Toshiba seria ZF

MaxPayne

New member
maciek_w napisał:
Cześć,
mam pytanko czy ktoś z użytkowników zf mam może podłączoną syfrę+ z tunerem philipsa HD? Mój problem polega na tym że nie mogę regulować głośności przez tuner syfry, nie wiem czy to wina tunera czy tv, połaczenie jest przez hdmi.
Będę wdzięczny za info.

udaj się do dystrybutora i wymień dekoder ...
 

tim33

New member
Awaryjność Toshiby ZF

Jestem trochę zaniepokojony problemami Gilka i kilku innych kolegów. Czy możemy przeprowadzić statystyczne głosowanie (i tu prośba do admina) jaki odsetek forumowiczów, w porównaniu do całkowitej liczby użytkowników, miał problemy techniczne z tym modelem. Wtedy będziemy znali skalę problemu. Pozdrawiam.
 

darekk75

New member
Ja mysle, że skala problemu jest bardzo duża. Po przeczytaniu tego forum włączając telewizor sprawdzam na początek czy juz pojawiła sie kreska czy jeszcze nie. Mysle, że to tylko kwestia czasu, obym się mylił. Takiego zboczenia sie nabawilem.:)
 

baxter1

New member
timix napisał:
witam przymierzam sie do kupna toshiby 52zf
oto namierzylem najlepsza cene



moim zdaniem głupotą byłoby kupować ten model jak na początku stycznia ma być nowy ciekawszy i na pewno bardziej dopracowany mający większe możliwości wykorzystanie procesora CELL w telewizorach Toshiba ma miejsce w nowym silniku obróbki obrazu Resolution+, który to przeskalowuje obrazy w niskiej rozdzielczości tak że jakością praktycznie niewiele odbiegają od obrazu jakości HD nie wiem jak to działa ale ładnie brzmi
 

pintr

New member
Raczej ani w styczni ,ani w lutym ,ani w marcu nikt nie ujrzy faktycznego następcy ( nie ZV ) modelu serii ZF .Przyjdzie nam jeszcze troche poczekać ........niestety.

baxter1 napisał:
timix napisał:
witam przymierzam sie do kupna toshiby 52zf
oto namierzylem najlepsza cene



moim zdaniem głupotą byłoby kupować ten model jak na początku stycznia ma być nowy ciekawszy i na pewno bardziej dopracowany mający większe możliwości wykorzystanie procesora CELL w telewizorach Toshiba ma miejsce w nowym silniku obróbki obrazu Resolution+, który to przeskalowuje obrazy w niskiej rozdzielczości tak że jakością praktycznie niewiele odbiegają od obrazu jakości HD nie wiem jak to działa ale ładnie brzmi
 
Ostatnia edycja:

tim33

New member
baxter1 napisał:
timix napisał:
witam przymierzam sie do kupna toshiby 52zf
oto namierzylem najlepsza cene



moim zdaniem głupotą byłoby kupować ten model jak na początku stycznia ma być nowy ciekawszy i na pewno bardziej dopracowany mający większe możliwości wykorzystanie procesora CELL w telewizorach Toshiba ma miejsce w nowym silniku obróbki obrazu Resolution+, który to przeskalowuje obrazy w niskiej rozdzielczości tak że jakością praktycznie niewiele odbiegają od obrazu jakości HD nie wiem jak to działa ale ładnie brzmi
Rozumiem, że kolega baxter będzie dopłacał brakujące 50% kwoty tym, którzy będą czekać razem z Nim na nowy model. Ze słowem głupota bym nie przesadzał, ponieważ można kogoś niepotrzebnie urazić.
Interpunkcja Ci się kłania kolego.
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
tim33 napisał:
Rozumiem, że kolega baxter będzie dopłacał brakujące 50% kwoty tym, którzy będą czekać razem z Nim na nowy model. Ze słowem głupota bym nie przesadzał, ponieważ można kogoś niepotrzebnie urazić.
Interpunkcja Ci się kłania kolego.
Pozdrawiam.



Panowie co to za koleś? Poucza starych forumowiczów, wymyśla jakieś głosowanie... Pajac jakiś czy nie ma o czym pisać?
 

tim33

New member
poniatowski napisał:
Panowie co to za koleś? Poucza starych forumowiczów, wymyśla jakieś głosowanie... Pajac jakiś czy nie ma o czym pisać?

Szukasz kolego poparcia u pozostałych forumowiczów? Wątpię, że je tam znajdziesz. Jeśli dla Ciebie kupno innego telewizora niż Twój jest głupotą, to reprezentujecie z baxterem porównywalny poziom intelektualny.Ty rzeczywiście chyba nie masz o czym pisać skoro jako ''stary forumowicz'' przez ponad rok spłodziłeś ''aż'' 11 postów.
P.S. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do przejrzenia postów kolegi poniatowskiego. Na 11 napisanych w 3 skoncentrował się głównie na obrażaniu innych forumowiczów a w pozostałych 8 nie zabłysnął również jakoś szczególnie inwencją.
Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczówi życzę Wesołych i Spokojnych Świąt.
 
Ostatnia edycja:

baxter1

New member
O mój poziom intelektualny Ty się nie martw ,a kto jaką ma wiedzę na ten ,czy inny temat, nie mam ochoty z Tobą polemizować ten model o którym tu się rozpisujemy to bubel, strach go kupować cała europa o tym pisze. Oczywiście piszę to wyłącznie o zf46 355 ,to tak dla ścisłości
 
Ostatnia edycja:
darekk75 napisał:
Ja mysle, że skala problemu jest bardzo duża. Po przeczytaniu tego forum włączając telewizor sprawdzam na początek czy juz pojawiła sie kreska czy jeszcze nie. Mysle, że to tylko kwestia czasu, obym się mylił. Takiego zboczenia sie nabawilem.:)
A u mnie pojawiła się kreska. TV zakupine w listopadzie. Narazie nie reklamuje - da się żyć. Zareklamuje za 6 miesiecy - jak będą juz nowe modele ZF :) . Jak można zauważyć na stornie WWW Toshiby juz nie ma TV ZF 355. Niebawem wyjdzie, że wadliwe TV - 46ZF355 będą na wagę złota ;)
 
Ostatnia edycja:

tim33

New member
baxter1 napisał:
O mój poziom intelektualny Ty się nie martw ,a kto jaką ma wiedzę na ten ,czy inny temat, nie mam ochoty z Tobą polemizować ten model o którym tu się rozpisujemy to bubel, strach go kupować cała europa o tym pisze. Oczywiście piszę to wyłącznie o zf46 355 ,to tak dla ścisłości
Z tego właśnie powodu chciałem sprawdzić na forum skalę tego problemu wśród użytkowników ZF 46 . Wątpię żeby firma Toshiba podała jaki odsetek tego modelu ma wadliwą matrycę i był z tego powodu reklamowany - ponieważ jest to marketingowe samobójstwo. Jednak coś poniatowskiemu propozycja tej ankiety ,,nie spasiła'' Może on jest z To....by?
Pozdrawia na razie bezproblemowy użytkownik Toshiba 46ZF 355.
 

studius

New member
Witam wszystkich po przerwie!

Kilka dni temu zauważyłem na mojej Toshibie 46 ZF pionową kreskę (kolor chyba zielony lub niebieski) po lewej stronie ekranu :hmm:
Nie wiedziałem co to jest, myslałem że to wina mojej tv cyfrowej (ostanio coś zmieniali w sygnale) ale po przeczytaniu kilku waszych postów widzę że to nie tylko mój problem!
Wczoraj niestety pojawiła się znowu i znikła po około 2 minutach. Mam obawy, że to coś powazniejszego i będzie się pojawiać coraz częściej.

Możecie coś bliżej opisać o tej kresce? Prośba szczególnie do GILKA1975.
Mój tv kupiłem w maju od Kikiego.
 

baxter1

New member
studius napisał:
Witam wszystkich po przerwie!

Kilka dni temu zauważyłem na mojej Toshibie 46 ZF pionową kreskę (kolor chyba zielony lub niebieski) po lewej stronie ekranu :hmm:
Nie wiedziałem co to jest, myslałem że to wina mojej tv cyfrowej (ostanio coś zmieniali w sygnale) ale po przeczytaniu kilku waszych postów widzę że to nie tylko mój problem!
Wczoraj niestety pojawiła się znowu i znikła po około 2 minutach. Mam obawy, że to coś powazniejszego i będzie się pojawiać coraz częściej.

Możecie coś bliżej opisać o tej kresce? Prośba szczególnie do GILKA1975.
Mój tv kupiłem w maju od Kikiego.
Moja dobra rada jesli Ci ta kreska znika po 5 min . Więc nie spiesz sie z oddaniem go do serwisu , bo może już póżniej nie będzie tego modelu. Widzisz ja dzisiaj odebrałem zf355,nówkę sztukę czekam ,az sie pojawi ponownie nasza słynna kreska w moim nowym elcedeku, być może zamienię, go na lepszy model,bo ten po mimo jakości obrazu jest niewypałem ,np. mi nie podoba sie podświetlanie matrycy w drugim modelu jest gorzej podświetlona niż w poprzednim ,gdyż teraz oprócz żłe podświetlonych górnych narożników mam delikatnie rozjaśnione plamy na matrycy mogę pochwalić
 

baxter1

New member
mogę pochwalić serwis we Wrocławiu stanęli na wysokości zadania cała akcja trwała 6 tyg. oddałem go do serwisu 7 listopada i odebrałem 22 grudnia, kupiłem go 22-12-07 w digitalo
baxter1 napisał:
Moja dobra rada jesli Ci ta kreska znika po 5 min . Więc nie spiesz sie z oddaniem go do serwisu , bo może już póżniej nie będzie tego modelu. Widzisz ja dzisiaj odebrałem zf355,nówkę sztukę czekam ,az sie pojawi ponownie nasza słynna kreska w moim nowym elcedeku, być może zamienię, go na lepszy model,bo ten po mimo jakości obrazu jest niewypałem ,np. mi nie podoba sie podświetlanie matrycy w drugim modelu jest gorzej podświetlona niż w poprzednim ,gdyż teraz oprócz żłe podświetlonych górnych narożników mam delikatnie rozjaśnione plamy na matrycy mogę pochwalić
 
Ostatnia edycja:

Milo

New member
Jak sciagnac podstawe z TV Toshiby Z3030??Chcemy zawiesic go na uchwycie sciennym ale za chiny nie wiem jak sciagnac podstawe...
Ps.Ups to chyba nie to forum moj błąd
 
Ostatnia edycja:
Do góry