Telewizor Ultra HD firmy Panasonic TX-50DX750 - pierwszy ogląd tego telewizora .(test)

koval888

New member
Dzięki WuMike,no cóż,podjadę z moimi do jakiegoś sklepu na test na innym tv,mam nadzieję,że to okulary walniete a nie telewizor..
 

koval888

New member
problem rozwiązany, panowie w sklepie wyjaśnili mi, że aby sparować te okulary z tv należy przełączyć włącznik poza pozycję "on" do końca i "przytrzymać"!!a ja tylko dawałem na "on"
okulary sparowane, działają dobrze, mogę polecić..
może komus sie to przyda
 

misiek833

New member
pewnie głupie pytanie: są adaptery bluetooth (na USB) więc czy po przyłączeniu adaptera do tv da się z nim sparować urządzenie które ma tylko bluetooth np. słuchawki?
 

WuMike

New member
Bez reklam
Nie potrafię pomoc, gdyż nie mam takiego adaptera. Moje słuchawki B&W Wireless niestety nie parują się bezpośrednio z TV.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Słuchawki są bezprzewodowe które działają z telewizorami , więc możesz podłączyć pod telewizor.
 

dlamnieok

New member
Czy możecie polecić jakieś sensowne i wypróbowane urządzenie (klawiatura, air mouse) do sterowania tym telewizorem. Z góry dziękuję.
 

strazakp

Banned
Czy możecie polecić jakieś sensowne i wypróbowane urządzenie (klawiatura, air mouse) do sterowania tym telewizorem. Z góry dziękuję.
Ja mam klawiaturę wraz z touchpad em od Logitech i jest OK. Nie pamiętam dokładnie modelu ale kosztuje chyba ok 120zl na allegro. Ja znalazłem nowa ale z drugiej ręki za 70zl.
Działa bez zarzutu.
 

Stanley

Member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

kolunio

New member
Panowie mam pewien problem.
Podczas używania netflix i po późniejszym wyłączeniu tv lub przełączeniu na inne wejście chcąc poniwnie później odpalić netfilxa pojawia się czarny ekran i nic. Dzieje się to nie za każdym razem ale często. Pomaga niestety jedynie wylaczenie tv z sieci i ponowne wlaczenie. Jakieś podpowiedzi?


Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry