Toshiba seria ZF

Hoodzielec

New member
Bez reklam
jeśli 40ZF były do tej pory dostępne wyłącznie w jednym jedynym sklepie w PL, to jasne jest, że nie mogły pochodzić od Toshiba Polska
 

aru0

New member
Witam, mam prosbe, czy możeicie powiedziec czym szczegółowo rózni się seria Z od serii ZF? (porównanie modeli Toshibe 47 Z 3030 oraz 46ZF455G), Szukałem na forum ale takiego info nie znalazlem. Pozdrawiam
 

Moriia

New member
Napewno matryca ;p Taka sama metryce maja juz 52 " telewizory. i tu moje pytanie z czy zf w 52 " roznia sie tylko obudowa?
 

d.karolik

New member
Witam
Szanowni forumowicze , są opisane na forum różnice między Z a ZF .
Wystarczy poszukać . Jeżeli się nie mylę to nawet w tym wątku jest sporo informacji .
Tylko szczere chęci.
 
Ostatnia edycja:

Carty

New member
Jesteś pewien, że ma ??
Mi jakieś 3-4 godz do tyłu odpisał, że Toshiba się wycofała z 40ZF (z dostawy? z oferowania w Polsce?) i nie będzie ich mieć.
O co kurna więc chodzi :hmm:
 

studius

New member
Koziołek napisał:
Ma, tylko cena :shock: :twisted:

Telewizor LCD Toshiba 40ZF355
[40ZF355]7499,00PLN

Telewizor LCD Toshiba 46ZF355 9499,00PLN
[46ZF355]

Cena miała być atrakcyjna i faktycznie powala... ale na kolana :hmm:

Poza tym ani słowa czy polska gwarancja. A nawet gdyby to ja wolę już kupić w Reichu za 7300 zł (2100 EUR) i mieć ponad 2 tyś w kieszeni. Zwłaszcza, że ochrona konsumenta jest mocniejsza niż w Polsce (patrz - niezgodność towaru z umową).
Adiós.

PS
Na tej stronce http://www.topmarket.pl/telewizory_lcd_full_hd/TOSHIBA_46_ZF_355_DG.php

cena atrakcyjniejsza i informacja:
"2 lata gwarancji oficjalnego dystrybutora sprzętu"
 
Ostatnia edycja:

Carty

New member
Na stronach sklepów internetowych to różne kwiatki można znaleźć.
Z drugiej strony 40ZF dodał wczoraj do oferty, a dziś pisze, że ich nie ma i że Toshiba się wycofała z 40ZF, jak rozumiem w domyśle na Polske.

kiki, do raportu :twisted: Wytłumacz proszę jak możesz, o co do cholery naprawde chodzi z 40ZF.
Zaczyna mi to przypominać cyrki z 37R3500, tylko tamten jest podobno wycofany, ale można go dostać jak się poszuka, a 40ZF niby jest, ale nikt ich nie może dostać :???:
 

autorus

New member
No nic, trzeba uzbroić się w cierpliwość. U mnie nie ma wyjścia bo mi fizycznie nic innego nie wejdzie.

Mam tylko pytanko czy one będa na pewno dostępne w PL?
 

aru0

New member
zf

gilek1975 napisał:
No i wisi od wczoraj :D. Jeszcze tylko schowam przewody i będzie super. co do ustawień to mam takie (uważam że teraz jest bartdzo ładnie i kolory są naturalne):

Red +3 +6 -4
Green +3 -5 -0
Blue -3 -5 -0
Yellow -1 +6 -2
Mangenta -1 -3 -4
Cyanogen 0 -12 +7
Pozdrawiam

P.S.
Dzięki Kiki - udało się odkręcić podstawkę, przyznam że trochę miałem z tym kłopotu jak to jest przymocowane. Jeszcze raz dzięki.


Mam prośbe, czy mozesz przesłac swoje aktualne ustawienia, kolory, podswietlenie, kontrast itp Dzięki
 

jm8

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zastanawia mnie też czy ten brak dostepnosci modelu 40zf nie jest celowy lub po prostu zainteresowanie tym tv jest tylko ze strony tych kilkunastu osób na tym forum, stąd i sklepy nie widzą interesu w sprowadzaniu tych lcd.[/quote]

Witam.
Celowo to w Saturnach i MM od piątku wyłączyli toshiby ( niby bezpieczniki na listwach zasilających ) aby sharp mógł się sprzedać.:twisted:
W Saturnie przyjąłem do wiadomości i pojechałem do MM a tam również wyłączone a na wyraźną prośbę, że jestem zainteresowany zakupem i chcę pooglądać sprzedawca stwierdził z uśmiechem, że czekają na elektryka:twisted:
Ciekawe metody sprzedaży.
 

Musio1968

Member
Bez reklam
jm8 - czy Tosia jest aż tak dobra że sprzedawcy celowo wyłączają prąd ??? Bo pamiętam zachwyty na tym forum nad technologią Sharpa ! Czy ktoś widział obok siebie grające Sharpy i Tosie ZF ??? Pozdrawiam :) :) :)
 

jm8

Klub HDTV.com.pl
VIP
Musio1968 napisał:
jm8 - czy Tosia jest aż tak dobra że sprzedawcy celowo wyłączają prąd ??? Bo pamiętam zachwyty na tym forum nad technologią Sharpa ! Czy ktoś widział obok siebie grające Sharpy i Tosie ZF ??? Pozdrawiam :) :) :)
Czy tosia jest aż tak dobra ? Nie wiem, ale jest na podobnym, nieco wyższym poziomie co sharp a dyskusje na tym forum to potwierdzają.
A akcja z tosibami miała miejsce w Saturnie i MM w Karkowie.
W Saturnie Toshiby są na jednej "ścianie" i były włączone tylko 2 - 3 starsze modele, kiedy poprosiłem o włączenie 42z3030 sprzedawca powiedział, że zasilanie padło na listwie do toshib i ... pojechałem do MM.
W MM toshiby są obok sharpa - sharpy włączone a od toshib "bezpiecznik padł" a reszta jak wcześniej.
Celowe:twisted::twisted::twisted:
 
Ostatnia edycja:

jm8

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sharp Toshiba Panasonic

Witam.
Od chwili zarejestrowania czytam i czytam co wybrać.
Zacząłem od sharpa 42x20e, później 42xl2e ale poczytałem odrobię, pooglądałem dla potwierdzenia przeczytanych wiadomości no i przeskoczyłem na toshiby : 37z3030 lub 42z3030 lub 40zf355 no i po dalszej lekturze forum zainteresowałęm się również plazmami panasonica th-42py85 lub 42pv80.
Lcd są full hd i mają 100Hz ( z wyjątkiem 42x20e - ten jest starszy i raczej odpada ), plazmy mają 100Hz a 42py85 jest full hd. Tuner cyfrowy mają lcd i plazmy - z wyjątkiem 42py85.
I tu moje pytanie.
Mam pokoik 3x4m, czyli oglądanie z odległości 2,5 do 3,5 m, czy zauważę różnicę hd ready i full hd, czy mając sygnał z upc lub cyfry+ czy aster oglądając któryś lcd z ostrością na max będę miał równie czysty obraz jak na plaźmie ? Różnica w cenie między plazmą hd ready a toshibą 40zf jest ok. 3 tys., czy warto je wydać ? Ktoś ma porównanie?
Bo w sklepach sygnał sd raczej jest marny i tu lcd wypadają raczej słabo, ale w mieszkaniach u znajomych obraz jest ładny - prawie jak na plazmach w sklepach.
Co do tunera cyfrowego - w większości są mpeg-2 u nas ma być mpeg-4 czyli zwracać na to uwagę ?
Proszę o jakieś naprowadzenie
 
Do góry