Terminator Genisys wrażenia i opinie...

Henry

Active member
Bez reklam
Może 2016 przyniesie pakiecik terminatorka na blu. Na areadvd wyczytałem że Cameron planuje T2 w 3D ale bez daty premiery :-(

na pewno nie zrobi go w miesiąc :/ mam nadzieje że z ta wersją 3d będzie normalna

Wrzucałem kilka parę dni temu...http://www.hdtv.com.pl/forum/1217958-post14451.html pewnie pojawi się wersja rocznicowa, w końcu 25 urodziny T2 ;)
Gdzie indziej czytałem, że najprawdopodobniej lato '16 http://www.engadget.com/2015/12/16/terminator-2-3d/
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Niestety, ale Arnold już dawno powinien sobie odpuścić i przesiadywać w bujanym fotelu z herbatką i fajką.

Ty bedac w jego wieku pewnie tak bys zrobil , na szczescie Arnold daleki jest od tego typu dzialania - dzieki temu powstala kopejna czesc Terminatora .

Wlasnie na weekendzie mialem okazje obejrzec w wydaniu blu ray .

Co tu duzo gadac - super filmacz , klimatem nawiazuje do 1,2 czesci a o to glownie chodzilo .
Fabula efekty - dla mnie bomba , nie zawiodlem sie .

Najlepszy fragment filmu ?! - "Bad boys, bad boys whatcha gonna do?
Whatcha gonna do when they come for you? " ;)
 
Ostatnia edycja:

Tidus1024

New member
Bez reklam
Obejrzałem ze względu zapowiadaną świetną jakość dźwięku w Dolby Atmos. Odsłuchiwałem na konfiguracji 7.1.2 i muszę przyznać, że pod tym względem nie zawodzi. Początkowa scena zniszczenia miasta urywa głowę. Strzały, eksplozje, walki - niezwykle intensywne i nasycone.

Sam film kiepski, scenariusz niedorzeczny, aktorstwo drewniane, dialogi z czapy - szkoda na niego czasu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To dobrze że chociaż dźwiękowo Ci film podszedł to nie szkoda zakupu o ile kupiłeś w sklepie...
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Obejrzałem ze względu zapowiadaną świetną jakość dźwięku w Dolby Atmos. Odsłuchiwałem na konfiguracji 7.1.2 i muszę przyznać, że pod tym względem nie zawodzi. Początkowa scena zniszczenia miasta urywa głowę. Strzały, eksplozje, walki - niezwykle intensywne i nasycone.

Sam film kiepski, scenariusz niedorzeczny, aktorstwo drewniane, dialogi z czapy - szkoda na niego czasu.
Dokładnie tak samo uwazam.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Owszem. Nie każdy film się psuje z każdym kolejnym sequelem.

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 

Drunk

New member
Bez reklam
Brakowało klimatu z pierwszych trzech części. Film jak dla mnie bardziej przypomina parodię poprzednich części, czego dopełnieniem było robienie idiotycznego uśmiechu i "młodzieżowych" odzywek przez Arniego. W całym filmie podobał mi się tylko jeden moment, a mianowicie scena w szpitalu, gdzie Arni wszedł do pomieszczenia ochrony, zastając gościa wpatrzonego w smartfona (zresztą jak cały pozostały personel) i zafundował mu "fotelową akrobację" - to był dla mnie właśnie stary dobry Arni i jego niepowtarzalny styl.

https://www.youtube.com/watch?v=jQN9u44mMrk
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nowy Termiś powinien być bardziej "surowy" ;)
Już pomijając fabułę...zbyt dużo komediowych min Arniego,zbyt 'chomikowa" Sarra,zbyt cukierkowe kolory filmu itd. ;)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
jak lepsza bo ne rozumiem ??? czarne jest czarne a białe jest białe to można być bardziej czarne ?? Czy aktorzy byli bardziej pomalowani ?:spam: hehe
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Film wojenny i bajka wizualna? A co Kapitan Miler miał latać w niebieskim :p

To w t4 ja nie widze żadnej różnicy niż w t5, co innego t1 bo kręcony 30 lat temu :p
 
Do góry