Test nowego telewizora LCD firmy Samsung UE55ES8000

drRoger

New member
U mnie po zainstalowaniu ver. 2015, także częste aktualizacje smarthuba. Czasami codziennie po pierwszym uruchomieniu, TV potrafi się zwiesić. Natomiast ustawienia sieci WiFi trzyma. Tak czy siak to pierwsza i ostatnia moja przygoda z szajsungiem. Mam LG i Sony i tam nie dzieje się NIC.
 

albatri

New member
Witam.

W końcu tv dojrzał do evo. SEK 2000 siedzi w slocie. Szczerze polecam. Koniec z czekaniem, zwiechami, lepszy obraz, działająca przeglądarka itp. Mnie osobiście przekonała myszka świetlna, która znacząco ułatwia poruszanie się po menu. Nareszcie youtube rusza bezpośrednio z ipada. No i cena, która na alegroszu osiągnęła okolice 600 PLN. Naprawdę warto!
 

Hedrox87

Member
Witam, ktoś wie czy coś dużego się zepsuło lub poprawiło przy aktualizacji 2021, czyli tej najnowszej? Czy ktoś posiada plik z aktualizacja 2009?
 

Marek36

New member
Tak szybciutko kilka słów. Mój TV miał już dwukrotnie wymianianą matrycę. Druga matryca 2 miesiące po warancji. Na szczęście miałem dodatkową.
Nawet po drugiej wymianie pojawiły się zielone pasy. Aktualnie padł bluetooth i nie działa dodatkowy pilot.
Zapłaciłem 12 tyś zł i nigdy bym nie pomyślał, że będą mnie czekały takie problemyz tym TV.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam kol.@Marek 36 masz pełną skrzynkę,wyczyść pocztę nie można wysłać wiadomości...Mam nadzieję,że wiesz jak to się robi ?
 

mikomiko

New member
szukam optymalnego wieszaka na ten TV , czy ktoś moze ma i poleci w miarę płaski i dobry uchwyt własnie do tego modelu ?? Temat pilny. Pozdro
 

Marek36

New member
Skrzynka odbiorcza zawiera 0 wiadomości :)

Kolejna naprawa w pięknym ES8000 . Została wymieniona płyta główna TV.
Katastrofa ..
 

dax00

New member
Witam. Od wczoraj mam problem z hdmi. Pokazuje BRAK SYGNAŁU, spr podłączenia kabli i ustawienia urządzenia źródłowego. Po chwili pojawia się obraz na parę sekund i dalej wchodzi BRAK SYGNAŁU.

Wymieniłem 2 kable hdmi , tuner TV , wyeliminowałem nowy wzmacniacz i problem dalej występuje.

TV mam 5 rok , do tej pory wszystko było O.K

Czy ma ktoś pomysł co jeszcze mogę zrobić za nim oddam go do naprawy ?
 

Hedrox87

Member
Yt

30 czerwca kasują nam dostęp do YouTube ze smart TV. Jakieś pomysły co z tym fantem zrobić? A może ktoś ma dojścia do SEK-1000 czy 2000, bo nawet nie mam gdzie tego kupić:/
 

zzabek

Member
Posiada TV ES8000s [z2012r] i tel. samsung galaxy s9+ i nie mogę ich sparować żeby obraz z telefonu wyświetlać na TV i odwrotnie.
Zapytanie czy ten TV jest za stary żeby zrobić sparowanie, a może ja nie potrafię.
Proszę o pomoc.
 
Do góry