Telewizory OLED C1 i G1 2021 firmy LG: czego się spodziewać?

Status
Zamknięty.

Masta_J

Active member
Bez reklam
A jak skomentujesz fakt, że:
Cały widz polega na tym, że dla mnie to NIE SĄ fakty więc nie mam ich co komentować.
Ja kupiłem LG GX i miałem robioną indywidualną kalibrację na moim egzemplarzu.


Przy takiej ilości egzemplarzy jaką sprzedaje kiki na pewno ma ceny niższe niż te Twoje kilkaset złotych, a moim zdaniem jest dogadany na zasadzie ryczałtu miesięcznego za kalibrację np. strzelam 50 telewizorów miesięcznie za jakąś tam kwotę co jak podzielisz przez liczbę telewizorów to wyjdą "grosze" - ja przynajmniej tak bym zrobił - w B2B panują zupełnie inne zasady i chyba nie jesteś tak naiwny by sądzić inaczej.
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Wyjątek, nie potwierdza reguły. Jak na razie, jesteś jedyną osobą na forum, która jest przekonana, że jego nowo zakupiony u Kikiego TV, miał fizyczny kontakt z kolorymetrem.
A przy okazji: jakie masz dowody, że Twój egzemplarz faktycznie był kalibrowany?
 

SDman

Banned
Osobiście uważam, że jedynym niepodważalnym dowodem jest nagranie filmu z rozpakowania i kalibracji z pokazaniem numerów seryjnych rzeczonego TV.
Nawet bym dopłacił za taką opcję :)
 
Ostatnia edycja:

glimi

New member
Mam pytanie. Wiem że C1(ani żaden TV LG z zeszło i tego roczny) ani nie odtwarza dźwięków w DTS, ani też nie przesyła ich dalej do zewnętrznego audio. i czy jeżeli zamiast TV przesyłać dźwięk do głośników, zrobię tak aby to głośniki przesyłały obraz to TV to będzie działać?
 
Status
Zamknięty.
Do góry