Telewizory firmy Philips OLED i LCD - linia 2019 .

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak Oled 804 vs 854 - ma tylko podstawę obrotową. Ale cena ta sama.
Jest w specjalny programie dla niebieskich , gdzie sam ustalasz kocową ofertę.
Masz pięć różnych możliwości.
Cena w programie poniżej 9499 zł i to z pakietem gratisów.
Ale sam decydujesz po ile kupujesz.
Podaj maila to Ci wyślę cały program.

E-mail wysłałem na PW.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Już są dostępne od ręki i 804 i 854.
Właśnie wjechały.
Specjalna oferta z pakietem dla niebieskich członków forum.
Masz też program pilotażowy "Piątka Loco"
Sam ustalasz ostateczną cenę.
 

Darekn86

Member
No to 65OLED804 zamówiony:)dostawa w sobotę a wiec podzielę się wrażeniami już wieczorem:) po 8109 to będzie prawdziwy przeskok;) pare świeżych tytułów zakupionych na Apple TV typu Godzilla 2,John Wick 3 pokażą na co stać ten telewizorek :>
 

ataman76

New member
No to 65OLED804 zamówiony:)dostawa w sobotę a wiec podzielę się wrażeniami już wieczorem:) po 8109 to będzie prawdziwy przeskok;) pare świeżych tytułów zakupionych na Apple TV typu Godzilla 2,John Wick 3 pokażą na co stać ten telewizorek :>

Jaka będziesz miał odległość oglądania, tzn. miejsca siedzenia od telewizora ?
 

bramowicz1

Member
Bez reklam

Darekn86

Member
Pierwsze wrażenia na 5+:) Jakaś wstępna kalibracja zrobiona bo nie było za dużo czasu w weekend, ale jest moc:) Godzilla 2 wyglada obłędnie, czerń plus efekt HDR daje mega efekt.Dobrze tez się oglądało Pasażerowie. W ten weekend będzie więcej czasu na testy:) Ambilight ma mocniejszy efekt względem podprzedniego Philipsa. Dźwiękowo to nawet nie wiem bo odrazu podłączony pod amplituner, przy pierwszym włączeniu odrazu rozpoznał ampli i wszystko ładnie śmiga.Dobrze ze wziąłem 65 cali, idealnie się ogląda.To takie pierwsze wrażenia :)
 

ataman76

New member
Pierwsze wrażenia na 5+:) Jakaś wstępna kalibracja zrobiona bo nie było za dużo czasu w weekend, ale jest moc:) Godzilla 2 wyglada obłędnie, czerń plus efekt HDR daje mega efekt.Dobrze tez się oglądało Pasażerowie. W ten weekend będzie więcej czasu na testy:) Ambilight ma mocniejszy efekt względem podprzedniego Philipsa. Dźwiękowo to nawet nie wiem bo odrazu podłączony pod amplituner, przy pierwszym włączeniu odrazu rozpoznał ampli i wszystko ładnie śmiga.Dobrze ze wziąłem 65 cali, idealnie się ogląda.To takie pierwsze wrażenia :)

Jeszcze opowiedz jak ze sportem, piłka nozna, efekty w ruchu
 

MJot

Member
Dołączam do grona zadowolonych posiadaczy OLED804. Nie myślałem, że jeszcze jakiś obraz zrobi na mnie wrażenie, ale na szczęście się myliłem. Opad szczęki fortunnie nie został mi na stałe. Tylko trochę się przestraszyłem, jak po instalacji TV o mało mi prezes z ekranu nie wypadł, czy inny przewodniczący... Szybko przełączyłem na aplikacje i mam spokój. Wczoraj wieczorem koncercik Norah poszedł pięknie. Optyk w drodze, więc niezłe wrażenia słuchowe jeszcze poprawię. Polecam zakup OLEDA wszystkim wahającym się pomiędzy odbiornikami LED premium a oledami. Miał być Panasonic lub Sony, ale ile można czekać na akceptowalne ceny modeli z 2019?
 
Do góry