazłem. A jeśli chodzi o oznaczenie to te TV nie różni.ą się niczym. DG oznacza kolor telewizora i to że posiada wbudowany tuner (ale te bez tego napisu też to mają ;) ).
Pozdrawiam
 

aru0

New member
Toske 46ZF355G jest w digitalo ( na stanie) za 8298 oraz max24 ( nie wiem czy maja na stanie) za 8299 , Pozdrawiam
 

gilek1975

New member
Bez reklam
aru0 - cieszę się że tak szybko chciałeś pokazać różnicę cenową, ale pokazałeś tylko dwa linki w których są ceny ZF w róznych sklepach (demokracja i wolność cen ;) ). Widzę że nawet nie chciało Ci się przeczytać specyfiakcji bo jest ona taka sama w każdym przypadku. Gdyby miało miejsce to co mówisz, to w obu linakch powinna przyjamniej raz powtórzyć się ta sama firma a tak nie jest. Reasumujac to są te same TV tylko inne nazewnictwo i ofertowane przez rózne sklepy. Cóż można tylko spytać się tych co źle piszą w necie, skad wytrzsnęli taką nazwe i wprowadzają ludiz w błąd. Wątek o róznicy uważam za zamknięty.
Pozdrawiam
 

grah

New member
VGA w serii Z

Witam

Jako, że to temat o serii Z3030, to mam pytanie - czy wejście VGA w toshibie jest zgodne z formatem Component (jak np. w sharpie XD1)?

Pozdrawiam
 

adamwas

New member
DTV - jak z tego korzystać

Witam, właśnie nabyłem 47-mkę od KIKI-ego. Nie będę opisywał zalet - juz były wymieniane. Mam jednak pytanie o telewizje cyfrową z wbudowanego tunera DTV. W funkcji wyszukiwania kanałów brak kraju Polska - nie mogę wyszukać kanałów. Może to być wina braku sygnału:) ale prawdopodobnie są 4 kanały tv (okolice Wrocławia). Czy ktoś wykorzystuje tą funkcję?
 

Bulaj

New member
aru0 napisał:
Witam,
PLs o info czym rozni sie 46ZF355 od 46ZF355DG? Ten drugi można kupic taniej. Z góry dzięki za info. Pzdrw

Myślałem podobnie przy modelu 3030 i 3030DG (duża różnica cen w Ceneo), ale sprawdziłem wszystkie sklepy na Ceneo. Nie ma sklepu gdzie sprzedają oba te modele jednocześnie, więc to tylko kwestnia nazewnictwa w poszczególnych sklepach, a nie specyfikacji technicznej. Poza tym Toshiba podaje tylko model 3030D, nie ma innego na ich liście produktów.
 

mg30906

New member
Witam ,

Właśnie zostałem szczęsliwym:D posiadaczem Toshiby 47Z3030DG, jestem bardzo zadowolony , obraz ps3 , blu-ray - rewelacja , obraz kablówki (zwykłe SD) da się przeżyć pracuje na poprawą ustawień , długo sie zastanawiałem pomiędzy JVC , plazmą Pioneera , oraz Toshibą , i jak na razie nie żałuje ani złotówki , i co ważne telewizor podoba sie żonie ;) (choć krzyczała że za wielki )


Dziekuję wszystkim za porady dotyczące zakupu , bardzo mi pomogły

pozdrawiam
Maciek
 

nolimit

New member
Chce zawiesic tego TV nad grzejnikiem. Czy on moze tam wisciec czy to jest nie wskazane? Cieplo z kaloryfera idzie do gory to czy to nie przeszkadza nic sie nie popsuje?
 

mg30906

New member
D.Karolik dzieki za info , Gilek 1975 - dzieki za ustawienia w 47Z3030DG sprawdzaja się bardzo dobrze jak na moje amatorskie oko , w porównaniu z ustawieniami fabrycznymi obraz z kablówki wyglada rewelacyjnie , nawet żona jest juz zadowolona:) , odwaliłeś kawał dobrej roboty :)



pzdr
Maciek
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Witam
W modelach Z3030- 37,42, 47 jest zamontowany panel IPS,
w ZF -panel S-PVA
dodam że w 52 Z3030 też jest panel S-PVA.
Pamiętam że na forum gdzieś były opisywane różnice trzeba trochę poszukac;)
 

Sliper

New member
Zdessesman napisał:
Ok, to ja mam pytnanko - czym różni się seria Z od serii ZF - ceny są raczej zbliżone

Te zbliżone ceny trochę się oddaliły. 42z3030d pojawiło się na necie za 5074zł a najtańszy 40zf355 cały czas za 6699zł...
 
Do góry