Toshiba Places - co nam daje?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Są modele Dongla z Androidem produkowane w różnych krajach świata.
Każdy ma swoje podejście, ale w telewizorach nie było odtwarzacza dvd i trzeba było go dokupić, nie było odtwarzacza BD i też trzeba dokupić. Są słabe głośniki i też trzeba dokupić.
A Android jest rewelacyjnym rozwiązaniem.
 
Ostatnia edycja:
G

Galnospoke

Guest
1) Nie ja zaczynalem z Toba rozmowe
2) Nie ja narzekam, a Ty, ze nie chce kupic jakiegos chniskiego badziewa
3) Pozwolisz, ze bede uzywac sprzetu jakiego chce ja, a nie Ty - szczegolnie, ze za niego juz zaplacilem.
 

robsonbyd_77

New member
Galnospoke dziwi mnie Twoje podejście do zakupu TV, ja kupuję TV przede wszystkim kierując się jakością obrazu i wykonania (Toshiba pod tym względem należy do czołówki), a smart czy jest czy go nie ma to mniej ważna rzecz.
A co do dongla z Androidem to można kupić uznanych firm, nie brakuję takich na rynku.
 

maxxl

New member
Galnospoke dziwi mnie Twoje podejście do zakupu TV, ja kupuję TV przede wszystkim kierując się jakością obrazu i wykonania

Słuszne podejście, jednak nie potrzebnie bierzesz w obronę Toshibę. Jak ktoś wydaje 7 tys. zł na TV, to ma prawo czuć się zawiedziony brakami w oprogramowaniu w stosunku do tańszych modeli. Czasem jednak przeszkodą mogą być różnice technologiczne, trzeba sobie z tego zdawać sprawę.
Dongle na Androidzie to bardzo fajna rzecz, ale osobiście kupiłbym model co najmniej 2 rdzeniowy, bo można zawieść się wydajnością.
 

ander67

New member
Ktoś wie czemu ze strony toshiba zniknęła informacja o iplex. Toshiba słabo się postarała jest to co prawda krok w dobrą stronę ale to wciąż bardzo mało, patrząc na konkurencje z dużo bardziej rozpoznawalną na naszym rynku i większą ofertą to wzrostu sprzedaży bym się nie spodziewał.
 
Ostatnia edycja:

instal20

New member
witam ja mam od niedawna model 40rl939 i sprawa jest taka ze pusciłem sobie vod onet ogladnąłem dwie rzeczy i teraz tylko moge ogladac z zakładki polecane z reszty wchodzi i jak daje ogladaj to wyskakuje spowrotem do meni
 

havanalibre

New member
Czekam z niecierpliwością na poszerzenie oferty Toshiba Places - przydałaby się sprawnie działająca IPLA,IPLEX, TVN Player i nic innego nie potrzebuje :) Póki co podłączyłem przez HDMI laptopa do TV dorzuciłem bezprzewodwą klawiaturę i myszkę (Logitech) - taki oto "Smart TV" :(
 

btl

New member
Toshiba w tematyce Toshiba Place jest wręcz bezczelna.. na oficjalnym profilu na fb nie ma co liczyć na jakąkolwiek odpowiedz..
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Toshiba podpisała miesiąc temu smart tv aliance, razem z LG, Philipsem, Sharpem i Panasonickiem. Stąd spodziewam się że wraz z nową serią - zdecydowanie zostanie polepszona oferta smart tv.
Tylko czy przypadkiem nie zrzekną się teraz swojego portalu "toshiba places" na rzecz otwartej platformy? I co wtedy z aktualizacją starszych telewizorów? Tego pewnie dowiemy się w tej połowie roku :p
 

mcgiwer

New member
Wczoraj po właczeniu TV 55YL863 wyskoczyło info że jest dostępna aktualizacja i czy chcę aktualizować, oczywiście potwierdziłem, jednak po dłuższym czasie wyskoczyło info że aktualizacja nie jest dostępna. Po wejściu w menu i próbie aktualizacji również to samo. To jest ta aktualizacja czy nie ma?
 

robrob1

Member
Wczoraj po właczeniu TV 55YL863 wyskoczyło info że jest dostępna aktualizacja i czy chcę aktualizować, oczywiście potwierdziłem, jednak po dłuższym czasie wyskoczyło info że aktualizacja nie jest dostępna. Po wejściu w menu i próbie aktualizacji również to samo. To jest ta aktualizacja czy nie ma?
VL963- po drugiej próbie aktualizacja się ściągnęła i zainstalowała. Przejrzałem menu i nic nowego nie widzę. Na stronie toshiba-om ostatnia wersja jest z 3.09.2012., więc nie wiem o co chodzi.
Na stronie Toshiby znowu pojawił się Iplex z zakładce Toshiba Places, na TV jednak brak. Jest też info o Tuba, której na TV od jakiegoś czasu nie ma, a dodali Deezer.
 
Do góry