Toshiba 40 TL 838

rom45

New member
witam , ktoś posiada info dlaczego tv tl838 nie aktualizuje się przez neta tylko trzeba ciągle przez usb, i czy jest nowszy soft od tego 6.4z11.1
 

Yaesu

New member
Nie aktualizuje się przez neta bo najnowszy oficjalny soft wypuszczony przez toshibe to 6.4.OJ.1, jak wypuszczą coś nowszego to pewnie z aktualizuje się przez neta. Te wszystkie wersje są nie oficjalne i nawet nie wiem skąd niemcy na tym forum to biorą, te softy to ma tylko serwis i to pewnie nie wszystkie.
 

rom45

New member
witam , posiada ktoś link do najnowszego firmware do tl 838 czy za szybko jeszcze aktualny to ten 6.4.1T.1 . pozdrawiam
 

rom45

New member
witam , mam pytanko czy ktoś ma problemy z ostatnim softem do toshiba 40 tl 838 , czy tv wyłącza sie raz na jakis czas , i czy ktos posiada link do najnowszego softu badz jakiegos sprawdzonego i dobrze dzialajacego , ps . ma ktos najnowszy soft to prosze zamieścić , z góry dzięki , pozdrawiam
 

Yaesu

New member
witam , mam pytanko czy ktoś ma problemy z ostatnim softem do toshiba 40 tl 838 , czy tv wyłącza sie raz na jakis czas , i czy ktos posiada link do najnowszego softu badz jakiegos sprawdzonego i dobrze dzialajacego , ps . ma ktos najnowszy soft to prosze zamieścić , z góry dzięki , pozdrawiam
A jaki masz soft ?? 1T.1 czy 0T.1 , na 1T.1 miałem problemy z netem, nie chodziło you-tube, potrafił się wyłączyć TV itp. postanowiłem zrobić jak fabryka sugeruje, wróciłem do starego softu w wersji 0J i zrobiłem aktualizację sieciową do 0T.1, mam teraz 6.4.0T.1, mboot 00518742, mfc 244930, nie zauważyłem żadnych nowych problemów, internet chodzi, tv nie wyłącza się tylko czasem przeleci pasek, ale to bardzo rzadko.
 

Yaesu

New member
Mboot 00518742 mam po wykonaniu aktualizacji przez internet , zrób aktualizację przez neta to będziesz miał - może będziesz musiał wgrać starszy soft aby to zrobić - ja wracałem do 0J , a później jak zechcesz to dograsz sobie 1T.1, chodź wydaje mi się że nie warto, zrób aktualizację przez neta i zostań przy 0T.1.
 

arko07

New member
@Yaesu dzięki za info, mam teraz soft 1T.1 i z YouTube i Toshiba Places jest wszystko ok. Na sofcie 0T.1 miałem więcej tych czarnych pasków, teraz też są ale przede wszystkim na DVB-T na TVP1 HD tak ze 2 na godz. Przy oglądaniu z dekodera sat po hdmi może raz na tydzień się zdarzy.
Ogólnie jestem zawiedziony firmą Toshiba i następny tv będzie zdecydowanie innej firmy.
 

borejek3

New member
Mam pytanie co powinno zawierać się na pendrivie do aktualizacji firmware w TL838? Czy wystarczy, że będzie tylko plik 6.4.1T.1 z rozszerzeniem .bin, czy muszą być też MBOOT oraz MFC. Czekam na info.
 

Yaesu

New member
jak ma ktos najnowszy soft do toshiby 40 tl 838 proszę podrzucic link

Nie spotkałem nowszego softu niż 1T.1, nawet na niemieckim forum nic się nie pojawia, od kiedy zlikwidowali IBM Network zrobiła się lipa.

Mam pytanie co powinno zawierać się na pendrivie do aktualizacji firmware w TL838? Czy wystarczy, że będzie tylko plik 6.4.1T.1 z rozszerzeniem .bin, czy muszą być też MBOOT oraz MFC. Czekam na info.

Wystarczy plik 6.4.1T.1, MBOOT i MFT nie jest konieczny, najlepiej wgraj jakiś starszy soft niż 0T.1, np OJ i wykonaj aktualizacje przez neta, wtedy z aktualizuje Ci się MBOOT i MFC do najnowszej wersji i zainstaluje się soft w wersji 0T.1, jak to będziesz już miał zainstaluj najnowszy 1T.1 i to jest w tej chwili najlepsza konfiguracja - no chyba że o czymś nie wiem.
 

Yaesu

New member
W aktualizacji sieciowej pojawiła się nowa aktualizacja w wersji 6.4.0V.1, jak na razie żadnych zmian nie zauważyłem.
Piszcie opinie na temat nowego softu i jakie są zmiany w porównaniu do wersji 0T lub 1T.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Modele 11B
Wersja FW: 6.4.0V.1
Release notes:
- przedłużenie wsparcia formatów odtwarzacza Media Player - .tp (MPEG2 TS) / .div (DivX 3,4,5,6) / .xvid (Xvid) / .swf (Flash Video)

- YouTube – aktualizacja certyfikatów CA („YT” LB nie będzie działał jeśli aktualizacja nie zostanie wykonana)

Pojawiła się także wersjia 6.9 oraz 7.0
 

Yaesu

New member
Coś w toshibie jednak robią, a co to są za wersje 6.9 i 7.0, co one zmieniają i czy warto zawracać sobie nimi głowę ??
Gdzie można je znaleźć ??
Ja z utęsknieniem czekam na soft, na którym DVB C i hybdyd TV będzie normalnie działać jeśli wybierzemy kraj Polska.
 
Do góry