Telewizor Ultra HD firmy Sony KD-65XE90 - jeden z pierwszych oglądów tego modelu przedprodukcyjnego .

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Im więcej testów tym lepiej . :| Czekam na kolejny test . Chętnie przeczytałbym test telewizora Ultra HD firmy Sony KD-55XE9005 na francuskim portalu HDfever.fr . :|


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

Tvmania

New member
Bez reklam
Super cena moim zdaniem jak na nowość ale w 75calch 20tys który byście wybrali bardziej tak szczerze do filmów uhd i pod ps4 pro?sony xd 9405 czy xe9005 75?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Im więcej testów tym lepiej . :| Czekam na kolejny test . Chętnie przeczytałbym test telewizora Ultra HD firmy Sony KD-55XE9005 na francuskim portalu HDfever.fr . :|


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

Dobrze prawisz oby jak najwięcej testów było..
 

bluray

Banned
Jednak cena za 55" robi niekorzystne wrażenie.
Nikt tego na trzeźwo nie kupi.
Bardzo słabo będzie ze sprzedażą w sezonie 2017.

OLED procesing od LG jednak deklasuje teraz SONY PQ na dwa lata.
SONY jedzie na procku chińskim MEDIA TEK 5801.
To super micro procesor ...


Martwi, że nikt TV SONY POLSKA 2017 nie ma telewizora SONY w domu.
Może dostaniecie do testów bo z tego co wiem to wasz Dyrektor SONY TV ma w domu od rana.
 
Ostatnia edycja:

barburian

New member
Bez reklam
bluray - kolego to jest watek o TV XE9005 a nie o TV SONY na IPS-ach
nie rób bałaganu, admina proszę o przeniesienie uwag kolegi do innego działu
 

feerdek

New member
@lolek126
Napisz coś konkretnego od siebie. Ostatnie twoje wpisy to powielanie wpisów innych kolegów.To generuje niepotrzebną liczbę postów i stron.
Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolego wszystko pisze od siebie a żeby napisać w 100% o tym modelu to muszę go zobaczyć na oczy i muszę go przetestować.. a na razie pisze to do czego mogę się odnieść lub to co piszą inni..
Pozdrawiam również..
 

111kris

New member
lolek126 Cóż za piękna cyfra - "Postów: 15,001 ". Gratulacje :)
Edit: Teraz dostrzegłem, że licznik się zatrzymał na tej cyferce :).
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

W dniu 15 marca 2017 r. pojawiła się aktualizacja oprogramowania układowego telewizorów firmy Sony linia 2017 tj. serie XE80 , XE90 , XE93 , XE94 do wersji v6.1004 .
Zdaje się , że aktualizacja jest dostępna poprzez pamięć USB . Też ma być dostępna stopniowo od 15 marca 2017 r. do 29 marca
2017 r. poprzez Internet .
Poprawiono sortowanie kanałów .
Dotyczy to również telewizorów linia 2016 serie XD70 , XD75 , XD80 , ZD9 .

Jak zwykle , trzeba mieć teraz "ograniczone" zaufanie do każdej nowej wersji oprogramowania .
Jak telewizor dobrze funkcjonuje , a poprawki niczego nowego konkretnego nie wnoszą , to moim
zdaniem można zostać przy wersji dotychczasowej oprogramowania telewizora . :|

Ale każdy zrobi co uważa za stosowne .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

barburian

New member
Bez reklam
65XE9005 - poddałem gruntownej kalibracji, i jest lepiej :), dla zainteresowanych pomierzona wartość HDR na planszy L20 - 910cd/m2
kontrast - 4690
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

To nie ma nic do rzeczy . Po prostu seria ZD9 ma wszystko "na pokładzie" , aby taką aktualizację z Dolby Vision
otrzymać .
Na razie jest nadal produkowana .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

Ja byłem ciekawy czy dalej będzie robiony bo ten tv ma 3d :) dla mnie mógłby cały czas być robiony bo jakościowo to i tak jest lepszy od tych nowych( a przynajmneoj od wiekszości z nich) , a ma właśnie 3d


Barburian, a jak jest w ciemności ( mam na myśli, że nie koniecznie przy całkowitym zgaszonym świetle) z czernią - na żywo to najlepiej możesz to ocenić ..
 
Do góry