Toshiba 40 TL 838

Yaesu

New member
Nie, nowy soft nic nie wnosi, nie warto się w to bawić, a do tego strona IBM Network dla Toshiby już nie istnieje, przez jakiś czas było tylko komunikat że Firma Toshiba zabroniła im udostępniać ich oprogramowanie.
 

pbb

New member
Witam,
Mam pytanie odnosnie 2D->3D. Odbieram dvb, jest mozliwa konwersja z 2d na 3d ale obraz sie tak jakby naklada. Czy w rzeczywistosci w tym modelu dziala 3d? prosze o jakies informacje, jestem zielony w tym temacie.
 

cygan110

New member
moze ktos podac strone z nowym softem do toshiby 40tl838 chodzi mi o to zeby z penka szly filmy w 3d bo jeszcze nie mialem okazji ogladac a telewizor prawie mam pol roku:(
 

Yaesu

New member
Ta strona IBM Network na której były zamieszczone aktualizacje to tl838 już nie istnieje. Ale tv powinien zaktualizować się przez internet, chyba że masz to stare oprogramowanie co był tam jakiś błąd i wtedy nie chce się aktualizować przez sieć. Jak sobie nie poradzisz to daj znać tu na forum, ja gdzieś na penie mam najnowszego softa bo zdążyłem jeszcze pobrać ze strony IBM, wtedy umieszczę to gdzieś na serwerze i podam linka do pobrania.
U siebie wgrywałem to oprogramowanie i wszystko chodzi.
 

paeru

New member
Bez reklam
Nie ma, on wtedy nakłada obraz na siebie tak jakby były to dwa obrazy, ale jak ubierzesz okulary, to 3D nie zobaczysz..
 

szrama

New member

Yaesu

New member
Już trafiłem na ten temat i pobrałem ten soft, ale dziwi mnie bo dotychczas softy z ze strony IBM składały się z trzech plików a w tym jest tylko jeden INIT_CLEAR a zawsze były jeszcze TL_MBOOT i TL_MFC. Pobierałeś i instalowałeś to, zmieniło się coś oprócz tych pasków o których była tam mowa ?? Widzę też ze ten soft jest minimalnie mniejszy o poprzedniego ma 55973KB a poprzedni miał 57445KB. Pewnie jak zwykle - szału nie ma.
 

szrama

New member
Już trafiłem na ten temat i pobrałem ten soft, ale dziwi mnie bo dotychczas softy z ze strony IBM składały się z trzech plików a w tym jest tylko jeden INIT_CLEAR a zawsze były jeszcze TL_MBOOT i TL_MFC. Pobierałeś i instalowałeś to, zmieniło się coś oprócz tych pasków o których była tam mowa ?? Widzę też ze ten soft jest minimalnie mniejszy o poprzedniego ma 55973KB a poprzedni miał 57445KB. Pewnie jak zwykle - szału nie ma.


Podobno poprawia Active Vision. Tak że obraz nie szarpie. I poprawia te paski. Na razie go nie instalowałem. Jutro zainstaluje i sprawdzę.
 

parsifal

New member
Podobno poprawia Active Vision. Tak że obraz nie szarpie. I poprawia te paski. Na razie go nie instalowałem. Jutro zainstaluje i sprawdzę.
Witam
Soft "Z" jest godny polecenia i eliminuje najbardziej uciążliwe buki tego telewizora. Z mniej istotnych wad - odbiornik w dalszym ciągu generuje dwa puste prostokąty w lewym górnym rogu ekranu podczas zmiany źródła sygnału.
 

Yaesu

New member
Do instalacji ten jeden plik wystarczy czy trzeba kopiować na pena te dwa dodatkowe co były jak się ściągało z IBM Network ??
 
Do góry