Toshiba 32wl66z

enter

New member
serwis toshiby

Serwisu TV LCD Toshiby w Polsce nie znajdziesz,chyba jak wybudują swoją fabrykę u nas.A co do serwisów gwarancyjnych,to jak kupisz telewizor np.w Oleśnicy to z Wrocławia będziesz miał jak rzut kamieniem,do sprzedawcy,który gwarantuje ci serwis.Pozdrawiam "zadowolony"/dopuki się nie popsuje/ posiadacz Toshiby -37WL 66 Z ;enter
 
Ostatnia edycja:

zwrotnik

New member
Toshiba WL66Z

No i kupiłem Toshibę, zaryzykowałem, ale nie żaluję. W bezpośredniej konfrontacji była lepsza od Sony 32S2010 i 32V2000 oraz Sharpa BV9, szczególnie pod względem obrazu z anteny, jak również z dvd przez kabel hdmi, obraz miał lepszą płynność ( jak dla mnie ) Telewizor jest świetny jak na swoją cenę. Boję się tylko o serwis, ponoć centrala w Opolu, firma Serv - Serwis. Moim skromnym zdaniem cena Sony, szczególnie serii V ( 7200 ) jest nieadekwatna do tego co oferuje pod względem obrazu.
 

ThYX

New member
zwrotnik napisał:
No i kupiłem Toshibę, zaryzykowałem, ale nie żaluję. W bezpośredniej konfrontacji była lepsza od Sony 32S2010 i 32V2000 oraz Sharpa BV9, szczególnie pod względem obrazu z anteny, jak również z dvd przez kabel hdmi, obraz miał lepszą płynność ( jak dla mnie ) Telewizor jest świetny jak na swoją cenę. Boję się tylko o serwis, ponoć centrala w Opolu, firma Serv - Serwis. Moim skromnym zdaniem cena Sony, szczególnie serii V ( 7200 ) jest nieadekwatna do tego co oferuje pod względem obrazu.
A gdzie kupiłeś? Bo sklep http://www.digitallo.pl/ już chyba nie istnieje lub ma wyłączoną stronę www :-( 32 czy 37? Z jakie odległości i na jakim sygnale ?
 
Ostatnia edycja:

Elmo king

New member
ThYX napisał:
A gdzie kupiłeś? Bo sklep http://www.digitallo.pl/ już chyba nie istnieje lub ma wyłączoną stronę www :-( 32 czy 37? Z jakie odległości i na jakim sygnale ?
Witam
Przed chwilą byłem na stronie www.digitalo.pl i wszystko jest w porządku. Jest informacja o nowej siedzibie firmy i pojawiły się już w ofercie nowe modele toshiby (26 i 32" WLG 66S, 32 WL-T 68P 100 Hz). Najprawdopodobniej z tego co widzę wpisałeś 1 literkę za dużo w adresie.
Tak a propos jeśli ktoś będzie miał do czynienia z nowymi modelami (26 i 32" WLG 66S, 32 WL-T 68P 100 Hz), to proszę piszcie jakie są wasze wrażenia i odczucia o nowych modelach w porównaniu do porzednich
Pozdrawiam
 

ThYX

New member
Elmo king napisał:
Witam
Przed chwilą byłem na stronie www.digitalo.pl i wszystko jest w porządku. Jest informacja o nowej siedzibie firmy i pojawiły się już w ofercie nowe modele toshiby (26 i 32" WLG 66S, 32 WL-T 68P 100 Hz). Najprawdopodobniej z tego co widzę wpisałeś 1 literkę za dużo w adresie.

Mea culpa. Rzeczywiście i 1 literkę za dużo :)


Pozdr. ThYX
 

zwrotnik

New member
Tomek Koko napisał:
I jak wrazenia w porównaniu do tv crt? Da sie to oglądać?Mówie oczywiscie o obrazie z anteny a nie dvd.

W tej chwili z anteny zbiorczej mam nawet lepiej niż ze starego crt Thomsona, jest wyraźniej i ostrzej, Pierwsza rzecz na jaką zwróciłem uwagę przy wyborze lcd Toshiby w sklepie, to wlaśnie całkiem przyzwoity obraz ze zwykłej anteny, porównywałem do Sony. Oczywiście w kategoriach absolutnych można trochę pomarudzić np. trochę syntetyczna ludzka skóra, słabsze kąty, mniej szczegółowa i głęboka czerń, ale mimo to jestem zadowolony. Można się przyzwyczaić, dość długo już korzystam z lcd przy komputerze. Dużo zależy też od sygnału. U mnie najlepiej odbiera TVN, najgorzej Polsat, jest dużo odbić, mieszkam w centrum miasta. Wszystkie niedogodnośći rekompensuje jednak obraz z dvd, jest rewelacyjny, Epoka Lodowcowa czy Shrek wyglądają pięknie, widać każdy włosek na tyłku mamuta:) . Oglądam z odległości 2,5 m. a mogę podejść jeszcze bliżej i obraz dalej jest dobry, prawie jak HD. Zraca uwagę lepsza płynność obrazu niż w Sony i Sharpie, tam miałem wrażenie jakby pewnego rwania się obrazu, czasami podobnie to odczuwam grając na komputerze. Dodatkowy atut, to bardziej zaawansowane możliwośći ustawienia poszczególnych kolorów w menu. Zaznaczam jednak, że są to moje subiektywne odczucia, każdy z Was może odebrać ten tv inaczej.
Pozdrawiam.
 

blur123

New member
Podłączenie do PC

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że po podłaczeniu do PC można uzyskać max 1024x768 !!! Przecierz po rościągnięciu na 16:9 wiadomo jaki będzie... Czy może ktoś to konkretnie sprawdzić czy działa w natywnej rozdziałce?
 

miroz2

New member
czesc PLASTEK,dzieki za odpowiedz ale polskiej instrukcji nie znalazlem w innych jezykach jest a w polskin nie ma dla tego jak bys mogl to to przyslij mi na miroz2@tlen.pl dzieki.Ten model TV mam od trzech tygodni ale juz po dwoch dniach nastapila awaria jak sie zagrzal to wystapily pionowe pasy.Trzeba wtedy go wylaczyc i wlaczyc ponownie i tak co dzien.W przyszlym tygodniu pewnie go wymienie:cry:
 

Plastek

New member
miroz2 napisał:
czesc PLASTEK,dzieki za odpowiedz ale polskiej instrukcji nie znalazlem w innych jezykach jest a w polskin nie ma dla tego jak bys mogl to to przyslij mi na miroz2@tlen.pl dzieki.Ten model TV mam od trzech tygodni ale juz po dwoch dniach nastapila awaria jak sie zagrzal to wystapily pionowe pasy.Trzeba wtedy go wylaczyc i wlaczyc ponownie i tak co dzien.W przyszlym tygodniu pewnie go wymienie:cry:

O to kiepsko. A gdzie kupileś te WL 66 ?:)
 

miroz2

New member
PLASTEK,Wielkie dzieki za instrukcje.Masz doswiadczenie w ustawieniu obrazu,zeby byl jak najbardziej optymalny?
CAMEL,wczoraj przeslalem ci instrukcje ktora dostalem od Plastka.:lol:
 
Do góry