Toshiba Z3030 wszystko o serii z, wszystkie wielkości ( 37Z3030D 42Z3030D 47Z3030D)

darcun

New member
Bez reklam
bobik007 napisał:
chciałbym sprostować moją wypowiedź, jak pisałem wyżej, miałem do testów 37lz70 i 37z3030, początkowo wybrałem z3030, ale po tym jak emocje opadły, zacząłem dokładną analizę, niestety wady toshiby były dla mnie nie do zaakceptowania, a przede wszystkim kąty, to jest naprawdę bardzo słabyyy punkt tośki, szczególnie wtedy gdy wcześniej miało się panasonica i matrycę ips alpha, toshiba ma wiele zalet, ale także wady, które spowodowały, iż u mnie zostaje panas 37lz70. ja miałem możliwość porównania obu modeli w zaciszu domowym. sprawa zupełnie inaczej wygląda w sklepie, dlatego w miarę możliwości proponuję wam prezentację w domu. pozdrawiam i trafnych wyborów życzę...

Ja również jestem zainteresowany tv 37LZ70. Czytałem Twoje wypowiedzi na temat 37LZ70 na tym forum.Twoje opinie z dnia 16 b.m.wprawiły mnie w osłupienie.Jak można jednego dnia zmienić swoją opinię o180 stopni.No chyba,że ten Panasonic takiej decyzji jest wart. Może już po 2 dniach Masz całkowitą pewność , że dobrze wybrałeś.Jeśli byś mógł to napisz jak ten telewizor gra wieczorem,co z czernią i.t.d. Ponieważ porównywałeś ten telewizor bezpośrednio z Toshibą , to postaraj się wykazać ,że Panasonić 37LZ70 w/g Ciebie i dla Ciebie jest lepszy od konkurentów. Prosiłbym tylko o obiektywną ocenę .Jestem zdania,że opinie zwykłych użytkowników są pozbawione kalkulacji handlowych i dlatego mogą być /choć nie muszą/ bardziej obiektywne.
Jeśli Ci pozwoli czas to podziel się z nami informacjami na temat 37LZ70 uwzględniając jego zalety i wady.Bo nie ma jak się dokonuje oceny pracy telewizora w warunkach domowych.
Pozdrawiam i gratuluję zakupu.
 

bobik007

New member
Bez reklam
witam, rzeczywiście była to jedna noc i zmieniłem zdanie o 180 stopni, ale przespałem spokojnie temat i zrozumiałem, że dla mnie wady Panasa są bardziej do przełknięcia niż Toshiby, przede wszystkim słabe kąty w tośce miały duży wpływ na decyzję. Jeśli chodzi o panasa to ma rewelacyjnie kąty, nie istnieją, panas działa fajnie w sd no i extra w hd, miałem też okazję zobaczyć film na blurayu (szczękospad), normalnie banan straszny na twarzy, aż moja kobietka się mnie pyta co ty się tak cieszysz??:-D. jakbyś chciał mogę ci pyknąć kilka fotek jak działa (w wolnej chwili) z kanałami sd i hd, sorry za lekki off top bo temat dotyczy z3030, pozdr
 

birut

New member
Czy w z3030d mozna sprawdzic ile godzin lcd pracowal.
Pewnie w serwisowych ustawieniach.
Czy ktos zna wejscie do serwisu.

KIKI a czy ty masz ta regze 47z3030 u siebie czy musisz ja sciagac.
Jestem zainteresowany
 
Ostatnia edycja:

romi9

New member
Witam !
Ślędzę to forum od kilku miesięcy. Kilka dni temu kupiłem 42Z3030. Telewizor bardzo fajny, oczywiscie jakość odbioru uzależniona od jakości sygnału. Ogladam tv z 3 metrów i wg mnie siedząc z boku 1,5 metra od środka telewizora nie ma problemu z kątami. Mam tylko jeden problem. W ustawieniach tunera cyfrowego, w opcjach lokalnych nie ma w polu wyboru kraju - Polski. Język polski jest. Nie wiem, czy to normalne. Proszę o pomoc.
 

ww-05

New member
romi9 napisał:
Witam !
Ślędzę to forum od kilku miesięcy. Kilka dni temu kupiłem 42Z3030. Telewizor bardzo fajny, oczywiscie jakość odbioru uzależniona od jakości sygnału. Ogladam tv z 3 metrów i wg mnie siedząc z boku 1,5 metra od środka telewizora nie ma problemu z kątami. Mam tylko jeden problem. W ustawieniach tunera cyfrowego, w opcjach lokalnych nie ma w polu wyboru kraju - Polski. Język polski jest. Nie wiem, czy to normalne. Proszę o pomoc.
Ja też tak mam. Więc to chyba normalne. A gdzie kupiłeś swój TV? I co ma na tabliczce jako miejsce produkcji?
 

janpat

New member
wrócił ojciec i w końcu kupił mi, 42"z3030dg i porównując go do projekcyjnego 50" sony, to lcd w sd in minus i to znacznie bez względu czy cyfrowo czy nie, natomiast whdtv odwrotnie.
 

pykos1

New member
Różnice Toshiby serii Z i serii ZF

Witam Wszystkich.
Czy potrafi ktoś odpowiedzieć na pytania czym różnią się wersje Z3030D i Z3030DG oraz jakie będą różnice między seriami Z a ZF (czy warto na nią czekać)

Ps: Mam mały dylemacik jeżeli chodzi o modele TV
1.Toshiba 37Z3030
2.Loewe XELOS A37 HD+100
3.Sony KDL-40X3500
Narazie TOSIA objęła prowadzenie (słusznie?)

POZDRO
 

czarnuszek

New member
nie_swiecacy_kryształek_w_lcd_samsug

:mrgreen: mam_prolem_z_moim_tv_zaczy_nie_wiem_czy_to_problem _ale_czytałem_nawet_a_tym_foru_ze_tiviki_lcd_sklad aja_sie_z_malutkich_kryształków
mi_owy_własie_kryształek_chyba_nie_swieci_i_widac_ taki_malutki_czanry_punkcik_na_jasym_tle_moze_ktos _miał_taki_przypadek_posiadam_lcd_samsug_le32s81x
bardzo_ale_to_aprawde_ardzo_prosze_o_pomoc_zgóry_d ziekuje_.A_i_jeszcze_tak_myslałem_ ze_ to_ moze_jakas_fabrycza_wada
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
czarnuszek - pisz z przerwami bo trudno odczytać twój wpis.
Spróbuj go pogłaskać :D , czasami pomaga !
 

atomu_s

New member
Witam, wiele godzin spędziłem na tym forum aby dowiedzieć się jaki telewizor najlepiej kupić ale, że każdy ma inne wymagania więc sam postanowiłem. Jutro będe miał już Toshibe 47 z3030dg więc jak ją podłącze w domu to podziele się z Wami moimi wrażeniami... Pozdro:-D
 

Goratha

New member
atomu_s napisał:
Witam, wiele godzin spędziłem na tym forum aby dowiedzieć się jaki telewizor najlepiej kupić ale, że każdy ma inne wymagania więc sam postanowiłem. Jutro będe miał już Toshibe 47 z3030dg więc jak ją podłącze w domu to podziele się z Wami moimi wrażeniami... Pozdro:-D


Witam, i bardzo dobrze postanowiles:) Ja mam ja od listopada i codziennie , niezmiennie sie zachwycam. Jest:eek:k:
 

grah

New member
atomu_s napisał:
Witam, wiele godzin spędziłem na tym forum aby dowiedzieć się jaki telewizor najlepiej kupić ale, że każdy ma inne wymagania więc sam postanowiłem. Jutro będe miał już Toshibe 47 z3030dg więc jak ją podłącze w domu to podziele się z Wami moimi wrażeniami... Pozdro:-D

Ja również mam 47" i też jestem nią niezmiernie zachwycony.:eek:k:
 

atomu_s

New member
Witam odnośnie Toshiby 47 z3030dg którą już podłączyłem, jestem bardzo zadowolony, cyfra świeci bardzo ładnie, dvd też , ale najbardziej cieszy mnie, że bardzo ładnie współpracuje z moim laptopem a, że jestem maniakiem filmów Anime i jak sobie wczoraj włączyłem to mi szczęka opadła. Wszystko
jest super polecam ten telewizorek:grin:
 

ww-05

New member
Digitalo przysłalo w końcu gwrancję na Z3030DG

I z Nowym Rokiem "SUKCES" - Digitalo przysłało mi w końcu kartę gwarancyjną Toshiby - zerknij poniżej
i jeśli masz kartę Toshiby napisz czy jest taka sama w treści:
1- strona:

TOSHIBA
Karta Gwarancyjna
Gwarancja jest ważna wyłącznie z dowodem zakupu
Nazwa sprzętu ......................................
Model .......................................
Nr Fabryczny .......................................

potem jest ramka z miejscem na: IMIĘ, NAZWISKO, ADRES, TELEFON KLIENTA

Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję warunki niniejszej gwarancji
pod tym dwie ramki:

1- sza na Datę sprzedaży i 2-ga obok z Pieczątką sklepu i podpisem sprzedawcy (tu stempel Digitalo)
................................................................................
..........................................................
Na drugie stronie:
Lokalizacja Stacji Serwisowych
TOSHIBA Autoryzowany Seris Centralny
Al. Solidarności 129/131, 00-898 Warszawa
Telefon: 022/620 43 47; fax 022/622 51 17
WWW: http://www.quadra-net.pl; E-mail: toshiba@orange.pl

i pod tym wykaz stacji serwisowych
od 1-ATMAX Białystok
....
do 37-TON COLOR - Zielona Góra
................................................................................
............................................................
na 3-ciej stronie:
Miejsce na Twój dowód zakupu.
ramka na dowód
i pod nim tabelka na rejestr napraw:
| lp. | Data zgłoszenia sprzętu do naprawy | Data zakończenia naprawy | Data wydania sprzętu z serwisu | Opis naprawy | Pieczątka zakładu | Pokwitowanie klienta|
................................................................................
............................................................
na 4-tej stronie gęsty tekst:

Szanowny Kliencie,


Dziękujemy za zakup produktu firmy TOSHIBA.....
.......
.......
.......
W przypadku usterki produktu objętego gwarancją prosimy o kontakt z Toshiba Autoryzowany Serwis Centralny w celu uzyskania dodatkowych informacji
TOSHIBA Autoryzowany Seris Centralny
Al. Solidarności 129/131, 00-898 Warszawa
Telefon: 022/620 43 47; fax 022/622 51 17
WWW: http://www.quadra-net.pl; E-mail: toshiba@orange.pl

TOSHIBA Television Central Europe Sp. z o.o. ul. Pokoju 1, Biskupice Podgórne, 55-040 Kobierzyce, Polska
................................................................................
............................................................


Czy ktoś może potwierdzić czy tak wygląda również jego karta gwarancyjna Toshiby?
Dzięki
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

ww-05

New member
gwarancj cd.

No i właśnie dostałem odpowiedź z Q-N:
...................................
W odpowiedzi na Pana e-mail
informuję, że Toshiba Autoryzowany Serwis Q-N w ramach gwarancji
naprawia urządzenia, które posiadają wypełnioną i podstemplowaną
Kartę Gwarancyjną Toshiba TTCE oraz paragon lub fakturę Vat.

Pana karta gwarancyjna nie jest wypełniona przez sprzedawcę!.
...................................

faktycznie dostałem tylko pusty papier jedynie z pieczątką i podpisem Digitalo.
Więc wyjaśniam dalej w Q-N i Digitalo:

Ostatnie pytanie - na karcie gwarancyjnej jest napisane, że jest ona "ważna wyłącznie z dowodem zakupu",
a na fakturze jest wszystko co potrzeba....czy to nie wystarczy? Przecież te dane mogę ja sam wpisać do takiej karty,
tym bardziej, że jest tam miejsce na moje dane i podpis.
Poza tym nigdzie na tej karcie nie ma zapisów, że musi ją wypełniać sprzedawca, poza polem w którym umieścił swoją pieczątkę i podpis.

Ale bardziej chodziło mi o coś innego - czy taka karta w tej postaci jest akceptowana przez Państwa, czy jest to po prostu Wasz druk?
 
Do góry