Telewizory firmy Philips OLED i LCD - linia 2019 .

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz też specjalny program pilotażowy na zakup oleda Philipsa gdzie sam ustalasz ostateczną wartość. Podaj proszę maila to Ci wyślę.
Philips na różnych pokazach w Europie wygrywa w ślepych testach.
 

Glower

New member
Witam,
Interesuje mnie audio B&W. Czy ktoś może na żywo słyszał jak gra model 55OLED934 i może podzielić się wrażeniami? Czy jest postęp w stosunku do 55OLED903?
 

beni1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zastanawiam się nad kupnem PHILIPS 55 OLED854/12. Co możecie o nim powiedzieć. Głównie chodzi mi o smart tv (android). Czy można na tym smart tv oglądać TV online w aplikacjach Ipla i TVN Player.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oczywiście, że można - a czemu nie ?
Jesteś niebieski. Jeśli chcesz kupić to łapiesz się na oferty specjalne w "Piątka Loco". Sam decydujesz jaka cena.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Test telewizora Ultra HD OLED firmy TP Vision Philips 65OLED934 , który ukazał się w dniu 25 listopada 2019 r. na FlatpanelsHD . :neutral:

https://www.flatpanelshd.com/review.php?subaction=showfull&id=1574664556

Recenzent "wyłapał" mankamenty tego telewizora .
Oprogramowanie telewizora potrzebuje aktualizacji .
Moim zdaniem , telewizor OLED firmy Sony serii AG9 , czy telewizory OLED linii 2019 firmy Panasonic są lepszymi
propozycjami . :neutral:



Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

kklocek

New member
Przecież wg. tego testu wyniki ma podobne do AG9 a lepsze od GZ2000, LG9 i Samsunga... Nie ma ideału i w każdym tv są mankamenty
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
O co pytasz ???
Odpowiem na wszystkie pytania.
Telewizory te są w programie pilotażowym "Piątka Loco" gdzie sam wybierasz najlepsze ceny. Podaj maila to CI wyślę.
 

ataman76

New member
Program już znam, ale pytam jakie wrazenia rzeczywiste są z oglądania, bo można wyczytać że niezbyt dobrze obsługiwane jest dolby vision, tzn. zbyt czarne i gubi obraz szczegóły
 

janunio

New member
Bez reklam
Dolby Vision od NETFLIX to nieporozumienie. Jeśli dana produkcja nie była natywnie kręcona techniką HDR to efekty "konwersji" są jak widać opłakane. Dlatego ostatnio NETFLIX zapowiedział, że będzie tolerować wyłącznie produkcje natywne HDR DV. "Można wyczytać" to opinia jednej osoby MK.
 

brak2sensu

New member
brak2sensu
Junior Member

Avatar brak2sensu

Meldunek: Nov 2019
Postów: 1
Edytuj | Cytuj #8 Dzisiaj, 15:13
Domyślnie
Witam.Jestem tutaj nowy i chyba nie mogę założyć tematu.Przeglądam opinie telewizorów i mam mętlik w głowie.Chcę zakupić ps4 slim i TV.Tylko jaki ten TV :-/ TV ma służyć do netflixa/ps4/meczy.Ogladam z odległości ok 3,5/4m.Aktualnie posiadam staaaary 43calowy samsung bez smarta,ale czas na zmiany Pogralbym bym sobie w fife online na ps4 i obejrzał film chłodnym wieczorem, a będzie takich co raz więcej.Byłem już zdecydowany na PHILIPS 65PUS7304/12, ale teraz zastanawiam się czy nie dopłacić do PHILIPS 55OLED803.Jakość obrazu niesamowita, ale kupująć ten model nie bd 65’ tylko 55’ ( ograniczony budżet ) noi ten input lag 38/ms.Straaszny mam dylemat, pomoże ktoś naprowadzić na właściwy wybór ? Dzięki z góry i pozdrawiam
 

kicio999

New member
mam pytanie jak oceniacie telewizor 43pus7334 z serii one performance jeśli się rozchodzi o jakość obrazu i porównując do samsung seria 7472 i lg um7600 wszystkie z tego roku,który wybrać?
 

rafi22

Member
Czesc , moze ktos podzieli sie wrazeniami z uzytkowania philipsa 804/854 ?
Ja jestem posiadaczem OLED Philips 804 55cali od kilku dni.
Przesiadłem się ze starego "zwykłego" LG LCD 43cali
Generalnie jestem bardzo zadowolony z jakości obrazu.
Ostatnio porównywałem jakość obrazu podczas ligi angielskiej na kanale C+ i Canal+4K.
Pomimo, że jakość zwykłego kanału C+HD jest dobra, to na C+4K było dopiero widać tą "jakość!!!" obrazu. Generalnie wszystko jest na plus.
Na razie mam dwa małe minusy:
- dla mnie pilot Philipsa jest kiepski, miałem w ręku LG czy Samsunga i zdecydowanie lepiej mi się podobały i trzymały
- drugi minus, nie wiem dlaczego jak przełączam na kanał C+4K to dźwięk można usłyszeć od razu, natomiast obraz wskakuje po 3-4 sekundach (mam najnowsze oprogramowanie). Tak chyba jest jak mam ustawione HDR na "żywe/jaskrawe" (nie pamiętam dokładnie teraz)
 
Do góry