Toshiba 37 R3500 - najtańsza 100 Hz 37 na rynku

Proofit

New member
Ja próbowalem kombinacji mute(przytrzymalem) + menu na panelu bocznym tv i dzialalo ;) Ale radze uwazac z menu serwisowym!!!
 

Tituf

New member
Zgadza się -menu nieprzydatne i lepiej zostawić je w spokoju...W takim razie czy jest sposób żeby dowiedzieć się o czasie pracy tego tv???
 

macpellow

New member
podłączenie do PC-ta DVI-HDMI

Witam,
czy ktoś probował podłączyć tę Tośkę do PC przez dvi-hdmi? Przyznam, że chce kupić ten TV głownie do tego typu podłączenia. Komuś się udało? Jest dobrze?
Z góry dzięki :)
 

Proofit

New member
Ja probowalem i nie stety mi sie nie udalo :(
Za kabelek dalem 59zl nie moge uzyskac obrazu i nie wiem dlaczego. Aktualnie uzywam kabla Dsub do polaczenia z kompem i obraz jest jak zyleta :)
POzdrawiam.
 

piksel

New member
w swojej tosce 32' mam dziwny objaw. Podczas ogladania meczu i zblizeniu kamery na jedna postac. Jest ona wyostrzana a to co jest w tle lacznie z innymi zawodnikami jest mocno zamazane nienaturalne troche. Nie wiem moze przez przypadek wlaczylem jakas funkcje przez przypadek. Moze ktos wie w czym rzecz
 

mikla91

New member
Witam. Właśnie podłączyłem komputer do LCD poprzez DVI-HDMI. Jak ustawiam rozdzielczość [SIZE=-1]1366x768@60Hz to mam ucięty pasek zadań ;/ muszę ręcznie zmieniać poprzez oprogramowanie nvidii. Jeszcze mowiac nie zachwycila mnie jakosc obrazu. Strasznie brzydkie kolory. Bede musial sie pobawic ustawieniami w najbliższym czasie
[/SIZE]
 

mikla91

New member
nie mam dzwieku jak podlaczam komputer do LCD. musze podlaczac swoje glosniki. podlaczylem do tych bocznych wejsc - cisza, do tych tylnich - to samo
 

tomasand

New member
Podłaczyłem tv nowym kablem hdmi do n-ki i teraz mam obraz ale nie mam dzwięku...wcześniej na innym kablu były problemy, czasem po restarcie n-boxa pojawił sie i obraz i dzwięk na chwile do czasu zmiany na inny kanał po czym wszystko zanikało a n-box migała kontrolka o błędzie na n-boxie, teraz na nowym kablu jest lepiej obraz stabilny, ale bez dzwięku...
Czym to jest spowodowane?
 

v0yo

New member
Witam wszystkich fachowcow :D

Bardzo prosze was o rade. Zamirzam niedlugo nabyc R3500(32") i do tego bedzie podlaczone kino domowe LG-HT902TB (kino z HDMI). Chcialbym sie dowiedziec jak najlepiej to podlaczyc, aby uzyskac optymalne mozliwosci sprzetu. Czy kabel DVI-HDMI to najlepsze rozwiazanie?? Bardzo prosze o odpoweidz.
 

tkrol

New member
tomasand napisał:
Ręcznie wybierając z pilota tryb "hdmi" też nie działa...niebieski ekran. Wymieniłem kabel na nowy ale to samo...czyli r 3500 nie wspołpracuje z n-ką po hdmi..., albo robię coś nie tak.
na sd1, sd2 i sd3 dekoder n-ki nie podaje sygnalu po hdmi :) zmien na dekoderze guzikiem res rozdzielczość na inna niż podalem wyżej i masz problem z głowy ale najlepsza jest 1080i, obraz żyleta jak dla mnie :)
pozdrawiam
P.S. Jak by nie działało to wbij się do mnie na gg (7244184) mam ten sam model TV i tez dekoder N.
 
Ostatnia edycja:

rampa_g

New member
Witam.
Właśnie zamówiełem Toshibe 37R3500P ale mam pytanie do tych co już ją kupili, jakie są w zestawie z TV kable połączeniowe, czy jest HDMI czy Component a moze nie ma nic? Wolę się upewnić teraz tym bardziej że mam kilka dni nim mi ten tv przyślą.
 

tkrol

New member
Niestety nie ma żadnego kabla w zestawie, ale chyba żadna firma go nie daje. Mi udało się kupić kabel HDMI-HDMI za 35zł w makro i działa bez zarzutu.
pozdrawiam
 

zbyniu4

New member
niestety ale tak jest

tak dokładnie, kabli w zestawie do TV firmy nie dają. Ale to nie jest problem-można dokupić jaki się chce.
Zgodnie z tem. postu. abstrachując od kabli mam pytanie dot. R3500. Chcę zmienić TV na w/w.
Odl. od TV 2-3m, i być może problem, gdyż będę oglądały tele.2 lub 3 osoby- niestety będą kąty. Na boki od TV ok 40-45 stopni i z góry 15-30 stopni.
Czy w związku z kątami R3500 będzie świecił równomiernie / bez uszczerku na jakości /i nie będziemy się denerwować przy zmianach pozycji oglądania.
PROSZĘ o odpowiedź, bo chcę kupić TV 32 lub 37" za kilka dni.
 

glosny

New member
mam 37"

i o ile kąty poziome dają radę, przy 70 stopniach nie widzę większych problemów, oczywiście obraz jest ciut jaśniejszy / kontrast mniejszy, to kąty pionowe już większa bida.
Odległość mam 2.5 a tv na wysokości 40cm stoi to gdy wstaje z kanapy to już słabo to widze. Z drugiej strony 15-30 stopni to znowu nie tak dużo.

Jak zawsze subiektywne odczucie najważniejsze, trzeba samemu obejrzeć. Ja swojego dorwałem u idiotów, poogladałem z różnych kątów i zamówiłem na necie.

Idealna byłaby prezenacja w docelowych warunkach, ale skoro kupno za kilka dni to czasu może nie starczyć.

Pozdro
 
Do góry