Toshiba seria ZF

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Czekam na Toshibe . Mam już potwierdzenie władzy Toshiba Polska.
I dopiero jak postawię obok siebie , będę mógł coś powiedzieć.
gilek1975 - rozumiem że lecisz tylko z teorii.
 

autorus

New member
kiki napisał:
Czekam na Toshibe . Mam już potwierdzenie władzy Toshiba Polska.
I dopiero jak postawię obok siebie , będę mógł coś powiedzieć.
gilek1975 - rozumiem że lecisz tylko z teorii.

Niech nam zyje KIKI:mrgreen:

Autorus
 

autorus

New member
jackert napisał:
...mam nadzieję że mnie nie pogonicie...juz prawie wybrałem i zostało dwóch zawodników :
-
Toshiba 46ZF355DG,
-Sharp LC-46HD1E.
Sam niestety nie mogę zdecydować się na żaden z nich , pomóżcie 8)


Ja bym brał tosię, to nowsza konstrukcja, ten sharp to juz emeryt ( w sensie elektronicznym). Nie zeby był zły ale to juz emeryt. :p
 

gilek1975

New member
Bez reklam
kiki- no nie do końca z teorii, ZF46 mam od 28 grudnia 2007 u siebie, w tym czasie miałem u siebie w domu do porównania samsunga F86, tosie z3030 i sharpa. Jasne że ktoś może miec odmienne zdanie, ale mnie się tak wydawało (chyba można tutaj wyrażać własną opinie- a każdy moze mieć inną). Tak jak wielu tutaj dlugo zastanawiałęm się nad wyborem TV, czytałem opinie i oczywiście Twoje testy róznych modeli (dużo mi pomogły przy wyborze Twoje wypowiedzi na temat róznych marek). Po co miałem te inne telewizory u siebie, a to dlatego że koledzy którzy kupowali inne marki chcieli porównać z moim TV, brali ze sklepów, przywoziliśmy do mnie i pod tym samym sygnałem w warunkach domowych porównywaliśmy LCD.
Co do elektroniki, to napisałem to co wielu kolegów i m.in. Ty mowiliście o Toshiba (wiele się chyba nie pomyliłem ;)).
Mam nadzieje że jak juz porównasz ten TV z innymi to nasze spostrzeżenia będą podobne. Wesołych Świąt.
Pozdrawiam
 

autorus

New member
KIKI kiedy ostatnio czułeś takie ciśnienie,ze ludzie cos chca a ty tego nie masz i musisz się tłumaczyć? :D
Normalnie lista kolejkowa do łask wraca:D

Autorus
 

maciek_w

New member
,

Oby za lista kolejkową nie przyszły jakieś spekulacyjne ceny:confused:
I oby to była ostatnia informacja o terminie dostawy bo po mału tracę cierpliwosć do modelu 40zf
Zastanawia mnie też czy ten brak dostepnosci modelu 40zf nie jest celowy lub po prostu zainteresowanie tym tv jest tylko ze strony tych kilkunastu osób na tym forum, stąd i sklepy nie widzą interesu w sprowadzaniu tych lcd.
 

gilek1975

New member
Bez reklam
maciek_w - nie do końca się z Tobą zgodze. Jeśli chcesz to sprawdzić to podzwoń po sklepach internetowych, które mają te modele od początku roku i zobaczysz jaka jest ich sprzedaż. Generalnie sprzedają się "od ręki" (jest to oczywiście spowodowane tym że jest ich naprawdę mało). Ale dla chcącego nic trudnego. Jeślic ktoś chce kupić ten TV to znajdzie go w Polsce, tylko tak jak zauważyłeś paru forumowiczów czeka na ceny od kiki i dlatego się wstrzymują. Oby się okazało że warto było im czekać i dostaną dobre ceny ;) .
Pozdrawiam
 

maciek_w

New member
Gilek1975-ja tez pozwole sobie nie zgodzić się z tobą, bo o jakiej dostepnosci mowimy jesli towar oferuje jakies 7 sklepów a i cena przez to jest mocno wyśrubowana, wydać prawie 7k to troche za dużo nawet jak za ten mocno wychwalany na tym forum tv.

kokludując, mam nadzieję że sie doczekam modelu 40zf w przyjaznej cenie już niebawem.
 

gilek1975

New member
Bez reklam
No może jeśli chodzi o 40ZF to i masz rację ale nie mów o żadnej liście kolejkowej bo to przesada, ja bardziej mówiłem o 46 calach, ale nieważne. Co do Twojego stwierdzenia że sklepom się najwidoczniej nieopłaca sprzedawać tych TV to jesteś w b. dużym błędzie, poczekaj a się przekonasz. Najważniejsze to jest to jakie ceny będzie miała Toshiba Polska- obyśmy nie zostali zaskoczeni. Jeśli będzie dobra cena to sam sobie kupie jako drugi TV 40ZF do sypialni :) . Tak więc poczekajmy jeszcze trochę. Kiki znasz już ceny?
 

aru0

New member
Witam,

Prosze o opinie, czy jest sens wydawac ponad 8k za model 46ZF355DG czy poczekac i moze stanieje? Pozdrawiam
 

autorus

New member
aru0 napisał:
Witam,

Prosze o opinie, czy jest sens wydawac ponad 8k za model 46ZF355DG czy poczekac i moze stanieje? Pozdrawiam

Na to pytanie odpowie nawet 5 latek. Wiadomo ze wszystko z czasem stanieje :) Znaczy sie tv :)

Autorus
 

gilek1975

New member
Bez reklam
autorus - odpowiedź dobra w 100% :) , a tak poważnie wszystko okaże się w ciągu paru dni, więc warto poczekać, lada moment powinny być znane ceny z Toshiba Polska.
 

autorus

New member
gilek1975 napisał:
autorus - odpowiedź dobra w 100% :) , a tak poważnie wszystko okaże się w ciągu paru dni, więc warto poczekać, lada moment powinny być znane ceny z Toshiba Polska.

Łatwo ci mówić :) Ja jutro oddaje swój tv i nie mam żadnego chwilowo :(

Autorus
 

Carty

New member
A 40ZF do tej pory dostępne w digitalo czy max24 nie były z Toshiba PL ??
U jednych i drugich były wg handlowców z polska instrukcją i gwarancją.
W jednym ze sklepów byly nawet wczoraj, ale poszły do klientów "z kolejki" jak mi handlowiec powiedział, więc z tymi listami kolejkowymi to wcale nie jest takie zabawne :???:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
bzdury na kółkach jak Himalaje.
Wystarczy zadzwonić do Toshiba Polska i informacja z pierwszej ręki.
 
Do góry