Thomson 47FU8765 - test otwarty. Nowa styl, nowy desing, nowa jakość-niech piękno ...

beny

New member
No icena spadla tego modelu 55 ostatnio do 4280..na all...takze jest dobrze :) No tak mnie interesuje jak sie ma np do 6008 lub Et60 chociaz za 55' et60 chca narazie 6999,- wiec duzo....a 6008 juz za 5999 i bedzie taniej napewno. Mnie interesuje 55"-60" i mysle ze model fajowy panel LG pasywny ale czy IPS to nie wiem - moze gdzies w sklepach bedzie i potestuje...poza tym widze ze to model WIDMO narazie KIKI go złapał u niema kupujacych moze sie ktos zdecyduje , testow zagranicznych nie ma i nie bedzie bo z Polskiej fabryki musieliby wyslac gdzies na test np. do UK. ALe ta firma TCL to naprawde duza korporacja jak Philips teraz przejety przez TPV wiec niema co narzekać duzo firm teraz tak robi.Co do smart itd ,napewno będzie ubogi w stosunku do Panasonica czy nowego Philipsa ale napewno bedą cos poprawiac - dodawac tylko ciekawe jak czesto - bo jak malo osob kupi to niema sily przebicia. Mnie zreszta interesuje OBRAZ ,CZERNi pLynnosc a Smart to dodatek...zbedny mam smatfona z wifi :) pozdrawiam i czekam na test KIKI- Philipsa i moze ktos kupi Thomsona i napisze pare zdan
 
Ostatnia edycja:

beny

New member
No matryca z testu wychodzi ze LG bo pasywne 3D ale raczej nie IPS jak w Panasonic Et60 bo cena inna...aczkolwiek czern (z testu widac)jak za te cene super-mysle ze cana/jakosc 10/10 ale lepiej niech kazdy sobie sprawdzi ja bym sobie postawil razem ze 3 modele (Thomson,Philips,Panasonic) i potestowal PA , moze KIKI zrobi taki test kiedys ale to by czasu brakło w tym roku HEHE :)
 

jarjar82

New member
Beny...jak inna :D Panas 47 ET60 cena ~3600 zł , Thomson 3990 zł.

Na 80 % jestem przekonany że to IPS. Wybierając TV dla siebie jestem w stanie poświęcić funkcje smart dla dobra generowanego obrazu i dobrego dźwięku. Jestem kino maniakiem, a od "apek" i innych zabaw internetowych mam sporo innych gadżetów ;) Pasywne 3D dla dzieciaków będzie jak znalazł ;) ( bez wydatków na mega drogie, aktywne binokle i zabawy w ładowanie i zestrajanie)

Czekam na jakieś opinie ...ehhh nikt z forum nie zakupił jeszcze tego modelu ?? :(

Kiki IPS czy nie ? matryca natywnie 100HZ czy 50 hz + dopalacze ????
 

jarjar82

New member
Szczerze, na pewno innej klasy... z przewagą Thomspona ...Panasonic w swojej marży musiał upchać cały marketing i ciężar swojej marki .... Thomson zaczyna walkę o kawałek TV-półki

Wiem że to gdybania, ale zasady rynku są jednakowe dla wszystkich produktów ...wiec ;P
 

mlody460

Member
Tak przeczytałem raz jeszcze test i powiem wam,że chyba sie zdecyduje;)Jedynym problemem jest transport..Mam obawy co do przesyłek kurierskich.Z drugiej strony zaś idą wakacje i kto bedzie siedział przed Tv.;D
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Możesz śmiało kupować przez internet. Tam wszystko jest ubezpieczone.
Sprawdź tylko telewizor obowiązkowo przy kurierze.
 

beny

New member
Tak przeczytałem raz jeszcze test i powiem wam,że chyba sie zdecyduje;)Jedynym problemem jest transport..Mam obawy co do przesyłek kurierskich.Z drugiej strony zaś idą wakacje i kto bedzie siedział przed Tv.;D

HEj jak bys go kupił to daj znac - wymienisz sie poglądami itd...:) a jaki Ciebie interesuje 47 - czy 55?
 

mlody460

Member
Najbardziej to by mi pasował 50' ale takowego nie ma.Także pozostaje 47.Cena w Euro była 3499,a teraz 3999..Poczekam i może po weekendzie podejme decyzje.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Już sprzedane trzy sztuki. Na razie w sklepie stacjonarnym .
Nabywcy kupowali do DVB-t. Poprosiłem ich o opinie . Dopiero dziś dostałem zwrotne odpowiedzi. Są bardzo zadowoleni i z jakości DVB-t.
Są też bardzo zadowoleni z wyglądu. To są starsi ludzie więc nie mam ich opinii o odczuciach pracy z internetu.
 
Do góry