Toshiba 40TL838 nowość 3D

aferdzyn

New member
Dzisiaj 10.01.12 r. poszedłem do Avansu i podpiąłem pena z trailerami 3D, i nie działa 3D przez USB, brak jakiejkolwiek reakcji na przycisk 3D na pilocie. Więc jest to 3D czy nie przez usb? Chyba w sklepie nie mają uszkodzonego sprzętu.
 

andyw

New member
Witam dzisiaj zaktualizowałem mój firmware do wersji 6.4.0B.1 i muszę powiedzieć iż w końcu działa mi 3d przed usb:)

link do firmware
Witam !
Ja pod podanym linkiem jakoś nie mogę znalźć tego softu, może jestem mało spostrzegawczy, ale jeśli możesz to podaj dokładniejszy link do niego lub wytłumacz lepiej jak go znaleźć. Pozdrawiam.
 

adri991

New member
Fajnie że można odtwarzać filmy 3D przez USB. Tylko zastanawia mnie to czy jak kupie w poniedziałek ten telewizor to będe mieć już aktualny firmware czy samemu bede musiał.
 

kokoszpolska

New member
Witam !
Ja pod podanym linkiem jakoś nie mogę znalźć tego softu, może jestem mało spostrzegawczy, ale jeśli możesz to podaj dokładniejszy link do niego lub wytłumacz lepiej jak go znaleźć. Pozdrawiam.

Na podanej stronie trzeba kliknąć " Toshiba TL 838 Firmware " Aby pobrać go następnie zmienić nazwę pliku do odpowiedni rozmiaru matrycy tak przygotowane pliki wrzucasz na pendrive sformatowanego w formacie FAT32 wsadzasz go do górnego portu wyłączasz tv z prądu po podłaczeniu go z powrotem automatycznie rozpocznie się proces aktualizacji po udanej aktualizacji wyciągnij pena i jeszcze raz wyłącz tv z gniastka.

Fajnie że można odtwarzać filmy 3D przez USB. Tylko zastanawia mnie to czy jak kupie w poniedziałek ten telewizor to będe mieć już aktualny firmware czy samemu bede musiał.

Najprawdopodobniej będziesz musiał go samemu zaktualizować.
 

massiwo

New member
robie ta aktualizacje, jednakze mam 2 pytanka:

jak ustawic kodowanie napisow? bo mi sie krzacza... wiecie o co mi chodzi, latin, latin 2, europa wschodnia itp... gdzie sie przestawia kodowanie napisow podczas ogladanego filmu?
2)
gdzie tu s ie ustawia zegarek? :D
 

massiwo

New member
robie ta aktualizacje, (recznie) przez lana nic nie wykryl, jednakze mam 2 pytanka:

jak ustawic kodowanie napisow? bo mi sie krzacza... wiecie o co mi chodzi, latin, latin 2, europa wschodnia itp... gdzie sie przestawia kodowanie napisow podczas ogladanego filmu?

gdzie sie ustawia zegar? :D (gorny prawy rog)

...mogłby miec 42' ;)
 

adri991

New member
Mam pytanie do was!
Czy ten telewizor ma wbudowane Wifi żebym mógł od razu wpisać w telewizorze nazwe siecie i hasło i się połączy z z routerem kóry mam obok w pokoju czy musi być coś podłączone do telewizora że by działało wifi?
 

massiwo

New member
Mam pytanie do was!
Czy ten telewizor ma wbudowane Wifi żebym mógł od razu wpisać w telewizorze nazwe siecie i hasło i się połączy z z routerem kóry mam obok w pokoju czy musi być coś podłączone do telewizora że by działało wifi?

musisz kupic adapter wifi, bezposrednio tylko kablem lan
 

sciehoo

New member
Witam a jak powinna przebiegac ta aktualizacja chodzi mi o to skąd mam wiedzieć że już sie skończyła bo po włożeniu pena i właczeniu tv zapala sie zielona dioda i pomarańczowa. Pomarańczowa gaśnie po 2-3 minutach i nic sie wiecej nie dzieje
 

sciehoo

New member
Witam a jak powinna przebiegac ta aktualizacja chodzi mi o to skąd mam wiedzieć że już sie skończyła bo po włożeniu pena i właczeniu tv zapala sie zielona dioda i pomarańczowa. Pomarańczowa gaśnie po 2-3 minutach i nic sie wiecej nie dzieje
 

adri991

New member
Będzie napisane jak dobrze pamiętam Update complete i wtedy wyciagasz pena i wyłączas kabel z gniazdka a potem go z powrotem włączasz i restartujesz TV
 
Do góry