Toshiba TV LCD 42ZV635DG - test otwarty

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
dziś już jest zaczepiony pierwszy test JVC 3D . Jutro Będzie Sharp LE 700, pojutrze Toshiba AV . Następnie VX Toshiba .
 

MichasR

New member
Mam małe pytanie. Przyznaje, moja wiedza ma elementarne braki :D Czy sygnał z tunera Cyfrowego Polsatu czy też N to sygnał SD? Mam na myśli 'normalne' kanały a nie te nadawane w HD.
 

czajaPL

New member
42 zv 635 kupiona + popcorn A110 niezle kino :)
obecnie ogladalem tylko 720p mkv, obraz zyleta
obraz z dreambox 7020 bardzo dobry
niewiele moge napisać wiecej to mój 1 LCD wczesniej 29 calowy LG CTR po wymianie lekki szok ( rożnica wielkości powoli sie przyzwyczajam )
4200zl z dowozem poznań do zgorzelec w tym montarz + gratis kabelek HDMI

dziekuje KIKI za testy
 

czajaPL

New member
allegro sprzedajacy to av-24 aukcja nr 812305945

dowozi na terenie polski platnosc po montarzu , gotowka / karta kredytowa , co do rat pewnie tez sie da bo to sklep


pytanie skad sie bierze aktualne firmware mam wgrane obecnie z 16 jul 2009 FW 26. na stronie toshiby nic nie widze
 

count

New member
kiki napisał:
dziś już jest zaczepiony pierwszy test JVC 3D . Jutro Będzie Sharp LE 700, pojutrze Toshiba AV . Następnie VX Toshiba .

Od dzisiaj w MM jest promocja - Toshiba 46 XV 635 za 3999 (w zeszłym tygodniu był za 4790). W związku z tym ponawiam prośbę o podpięcie testu Toshiby XV, który może mieć duży wpływ na moją decyzję o zakupie.
 

futurree

Member
futurree napisał:
odp: Kiki
XV - test jest zrobiony - ukaże się w przyszłym tygodniu.
Ale jest też telewizor który może okazać się Hitem najbliższego sezonu.
Toshiba SV 635 - podświetlenie LED .


Kiki czy możemy jednak liczyć na ten test XV ?

Pozdrawiam.
WITAM,

Ponawiam jak wyżej prośbę o test serii XV.

POZDRAWIAM.
 

count

New member
Nie wiem jak to wygląda w innych miastach. U mnie jest. I jeszcze do każdych wydanych 200zł dostaje się bon na 20zł. Czyli jeszcze 10% taniej.
W sumie to już mi ten test niepotrzebny. Kupiłem bez niego :p
 

didifa

New member
Witam!!! Nie wiem czy mogę tutaj zadawać moje pytania,ale znalazłam tylko to forum o TV Toshiba.
Mam 40LV 685 D,a miał byc 40LV685 DG nie wiem czy to już robi jakąś różnice?
Chciałabym wiedzieć czy ten TV ma cyfrowy tuner?(jak sprzedawali mi ten TV to mówili,że jest) i jak się podłącza antenę, bo na razie nic mi nie wychodzi,również w ustawieniach gdy zaznaczę Kraj:polska to są problemy z dalszymi ustawieniami,czyli połowa ustawień jest zaznaczona na szaro - nie można nic z tym zrobić.Nawet nie wyświetli aby zaznaczyć czy podłącza się antenę czy kabel.
Proszę o jakąś pomoc i dziękuje. :)
 

count

New member
Słuchajcie, podłączyłem TV do komputera (46XV635DG) i mogę wybrać max rozdzielczość 1600x1200. TV przyjmuje tylko 1280x1024 i 1024x768, nie łapie w ogóle rozdzielczości panoramicznych, no i nie ma możliwości wybrania FullHD. Komp mam podłączony kablem monitorowym (nie mam HDMI, ale moim zdaniem to powinno nie robić różnicy).
Taka rozdzielczość jest do bani, bo nie da się nic obejrzeć z komputera, bo wszyscy są rozciągnięci. Jak zmusić komputer do pokazania rozdzielczości 1920x1080? Mam kartę Radeon 4850, używam oryginalnych Catalystów, w miarę nowych (z tego roku).
 
Do góry